2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cemal ve Fatih gittigine göre Kaya ile anlaştık diye düşnüyorum çünkü başka iyi yerli uzun degil , vasat yerli uzun bile kalmadı .

Bu gidişle hedeflerimiz bencede küçülcek gibi.Oyuncu alacağımıza her geçen gün oyuncu gönderiyoruz.Bu gidiş iyi değil !!!Baştan beri söylüyorum bu gidiş iyi değil !!!

willie deane - cuneyt erden
murat kaya - robert hite
tufan ersoz - jimmy baxter - cenk akyol
kaya peker - chris owens - baris hersek
huseyin besok - ryan hollins(blazers) , paul davis(clippers) ikilisinden biri

coach : erman kunter !!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
murat kaya - robert hite

bu kadroyu fülker bile zor kurar ayrıca tek isteğim 2 yabancımız hite ve gaines kalsın bana yeter

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":1i4e0r5k]willie deane - cuneyt erden
murat kaya - robert hite

bu kadroyu fülker bile zor kurar ayrıca tek isteğim 2 yabancımız hite ve gaines kalsın bana yeter[/quote:1i4e0r5k]
neyi zor kuruyor gecen seneki butceye yakin kurulur bu kadro bu takimda 1 milyon euro nun uzerinde ucret alan oyuncu yok !!! bu takim tas catlasin 8 milyon dolari yu gecmez 3.5 sponsor veriyor gecen sene yonetim 5.5 ayirmis bu senede aynisi verdi say 9 yapar bence bu kadro kurulabilir hollins kesin degil ama paul davis ya alt liglerde yada avrupada oynar deane disinda bizi zorlaycak oyuncu yok !!! ;)

Timur Saglam' Alıntı:
[quote="Alperen Küçük":uuod0rz8]ya şimdi telekom la birleşemezsek cafe crown da ayrılabilir bizden çünkü onlarla birleşmiş ve devam eden zamanda başka birisiyle birleşmek istiyoruz bu zorlarına gidebilir ve ayrılabilirler bizden değilmi?

Alperencim, keske dedigin gerceklesse bu ask mesk işi degil, sozleşmeler var, yaptırımlar var... Zoruma gitti beni aldattın diyeceklerini sanmam. Ulker bizden ayrılırsa tazminat odemek zorunda kalır. Vallahi iyi olurdu, hem tazminat alırdık ustune de baska bir sponsor bulurduk :)[/quote:uuod0rz8]

doru dedin abi biraz çocukca düşündüm eheueheueh:D

Seckin Hasseli' Alıntı:
murat kaya - robert hite

coach : erman kunter !!![/quote

barış yerinine kerem gönlüm olur gainese gerek kalmıo kerem de kaya da mücadeleci oyuncular. cenk yerine mecburen erdem olacak cenk gtti erdemle sözleşme uzazttık. hite yerine daha kalıplı oyuncu olsa olmaz mı willie dean tam aradığımız adamdır süper bir adam. murat kaya en az süre alan oyncumuz olmalı

wallahi şu kadroyla şampion oluruz yahu baxter ve willie tam aradığımız adamlar

jimmy baxter gerçekten faydalı olur uleb istatistikleri de iyi 19.2 sayı 4.6 ribaund 1.8 asist 3 numaradaki sıkıntımızı çözer ve çok faydalı olur zaten %48 ile 3 lük atıyor boyuda 198
1 numaraya hep söylediğim gibi 1.seçenek malik dixon 2.seçenek steve burtt 3. seçenek willie deane olamalı o 3 oyuncuda bu takıma çok faydalı olur willie deane kendini çok geliştirmiş telekomdaki gibi diil
lance williams ı alıp 4 5 oynatabiliriz
tabii bunlar birleşme olmazsa düşünülür birleşme olursa çok rahat isimli oyuncuları alırız
gelecek sezon takımda en çok görmek istediğim oyuncu ise carl english kalitesini tartışmaya gerek yok

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":26fz9g8f][quote="Seckin Hasseli":26fz9g8f]willie deane - cuneyt erden
murat kaya - robert hite

bu kadroyu fülker bile zor kurar ayrıca tek isteğim 2 yabancımız hite ve gaines kalsın bana yeter[/quote:26fz9g8f]
neyi zor kuruyor gecen seneki butceye yakin kurulur bu kadro bu takimda 1 milyon euro nun uzerinde ucret alan oyuncu yok !!! bu takim tas catlasin 8 milyon dolari yu gecmez 3.5 sponsor veriyor gecen sene yonetim 5.5 ayirmis bu senede aynisi verdi say 9 yapar bence bu kadro kurulabilir hollins kesin degil ama paul davis ya alt liglerde yada avrupada oynar deane disinda bizi zorlaycak oyuncu yok !!! ;)[/quote:26fz9g8f]

Yönetim gecen sene cebinden para vermedi arkdaslar gecen seneki bütün para c.c vede diger gelirlerden heleki 5.5m$ ımkanısz belki sadece 500$ olabilir bu sene onuda bulamayız

bunu ben degil 3 tane ayri yazar soyluyor oncelikle onu soyleyim gecen seneye 5.5 miyon dalar vermis bunun bir bolumu altyapinin organizesi ve olusumu icin harcanmis !!!

