2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Bağdat KAYNAK":k92mk25l]G Kerem Tunçeri
PF Kerem Gönlüm
Çok güzel olur.
abi bırakalım o paragözüde GÖNLÜMündeki KEREM i alalım yeter ona gerek yok..[/quote:k92mk25l]Abi derken:)

Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1wudzsq7]Keşke seneye yerli rotasyonumuzda Bekir'i bulundurabilsek...
Ugur sen yapma ya negini begeniyorsunuz Bekirin sadece ceza sutlarını sokan savunmasıda fena olmayan bir oyuncu[/quote:1wudzsq7]
Okan, Bekir bu ligin kalbur üstü yerlilerinden biridir. Ayrıca yetenekli bir oyuncudur. Yanılmıyorsam Ted Kolej'de oynarken sayı krallığı yaşamıştı. Hem hücum silahları olan hem de savunmada da ligimizin iyi savunmacılarından biridir. İyileşmiş bir tufan ile beraber 2-3 numarada takımımızı yerli rotasyonunda rahatlatabilecek bir oyuncudur. Ayrıca tam bir görev adamıdır.

artık cok kaliteli bir oyun kurucu almamız lazım gelecek sezon icin Jako Lakovic gibi Tarrel Mcrıntyre gibi gerci suanda lakovici getirebilecek tek takım efes ama Mcrıntyre gelse muthis olurdu bana sacmalama hayal falan demeyin sartları zorlarsak gelebilir

Emre Evren İçöz' Alıntı:
PG Hakan köseoğlu
SG Evren büker
SF Bekir yarangüne
PF Kerem gönlüm
C Oğuz savaş
böyle bir türk kadrosu düşünmek bile güzel :p

Bu oyuncularin hepsini alip Erdem-Cemal-Polat-Altay ile hic durmadan yollari ayirmaliyiz..Huseyin kesin kez kalmali,Cuneyt-Tufan-Murat ise form durumlarina gore bir yol haritasi cizilmelidir.Sahsi gorusum Cuneytin takim oyununa artik zarar verdigi yonunde.

Okan DAMGACI' Alıntı:
artık cok kaliteli bir oyun kurucu almamız lazım gelecek sezon icin Jako Lakovic gibi Tarrel Mcrıntyre gibi gerci suanda lakovici getirebilecek tek takım efes ama Mcrıntyre gelse muthis olurdu bana sacmalama hayal falan demeyin sartları zorlarsak gelebilir

Dogru adimlar atilir,sponsor guclu olursa gelir.Ulker nasil Solomonu getiriyor,bizde aynisini niye yapmayalim.?Bazilari artik ticaret ile sporu ayirt edebilmeli.Ya ticarete zaman ayir ya da spor klubune..Ama isini dogru yap!

Utah - Lakers play off ilk maçını seyrederken Lakers'te oynayan bir oyunucunun işinin sadece imzaya kaldığını söyledi.İsmini tam duyamadım ama o anda takımına şu kadar katkı yaptı dedi.Josh Powell'dan bahsediyordu o an.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Kunter'den zirveye darbe

Fransa Ligi´nde Erman Kunter´in çalıştırdığı Cholet, lig lideri ve şampiyonluğun en güçlü adayı Asvel Villerbanne´ı 69-66 yenip 4 hafta sonra galibiyetle tanıştı.

18_251405_20FAN10ERMAN.jpg

Haberden öte resimdeki arka plana dikkatli bakın.

Muhammet Çelebi' Alıntı:
Utah - Lakers play off ilk maçını seyrederken Lakers'te oynayan bir oyunucunun işinin sadece imzaya kaldığını söyledi.İsmini tam duyamadım ama o anda takımına şu kadar katkı yaptı dedi.Josh Powell'dan bahsediyordu o an.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
bu oyuncu bizemi gelcekmiş peki

Ben arka planı karıştırdım.O arkadaki Halil üner değildir heralde.Hocanın arkasındaki Tamer Oyguc hiç değildir heralde :)

Yeni bir habere böyle eskilerden fotoğraf koymak biraz amatörce olmuş Fanatik gibi önemli bir basın kuruluşu için :) Öte yandan Halo Dayı'nın her an her yerde ortaya çıkması muhtemel her zaman tabi :)

semihçiğdem' Alıntı:
[quote="Muhammet Çelebi":3f3qf4cx]Utah - Lakers play off ilk maçını seyrederken Lakers'te oynayan bir oyunucunun işinin sadece imzaya kaldığını söyledi.İsmini tam duyamadım ama o anda takımına şu kadar katkı yaptı dedi.Josh Powell'dan bahsediyordu o an.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
bu oyuncu bizemi gelcekmiş peki[/quote:3f3qf4cx]

Eğer doğruysa bize gelecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...