2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam bir hayal kırıklığı oldu,Polat oynayacağına altyapıdan Nusret oynasın,kendi oyuncumuz en azından.Neyse,umarım Polat başarılı olup benim gibi düşünenleri yanıltır.

Fitch dizginlenebiliyor mu bilmem de,dizginleniyorsa eğer kimin nasıl dizginlediği de önemli.Bizdeyken yaptıkları ortada,ayrıca aynı ortalamayı bizde de tutturmuştu.Sayı ortalaması dizginlendiğini göstermez.

Arkadaşlar!
Oyun kurucu ,skorer 2 no. ,4 numara ve ve hem Hüseyin ile oynayacak hem de Hüseyin yokken 5 no. oynayacak bir avrupalı bakıyoruz.

Polat kocaoğlu Mersin'de hiçte iyi bir sezon geçirmedi .Aldığını potaya sallayan bi adam görüntüsünde benim gözümde.Onun yerine Ümit Sonkol çok daha faydalı olurdu.Real Madrid'e falanda gitmedi Mersin'e Geldi Sonkol !

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!
Oyun kurucu ,skorer 2 no. ,4 numara ve ve hem Hüseyin ile oynayacak hem de Hüseyin yokken 5 no. oynayacak bir avrupalı bakıyoruz.

Dört yabancı mı olacak sadece yada yabancılardan kalacak olan mı var ?

Tabi bunlara ek olarak bir kişi daha aılnma ihtimalide olabilir belki?

Gerçekten bu adı geçen isim alınırsa,hedefler açısından kimseyi inandıramazlar.Ne işi var böyle potansiyelini kaybetmiş bizde benchde havlucu olur ancak olacak iş değil ya :?

Kesinlikle kadroyu tamamlamak için alınan bir eleman,ben daha önce de söyledim böyle çaptan düşmüş adamları alacağımıza kendi çocuklarımızı oynatalım tecrübe kazansınlar bari böylelerine süre ve para vermeye değmez!

şampiyonluk için 5 tane süper 1. sınıf yabancı lazım tufan hüseyin erdem murat kya ve cüneytte yedekler olur 10 kişilik roratsyon. Ama anladığım kadarıyla böyle bir kadro kurmak imkansız bu yüzden para harcamayalım diyorum çok ligde kalcak bi kadromuz olsun başka bişi olcağı yok ama şampiyonluk olmayacaksa boşuna para harcamamalıyız. Bayanlara para ayıralım

berkancatal' Alıntı:
şampiyonluk için 5 tane süper 1. sınıf yabancı lazım tufan hüseyin erdem murat kya ve cüneytte yedekler olur 10 kişilik roratsyon. Ama anladığım kadarıyla böyle bir kadro kurmak imkansız bu yüzden para harcamayalım diyorum çok ligde kalcak bi kadromuz olsun başka bişi olcağı yok ama şampiyonluk olmayacaksa boşuna para harcamamalıyız. Bayanlara para ayıralım
hatta erkek basketbol şubesini kapatalım olurmu öyle şey ya Galatasary Her zaman isminin geçtiği yerde zirveye oynamalıdır

Polat Kocaoğlu'nun hiçbir işlevi yok. Gerçekten çok vasıfsız bir adam. 3'lük dışında hiçbir silahı yok. o da istikrarlı değil. yapılacak yabancıların çok üst düzey olması lazım. Yoksa işimiz çok zor...

Ali Demirci' Alıntı:
Gerçekten bu adı geçen isim alınırsa,hedefler açısından kimseyi inandıramazlar.Ne işi var böyle potansiyelini kaybetmiş bizde benchde havlucu olur ancak olacak iş değil ya :?

Kesinlikle kadroyu tamamlamak için alınan bir eleman,ben daha önce de söyledim böyle çaptan düşmüş adamları alacağımıza kendi çocuklarımızı oynatalım tecrübe kazansınlar bari böylelerine süre ve para vermeye değmez!

Erdem Türetken kalır heralde.Polat Kocaoğluda var.Bu sene ligin flaş ekibi biz olacağız anlaşıldı:? :?

