2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koray Hoca bize level atlatacak bir oyuncu alacağız dediğine göre bu oyuncu NBDL'nin kaliteli iyi oyuncularından biri ;)
Ben NBDL'yi bilmem takip etmem.Takip edenler varsa en iyi oyuncuları yazabilir mi ?Hani gelebilecek olanları :)

Arkadaşlar bu kadar kafa yormayın transfer işine. Hayatınızı şekillendirmeyecek kimin alındığı. Biraz sabır, yarın açıklanıyormuş işte. Büyütüp oyuncuyu bulmaya çalışmaya falan ne gerek var? :)

Ben Bonsu'yu isterdim ama kendisi Amerikalı olmadığından bu dileğim gerçekleşmedi. Büyük olasılıkla Tolliver olacaktır alacağımız isim. İstatistiklere ve söylenenlere göre de boş transfer olmaz Tolliver, bize güç katar.

Gelecek oyuncunun bir an önce takıma uyum sağlaması ve istediğimiz oyunu sahaya yansıtması dileğiyle...

Mustafa Yanar' Alıntı:
Koray Hoca bize level atlatacak bir oyuncu alacağız dediğine göre bu oyuncu NBDL'nin kaliteli iyi oyuncularından biri ;)
Ben NBDL'yi bilmem takip etmem.Takip edenler varsa en iyi oyuncuları yazabilir mi ?Hani gelebilecek olanları :)
Salih GOZMEN' Alıntı:

Salih GOZMEN' Alıntı:

bu oyuncular mı bize seviye atlatıcak sadece gülüyorum bu önerilere
arkadaşım biraz mantıklı önerilerde bulun bence bu istatistiklerdeki sayılar bence yanıltıyor seni adam bir maçta 30 tane iki sayılık atış kullanmış galatasaray takım olarak bir maçta o kadar iki sayılık atış kullanıyor bence sadece sayıya bakma bu nbdl sevdandan vazgeç orası göz boyayan bir lig

caglarkeceli' Alıntı:
Salih GOZMEN' Alıntı:

arkadaşım biraz mantıklı önerilerde bulun bence bu istatistiklerdeki sayılar bence yanıltıyor seni adam bir maçta 30 tane iki sayılık atış kullanmış galatasaray takım olarak bir maçta o kadar iki sayılık atış kullanıyor bence sadece sayıya bakma bu nbdl sevdandan vazgeç orası göz boyayan bir lig
Adam sevdasından yazmıyor.Gelecek oyuncu Nbdl'den... Önceki sayfaları okusan keşke...

caglarkeceli' Alıntı:
Yeni oyuncumuz NBDL'li!!!

Salih GOZMEN' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":e7prx14p]Yeni transferimiz NBDL'den. Amerikalı bir oyuncu. Yarın açıklanacak resmi siteden.
Hayırlı olsun.
[/quote:e7prx14p]
Ben Nbdl sevdalisi filan degilim. Kusura bakmayin. Oyuncu Nbdl'den gelecegi icin oyuncular oneriliyor. Benim en buyuk adayim Pops idi. Pops ingiliz oldugu icin. Ve nbdl'den Amerikali gelecegi icin oyuncu oneriliriyor.
Bu oyuncular umrumda degil benim aslinda. Burayi takan yonetici'de yok.
Neden bukadar sinirlendiniz anlamadim. Nbdl'den Pops,Daniels, ve birkac mac izledim. Nbdl takip ederim.

Saygilar.

Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Sedat Unal":3va44ran]hayalimde pops vardı........
napalım sedat bizde toliverla idare ederiz saka maka toliverde iyi oyuncudur soylenilenlere gore o geliyor he sınıf atlatırmı orasını zaman gostericek[/quote:3va44ran]

neyse hayırlısı olsun ne diyelim.cimbomuma faydalı olsunda isim önemli değil:)

Biraz gayret etsek bu başlık 700 olur gelmeden. Ama 800-850'yi bulacağını düşünüyorum :)

Bu iyi bir gelişme değil ama ;)

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":9dhhrh05]Biraz gayret etsek bu başlık 700 olur gelmeden. Ama 800-850'yi bulacağını düşünüyorum :)

Bu iyi bir gelişme değil ama ;)

Bu bir transfer daha mı olacak demek ?[/quote:9dhhrh05]
Kutay Abi iyi gelişme değil dedi.Sorun mu çıkmış acaba :roll:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...