2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SIRADA KAYA VAR

Antrenör sorununu büyük ölçüde çözen Galatasaray Cafe Crown, gözünü transfere dikti.

Yeni sezonda büyük hedeflere yürümek isteyen Sarı - Kırmızılılar transferde de somut adımlar atmaya başlarken Kaya Peker ismi yeniden gündeme geldi. Erman Kunter'in de çok istediği Kaya Peker'in Galatasaraylı olması nedeniyle teklife sıcak baktığı ifade edildi.
Ancak camianın bu transfere pek sıcak bakmadığı öğrenildi. Beşiktaş Cola Turka'da 'sorunlu' oyuncu profili çizen Kaya'nın aynı davranışları Sarı - Kırmızılılarda gösterme olasılığı Galatasaraylıları korkutuyor. Ancak müthiş bir yeteneği olan ve 'rahat' olduğu zaman takımına ekstra katkı sağlayan Kaya Peker'in oyunculuğu transferin gerçekleşmesi için önemli rol oynuyor. Erman Kunter'in transferinin resmiyet kazanmasıyla birlikte Kaya Peker'in de Galatasaray Cafe Crown'lu olacağı belirtildi.
Kaya, Beşiktaş Cola Turka formasıyla 13.3 sayı, 6.5 ribaunt, 1.3 asist ve 1.1 top çalma istatistikleriyle mücadele etti.

BASKET DERGİSİ

Ya inanmayın şu basket dergisine.15 yaşındaki çoçuğun tekelinde olan bir site.Tblforum'du sanıyorum ki adı.Yasaklanmıştı başka bir isimle açmışlar herhalde.İnanmayın arkadaşlar buraları takip edip buradan aldıkalrı haberleri yazıyorlar. kartalbasket'te bu siteden çok çekmiş bulunmakta.

Burak Barut' Alıntı:
Ya inanmayın şu basket dergisine.15 yaşındaki çoçuğun tekelinde olan bir site.Tblforum'du sanıyorum ki adı.Yasaklanmıştı başka bir isimle açmışlar herhalde.İnanmayın arkadaşlar buraları takip edip buradan aldıkalrı haberleri yazıyorlar. kartalbasket'te bu siteden çok çekmiş bulunmakta.
Basket dergisi 15 yaşındaki çouklar değil bizzat Ahmet Kurt'un açtığı ve yürüttüğü ir sitedir Burak. Yanlış bilgilendirme milleti. Turkbasket düştü ama çok. Ahmet Kurt ayrıldı çünkü oradan.

He ayrıca Kayaya karşı çıkan yönetimden cidden birileri varsa da çıkıp kendileri oynasınlar ozaman.

Burak Barut' Alıntı:

Baskerdergis'nde Ahmet Kurt falan yazıyor.Bildiğim kadarıyla bahsettiğin siteyle alakası yok.Üstelik doğru haberleri de çıktı zaten.Ben beğenerek takip ediyorum.

Valla Sarp doğru olabilir dediğin ben kartalbasket sitesinde ona güzel bir oyun yapmışlar ona baktım onun üstüne yazdım yazıyı.Başka takımda olan bir ismi yüzde 90 Bjk'de diye söylemişler.Bunu da gördükten sonra aynı şekilde haber yapmış bu genç arkadaş ve daha sonrada ortaya çıkınca tabi kartalbasket'te afaroz edildi o site.Şahit olduğum olayı söyledim.

Mert Genç işte o burak, Turkbasketin büyük yazarı, bombacısı. Ahmet Kurt gittikten sonra başvuru filan yaptı aldı Turkbasket. Eralp, Mert filan çoluk çoçuk.

Gökce Başaran' Alıntı:
Mert Genç işte o burak, Turkbasketin büyük yazarı, bombacısı. Ahmet Kurt gittikten sonra başvuru filan yaptı aldı Turkbasket. Eralp, Mert filan çoluk çoçuk.

Mert Genç büyük harflerle Burak küçük harfle öyle mi Gökçe Bey :) Yakışır sana :) Peki doğrudur.Sadece Mert GENÇ ismi biraz alerjikte bende ;)

bunlar 15 16 yasında ülker klübünde yönetici olanlar degilmi :hi :hi :hi en son burda 3 uzunla anlastı galatasaray demisti biri ben biri eyüp abi digeride metin kardesimdi ama bize gelen teklif yok bunlar yalancının kralı uzatmayalım :hi :hi :hi

Volkan Ozger' Alıntı:
bunlar 15 16 yasında ülker klübünde yönetici olanlar degilmi :hi :hi :hi en son burda 3 uzunla anlastı galatasaray demisti biri ben biri eyüp abi digeride metin kardesimdi ama bize gelen teklif yok bunlar yalancının kralı uzatmayalım :hi :hi :hi
Unutmamışsın hala :)

Kaya gelmezse ligde hiçbir iddiamız kalmaz. Ayrıca Kaya'nın istenmeme nedeni BJK'daki tutumu ise yaptıklarının haklılığı kadronun dağılmasından anlaşılıyor. Unutmayalım ki adam Rusya'dan mükemmel bir teklif almıştı ve ona rağmen ikna edilip tutulmuştu takımda.

Kaya gelmesin, fatih ve Cemal'i geri döndürüp bütün sene onlarla oynayalım...
Bir oyuncunun parasını uzun süre vermessen o oyuncudan birşey bekeleyemezsin. Çünkü o oyuncunun hak ettiği parayı vermiyorsun, ondan sonra o oyuncudan büyük verim bekliyorsun. Bu tip parasız durumlarda futbol takımımızda sadece işler yürüyebiliyor. Çünkü orada takımın abileri bu işi yönetmeyi biliyor.
Son 2 senedir oyuncuların para sıkıntıları pek olmadı. Umarım bu sene de olmaz...

beşiktaşı takım içinde çıkarıdığı huzursuzlukla uleb kupası ve şampiyonluktan eden adamı şahsen ben istemiyorum. ayrıca koca Galatasaray'ın şampiyonluğu sadece kaya'ya kaldıysa vay halimize. amerika da avrupa da 4 numara mı kalmadı ki !!!

arkadaslar galatasaraydaki hic bir subenin iyi calısma yapmadıgı cok acaık bir gercek. hic bi zaman galatasaray da transfer bi kamp programında once gerceklesmiyor.halbuki oyuncuların birbirlerini tanıması ve alısması icin en onemli gecen zaman bu.malesef futbol takımımızda da boyle basketbol takımımızda da.yoneticilere mikrofon uzatıldıgında esip gurleyebiliyorlar ama is icraata gelince bir isi bitirmede aciz oldukları ortada. en basidinde futbol takımımız bile sampiyon oldugu gunlerde hırvat simic konusuluyordu ve hala konusuluyo insaf ya 2 ay oldu nerdeyse bi futbolcuyla anlasmak bu kadar mı zor yetmezmis gibi songu da trabzona gidisini izliyolar basketbolda da durum farklı degil kaya haberi uzun zmaandır ayyukta ama kayatransferi bir turlu mutlu sona erdirilimiyo orda da yetmezmis gibi fatih ve cemali baska takımlara gitmesine izin veriliyor bu kadar basiretsiz bi yonetim tarafından yonetiliyoruz.

yonetim uyuma... bardak dolmaya basladı...

1 ya da 2 yerli oyuncu, toplam da 5-6 alacagız zaten. Yabancıların birkaçı 1-2 hafta içinde belli olur. Kaya gelecekse de bugunlerde belli olur herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...