Can Akan' Alıntı:
jimmy baxter gerçekten faydalı olur uleb istatistikleri de iyi 19.2 sayı 4.6 ribaund 1.8 asist 3 numaradaki sıkıntımızı çözer ve çok faydalı olur zaten %48 ile 3 lük atıyor boyuda 198
1 numaraya hep söylediğim gibi 1.seçenek malik dixon 2.seçenek steve burtt 3. seçenek willie deane olamalı o 3 oyuncuda bu takıma çok faydalı olur willie deane kendini çok geliştirmiş telekomdaki gibi diil
tabii bunlar birleşme olmazsa düşünülür birleşme olursa çok rahat isimli oyuncuları alırız
gelecek sezon takımda en çok görmek istediğim oyuncu ise carl english kalitesini tartışmaya gerek yok

carl engilsh savunmanin 's' sinden anlamayan bir oyuncu hatirla hite tuttu ucluk yediler tufani tuttu ki o ilk mac oynamisti tufan yine ayni sekilde 3 faul alip sayi yediler cuneyt 2 ye gecince tuttu yine sayi yediler bu oyuncu maden gibi hucum performansina lafim yok ama baxter bu adamin uzerinde bir oyuncu hem engilsh ispanyada oynadigi icin tabiki rakamlarida iyi bu yuzden 1 milyon dolarda asagi gelmez. digerleri gelebilir bence en azindan o civarda alirlar. deane acayip sekilde savunmasinida gelistirdi dixon da savunma yok burtt bencede iyi bir oyuncu baxter ok iyi bir oyuncu ama bireysel savunmasi biraz dusuk takim savunmasi cok iyi bjk macinda cosmustu takimda sanki tek oynayandi + shumperti ezmisti ilk macta.

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Can Akan":1do0339e]jimmy baxter gerçekten faydalı olur uleb istatistikleri de iyi 19.2 sayı 4.6 ribaund 1.8 asist 3 numaradaki sıkıntımızı çözer ve çok faydalı olur zaten %48 ile 3 lük atıyor boyuda 198

carl engilsh savunmanin 's' sinden anlamayan bir oyuncu hatirla hite tuttu ucluk yediler tufani tuttu ki o ilk mac oynamisti tufan yine ayni sekilde 3 faul alip sayi yediler cuneyt 2 ye gecince tuttu yine sayi yediler bu oyuncu maden gibi hucum performansina lafim yok ama baxter bu adamin uzerinde bir oyuncu hem engilsh ispanyada oynadigi icin tabiki rakamlarida iyi bu yuzden 1 milyon dolarda asagi gelmez. digerleri gelebilir bence en azindan o civarda alirlar. deane acayip sekilde savunmasinida gelistirdi dixon da savunma yok burtt bencede iyi bir oyuncu baxter ok iyi bir oyuncu ama bireysel savunmasi biraz dusuk takim savunmasi cok iyi bjk macinda cosmustu takimda sanki tek oynayandi + shumperti ezmisti ilk macta.[/quote:1do0339e]
carl english savunma yapmasada bence pozisyon bilgisi ve basketbol bilgisi fundamentali üst seviyede bir oyuncu ve asist özelliğide çok kuvvetli carl english 800.000$ a imza atabilir gibime geliyor sonuçta ispanyada olsa sıra takımı olan gran canaria da oynuyor zaten oyunun her 2 tarafınıda çok iyi oynayan oyuncuyu zor buluruz bulsak ta bunları almaya bütçemiz el vermez o yüzden savunması vasat olup,hücumu çok iyi olan oyunculara razı olmalıyız
willie deane savunmasını da hücumunuda çok geliştirdi ama hala kalitesi konusundan emin değilim o yüzden steve burtt ü tercih ederim sonuçta apoletinde israil ligi sayı krallığı olan oyuncu ve bence çok yetenekli
malik dixon a gelince onun rolü takımda hüseyin beşok gibi olmalıdır 25 dakika falan süre alıp bize kazanmayı öğretmeli tecrübesiyle takıma faydalı olmalıdır
bunlar birleşme olmaması durumunda düşünülür şayet birleşme olursa rüştünü ispatlamış daha büyük oyuncular alırız
delonte holland bu takıma çok faydalı olur ama o da 1.000.000 usd civarına imza atar

