2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'da transfer bitmez mi desek :)

Transfer dönemi bitene kadar bu başlık açık kalır. O dönem bitene kadar da biz Gurovic'i de göndeririz Atkins'i de taraftar olarak. ;)

Anthony Tolliver or Pops Mensah-Bonsu

Pops'u almak için epey gayret harcıyorlar ama sanırım olmama ihtimali yüksek.İkisinden birinin gelme ihtimali %95 denebilecek kadar çok.Pops olmadığından dolayı büyük ihtimal Tolliver sanırım.

Re: Anthony Tolliver or Pops Mensah-Bonsu

vedatözkul' Alıntı:
yani ........toliver alınmıştır....eyüb abi doğrumu gördüm??????

Evet doğru gördün de nereye gitti ileti.

Bu arada tekrra olacak ama bu oyuncunun sırtı dönük sayı üretme kapasitesi ile ilgili bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Ayrıca içeriden bilgi alabilecek arkadaşlara birşey sormak istiyorum biz Pops'a resmen bir teklif götürdük mü ki ?

Tolliver: Solid all around and versatile power forward who can post up and create in the paint or step out and hit the 18 footer consistently. Solid rebounder and shot blocker. Quintessential team player who understands the game and does a lot of the winning things that do not show up in boxscores: diving for loose balls, strong defense, solid screens and dirty work while consistently putting up solid scoring and rebounding numbers and strong field goal percentage. Great basketball IQ and hard worker. Type of player coaches love. Clean cut, no nonsense, mature person both on and off the court. NBA level forward who could also be a star on a high level European team.

Kısaca pis işleri yapan, istatistiklere yansımayan katkıları olan oyun zekası yüksek bir power forvet. Sorun çıkarmayan takım oyuncusu (tam bize göre yani)

Birseylermi kacirdim acaba. Transfer aciklandida benmi kacirdim. Eyup Abi hangi iletiyi neden cekmis. Transfer ile ilgili bilgisimi var?
Bir isim yazildida silindimi?

Silinen bir mesajdan bahsediliyor...Oynadığımız oyunun adı ne bilmiyorum ama bende bu oyuna katılmak istiyorum...Silinen mesajın içeriğini yazan veya okuyan bir arkadaştan rica edebilirmiyim...

Can Akogul' Alıntı:
Tolliver: Solid all around and versatile power forward who can post up and create in the paint or step out and hit the 18 footer consistently. Solid rebounder and shot blocker. Quintessential team player who understands the game and does a lot of the winning things that do not show up in boxscores: diving for loose balls, strong defense, solid screens and dirty work while consistently putting up solid scoring and rebounding numbers and strong field goal percentage. Great basketball IQ and hard worker. Type of player coaches love. Clean cut, no nonsense, mature person both on and off the court. NBA level forward who could also be a star on a high level European team.

Kısaca pis işleri yapan, istatistiklere yansımayan katkıları olan oyun zekası yüksek bir power forvet. Sorun çıkarmayan takım oyuncusu (tam bize göre yani)

Adamın hakkını yemeyelim kısacasınından çok daha fazlasınıda yazmışlar da bunların hepsi doğru ise oldukça iyi bir oyuncu .Hem içerden hem dışardan sayı üretebiliyor.Hem bloklarda hem ribaunlarda etkili.Oyunu bile iyi bir takım oyuncusu.Defans yönü ve basketbol zekası yüksek ayrıca çalışkan bir oyuncu.Saha içi ve saha dışında olgun bir kişiliği var.Koçların sevdiği türde bir oyuncu .NBA düzeyinde bir forvet ayrıca üst düzey bir Avrupa takımında da bir yıldız olabilir.

Bu arada akdemik olarak da çok başarılıymış kolej yıllarında burada yazmıyordu ama

808Ekran_Alintisi.JPG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...