2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus gökyıldız' Alıntı:
Abicim dalga gecme ya :) :) :) :) ama sen o lincoln olayını dinlemedin ki benden!!!
Yunusçum senin sözün senet benim için:) öylesine takılıyorum sakın yanlış anlama. bazı yazıların çok hoşuma gitti, büyümüş de küçülmüş gibisin :)

Sercan Özbek' Alıntı:
Özkan ugur":2skj32ds][quote="Sercan Özbek":2skj32ds]Bu arada Dee Nba yaz liginde Detroitte oynayacakmış inşallah başarılı olur.[/quote] KAYNAK???[/quote:2skj32ds] [url="http://truebluepistons.blogspot.com/' Alıntı:
http://truebluepistons.blogspot.com/[/url]

Summer League roster set

Just a quick note about Summer League. Dee Brown, the former Illinois All-American who played with Utah as a rookie two years ago, will be on the Pistons? roster. Sammy Mejia, last year?s second-round pick, was going to be but he sprained an ankle recently and won?t make it. Alex Acker will also be on the team and has a shot at sticking with the Pistons next year.

Because the Pistons will have three draft choices on the team ? as well as Rodney Stuckey, Arron Afflalo, Cheikh Samb and Amir Johnson ? they won?t be filling it up with a bunch of other notable players. That?s an unusual number of players for a Summer League team who have already cinched roster spots or have realistic NBA futures.

I?ll be back with more today on last night?s draft. Stay tuned.

Bu da Türkçesi
http://www.nbatr.com/nba-haberleri/dee- ... yacak.html[/quote:2skj32ds]
çok şaşırtıcı ya detroitte başarılı olacağını zannetmiyorum detroit sürekli sete set hücum oynar .dee yine avrupada oynar bence

Özkan ugur' Alıntı:
YUH!!!detroit sete set mi oynuo..:D:D:D:D

adamlar macın %75 ini fastbreaklerle oynuo....

nba yi takip edip etmediginden eminmisn
sen millete laf etceğine kendi cümlene bakar mısın?ne olduğu anlaşılmıyor dediklerinin,arkadaş iyi veya kötü yorum yapmış ama en azından okunuyor bir de millete yuh çekmeye kalkma fazla tutmazlar burda üslubunun ayarını kaçıranları sadece söyliyim dedim

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Özkan ugur":1v6jeep4]YUH!!!detroit sete set mi oynuo..:D:D:D:D

sen millete laf etceğine kendi cümlene bakar mısın?ne olduğu anlaşılmıyor dediklerinin,arkadaş iyi veya kötü yorum yapmış ama en azından okunuyor bir de millete yuh çekmeye kalkma fazla tutmazlar burda üslubunun ayarını kaçıranları sadece söyliyim dedim[/quote:1v6jeep4]

Hakaret ve küfür içerdiği için editlenmiştir

Özkan ugur' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":1et9v0o1][quote="Özkan ugur":1et9v0o1]YUH!!!detroit sete set mi oynuo..:D:D:D:D

sen millete laf etceğine kendi cümlene bakar mısın?ne olduğu anlaşılmıyor dediklerinin,arkadaş iyi veya kötü yorum yapmış ama en azından okunuyor bir de millete yuh çekmeye kalkma fazla tutmazlar burda üslubunun ayarını kaçıranları sadece söyliyim dedim[/quote:1et9v0o1]

...[/quote:1et9v0o1]
ceza yok mu buna ya ne hıyar herifler var dünyada.

Şubedeki belirsizlik taraftarın düşündüklerini akıl süzgecinden geçirme gereği duymadan yazmaya başlamasına neden oluyor.

Lütfen yazdıklarınızı okuduktan sonra bu ifadeler bana hitaben yazılmış olsaydı sükunetle karşılardım sözünü söyleyebilirseniz "gönder" düğmesine basın.

Tahrik edici ifadeler kullananlar, karşıt fikri alaycı bir üslupla eleştirenler vb davranış sergileyenler uyarı yapılmaksızın uzun süreli tatile gönderilecektir.

Onur Yavuz' Alıntı:
Şubedeki belirsizlik taraftarın düşündüklerini akıl süzgecinden geçirme gereği duymadan yazmaya başlamasına neden oluyor.

Lütfen yazdıklarınızı okuduktan sonra bu ifadeler bana hitaben yazılmış olsaydı sükunetle karşılardım sözünü söyleyebilirseniz "gönder" düğmesine basın.

Tahrik edici ifadeler kullananlar, karşıt fikri alaycı bir üslupla eleştirenler vb davranış sergileyenler uyarı yapılmaksızın uzun süreli tatile gönderilecektir.
Bende bunları kim yapacak diyordum , uzun bir süre tatile çıkmaları kendileri için iyi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...