83 sayfa yazılmış, henüz transferde somut bir adım yok. Birleşme masalından bahsediliyor. Bu bana hiç mantıklı gelmiyor. Şunu bilmeliyiz ki basketboldan anlamayan ve sevmeyen bir başkanımız var. Halen Fenerbahçenin hatasından kazandığımız futboldaki şampiyonluğun sarhoşluğundalar. Mevcut iktidar mantığıyla eldeki değerleri nasıl pazarlarız onların peşindeler. Şanslarına Arda ve birkaç futbolcu parladı onları elden çıkarmaya çalışıyorlar. Bırakın basketbolu daha futbola dahi doğru düzgün transfer yapmadılar. Üçüncü sınıf yabancıların peşinde dolaşıp duruyorlar. Carussca, Barusso, Bouzid örneğinde olduğu gibi. Bu resmen emeğini sahaya koyan Türk çocuklarına hakarettir. Kendi değerlerini görmezden gelmektir. Dolayısıyla basketbol onlara göre zurnanın son deliğinde. Ahmet Dedehayır, arada bir esip gürlüyor. O kadar. Gene idare edecek bir kadro kurarlar. Yani ilk beş altı da kalacak kadar. Çünkü bu iş vizyon meselesi. Her ne kadar sevmesekte, Aziz Yıldırımın tüm branşlardaki çabası gerçektende takımı adına takdire değer. Biz hala saat kaç muhabbeti, çıldırın çıldırın nakaratlarıyla avutuluyoruz. Adamlar dünya kulübü oldular. Pey sürdükleri futbolcular dünyanın kalbürüstü futbolcuları. Bizim markamızı kullanarak kendilerine birşey katacak değil, kendi değerlerini ortaya koyarak fayda sağlayacak yöneticilere ihtiyacımız var. Artık uyutulmaya bir son lütfen. Bu marka ulebe gider miyiz gidemez miyizi değil, nasıl euroligde şampiyon oluruz onu planlaması, düşünmesi lazım. Daha koç bile belli değil. İkinci sınıf yönetiliyoruz, yöneticilerimizi biraz silkinmeye çağırıyorum.

BÜLENT PELİT' Alıntı:
83 sayfa yazılmış, henüz transferde somut bir adım yok. Birleşme masalından bahsediliyor. Bu bana hiç mantıklı gelmiyor. Şunu bilmeliyiz ki basketboldan anlamayan ve sevmeyen bir başkanımız var. Halen Fenerbahçenin hatasından kazandığımız futboldaki şampiyonluğun sarhoşluğundalar. Mevcut iktidar mantığıyla eldeki değerleri nasıl pazarlarız onların peşindeler. Şanslarına Arda ve birkaç futbolcu parladı onları elden çıkarmaya çalışıyorlar. Bırakın basketbolu daha futbola dahi doğru düzgün transfer yapmadılar. Üçüncü sınıf yabancıların peşinde dolaşıp duruyorlar. Carussca, Barusso, Bouzid örneğinde olduğu gibi. Bu resmen emeğini sahaya koyan Türk çocuklarına hakarettir. Kendi değerlerini görmezden gelmektir. Dolayısıyla basketbol onlara göre zurnanın son deliğinde. Ahmet Dedehayır, arada bir esip gürlüyor. O kadar. Gene idare edecek bir kadro kurarlar. Yani ilk beş altı da kalacak kadar. Çünkü bu iş vizyon meselesi. Her ne kadar sevmesekte, Aziz Yıldırımın tüm branşlardaki çabası gerçektende takımı adına takdire değer. Biz hala saat kaç muhabbeti, çıldırın çıldırın nakaratlarıyla avutuluyoruz. Adamlar dünya kulübü oldular. Pey sürdükleri futbolcular dünyanın kalbürüstü futbolcuları. Bizim markamızı kullanarak kendilerine birşey katacak değil, kendi değerlerini ortaya koyarak fayda sağlayacak yöneticilere ihtiyacımız var. Artık uyutulmaya bir son lütfen. Bu marka ulebe gider miyiz gidemez miyizi değil, nasıl euroligde şampiyon oluruz onu planlaması, düşünmesi lazım. Daha koç bile belli değil. İkinci sınıf yönetiliyoruz, yöneticilerimizi biraz silkinmeye çağırıyorum.

gecen sene temmuzun sonunda yapilmisti transfer o zamanda boyle bir durum soz konusudu sanirsam ilk transfer 27 - 28 - 26 temmuz gunlerinden birinde yapilmisti. :roll:

BÜLENT PELİT' Alıntı:

Fb dünya kulübü oldu gerçekten Aragones'i de aldılar tam dünya kulübü oldular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...