Polat Kocaoğlu iki sene evvel Darüşşafaka'da iyi bir sezon geçirmiş (2006-2007), takımının play-off'a kalmasında önemli rol oynamıştı. Ancak Mersin'de aynı istikrarlı performansı sergileyemedi.

Sorumluluk ve süre verildiğinde iyi işler yapabilen bir oyuncu. ritim bulduğunda dış şut yüzdesi yüksek; ayrıca sırtı dönük oyunu da var. Ama Galatasaray gibi yüksek hedefleri olan bir takımın kadrosunda olup 3-5 dakika oynaması durumunda çok faydalı olacağını sanmıyorum. Zira, açılması için ısınması gerekiyor ve ısınması biraz zaman alıyor...

Zamanında Tofaş'tan Oyak Renault'a transfer olurken Mehmet Okur'la takas edilmişti... Mehmet aldı başını gitti; o ise bir türlü dikiş tutturamadı...

Kaya Peker'i alacağın kesin değilse, neden Umut Yenice veya Ümit Sonkol ikilisinden birini beklemeye almazsın?!...

Antrenör belirsizliği yine alternatif önemli birkaç ismin kaçmasına sebep oldu. Burada Ahmet Dedehayır'ın devreye girip, bu oyunculardan süre istemesi lazımdı, ama o bu sürede neler yaptı bilemiyorum!...

Yerli uzun mutlak şart, ama Polat Kocaoğlu takıma ne verir?!...

İmkân var ise kanımca Drobnjak'ı tez Türk vatandaşı yapıp, uzun rotasyonuna dahil etmek gerek. Forma girdikten sonra geçen sezonun sonlarına doğru çok iş yapmaya başlamıştı; kalitesi ortada...

Tüm yabancıların gönderilemeside ayrı bir mevzu!...

Diğerlerini geçtim... Neden Charles Gaines gibi istikrarlı, kaliteli, gayretli, göze hoş gelen, savunma yapmasını bilen ve savunma yapan; her maç double-double'a namzet bir oyuncu gönderilir ki?! Gereksiz teknik faüller alıyordu, ama yine de çok faydalıydı...

Neyse, olan oldu!

Dilerim en iyi tercihler yapılır...

Transfer için bu kadar beklersek Polat Kocaoglundan başkası kalmaz zaten birde Cem Coşkun var uzun olarak .
Yabancı olarak da Will Bynum , Marcus Goree gibi çok kaliteli Euroleague oyuncuları boştaydı ama 2 side başka takımlarla anlaştılar hemde gittikleri takımlar Euroleague takımları degil yani biraz erken davransak belki alabilridik . Barcelona da Alex Acker ile yollarını ayırdı sakatlıgı nedeniyle kötü bir sezon geçirdi ama sene sonuna dogru iyi maçlar çıkartıyordu bu sene çok fazla talibi çıkmayabilir bence kaçırılmaması gereken bir oyuncu .

Kaya Peker'i alacağın kesin değilse, neden Umut Yenice veya Ümit Sonkol ikilisinden birini beklemeye almazsın?!...
Abi Umut Yeniceyide gördük Halil Üner'in devrinde.O da Konya Selçuk Üniversitesinde.Mersin takımından bir farkı yokki.
Polat Kocaoğlu,Umut Yenice yada Sonkol.Galatasaray için az olurlar.İyi oyunculardır doğrudur.Bizim için yetersiz olmaları lazım normalde.Hedef küçüldüyse olabilirler.
Hedef büyükse(ne kadar bilmiyoruz ama görünen köy kılavuz istemez);Erdem Türetken gibi köşeden maç izler.Olmayan paramızı alır.
Geçen sene Erdem boşa alındı demiştim.Burada birçok kişinin saldırısına maruz kaldım.Şimdi içleri rahat olsun.Diledikleri oyuncunun uzun versiyonu geliyor!

Önerilerde ismi sık geçen Willie Deane de Zalgiris'e gitmiş.

Bu arada Nusret konusunda katılıyorum. Hesap yapıyorum yapıyorum 12 kişi olmuyor bir türlü kadro. Valla 8 milyona da inanmıyorum. İnanırsam eğer o paraya 4 yıldız gelmesi lazım. Bu da ihtimal değilse yemesinler bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...