2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir adam bak şimdi gülersiniz ama yaşı 33 sanırım damir mulaömeroviç bizi bir level atlatır diye düşünüyorum

Mithat abi sende hep yaşıtlarını istiyon :) (Sırf sana muhalefet olsun diye söyledim) Senin bu sakin durumun hoşuma gitmiyor kesin bişey çıkacak iyi transfer haberlerimi aldın ne?

Yabancıyı Türk yapmak!!! yapalım varsın. Ortam öyle oldu ki artık onlar gibi bu işi yapmak lazım. bence yapabiliyorsak Ricardo Marsh ile beraber Drobnjak'ı da yapalım. İkisini birlikte kullanırız. Marsh zaten benim beğendiğim bir oyuncu. Drobnjak da biraz kendine geldi. Hüseyin ile iyi bir ikili olurlar. Fakat sertlik de sorun yaşarlar. Bunu da 4 numaraya yapacağımız yabancı takviyesi ile doldurabiliriz. Timur Abi'nin dediği gibi biraz işin şovuna kaçan, taraftarın sevdiği oyuncuları alalım. Hiç değilse eğlenceli bir sezon geçirelim...

Umut erdem' Alıntı:
Ricardo marsh bence 3.sınıf bi oyuncu galatasarayın oyuncusu değil....Antalyada sayı atacak adam azdı onun icin marsh cıktı ortaya...
marsh douthit ve lucas(istikrarsız) sayı atan adam lar bunlardı..
katılıyorum marsh bence de şampiyonluk hedefleyen bii takımda olmamalı

fanatiğin habr nerde ya bulamadım

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Yabancıyı Türk yapmak!!! yapalım varsın. Ortam öyle oldu ki artık onlar gibi bu işi yapmak lazım. bence yapabiliyorsak Ricardo Marsh ile beraber Drobnjak'ı da yapalım. İkisini birlikte kullanırız. Marsh zaten benim beğendiğim bir oyuncu. Drobnjak da biraz kendine geldi. Hüseyin ile iyi bir ikili olurlar. Fakat sertlik de sorun yaşarlar. Bunu da 4 numaraya yapacağımız yabancı takviyesi ile doldurabiliriz. Timur Abi'nin dediği gibi biraz işin şovuna kaçan, taraftarın sevdiği oyuncuları alalım. Hiç değilse eğlenceli bir sezon geçirelim...
bildigim kadarıyla drobnjak zaten türk statüsünde

Umut erdem' Alıntı:
Ricardo marsh bence 3.sınıf bi oyuncu galatasarayın oyuncusu değil....Antalyada sayı atacak adam azdı onun icin marsh cıktı ortaya...
marsh douthit ve lucas(istikrarsız) sayı atan adam lar bunlardı..

Yabancı olarak ancak 5. yabancı olur derim ama Türk yapılacaksa çok gerekli bir oyuncu benim gözümde.

Umut erdem' Alıntı:
f.ülker 2. macında solomonda balondu....yani her oyuncu bazı macları kaldırmayabilir..

Bak şimdi şurda uslu uslu yazarken yine beni gazladınız ikinci maçın uzatmalırında sahneye kim çıktı tarkan değil her halde sevgili kardeşim işte bizim örnek verdiğimiz oyuncular sertlik düzeyi yüksek takımlar karşısında yokları oynuyor sen konuya nerden bakıyorsun

Şimdi sevgili Uğur kardeşim baktım dişime göre kavgacı yok bende alttan alttan yazıyorum tekrar ediyorum bu sene bütçemiz geçen seneye göre daha az ve nokta transfer yapmak zorundayız.

Bu sezonki hedefimiz gerçekten şampiyonluk mu? Yoksa masal mı dinliyoruz?

Bu kadar dar bir yerli oyunculardan maksimum verimi alamadığımız zaman yabancılarda bir yere kadar onlarda ilerleyen zamanlarda tanındıkça kendilerine uygulanan savunmalarda kitlenince aradan sürpriz yerli oyuncular çıkarmamız gerekir diye düşünüyorum.

C-Mario Kasun
F-M.Brown
PW-Arnold(hapoel jarusalem)

Bu 3 oyuncu gelebilirse bir umut ışığı doğabilir benim için.

Umut erdem' Alıntı:
Peki son saniyedeki atışı atamadıgımız yüzünden solomon uzatmada 3 lük attı diye iyi oynadı sayılıyomu

Şimdi kısaca anlatayım solomon bizde olsaydı maç uzatmaya gitmez ya son şutu kullanır yada içeri devrilip faul yaptırırdı sevgili kardeşim

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Umut erdem":2uyl9dtw]Peki son saniyedeki atışı atamadıgımız yüzünden solomon uzatmada 3 lük attı diye iyi oynadı sayılıyomu

Şimdi kısaca anlatayım solomon bizde olsaydı maç uzatmaya gitmez ya son şutu kullanır yada içeri devrilip faul yaptırırdı sevgili kardeşim[/quote:2uyl9dtw]

Doğruya doğru .

Timur Saglam' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":rjkhvtr8]Abi Fitch ve Malik'e 2 top 2 de pota lazım.Hadi Malik daha uyumlu belki de Fitch Galatasaray'dan uzak olsun.
Dedigin cok dogru da Emre, şimdi bu tip adamlardan birini ikisini oynatınca dedigin gibi sorun cıkıyor. Cogu zaman takımdaki diger arkadaslarının hakkını yiyip sırtından geçinirler. Pis işleri onlar yapsın, butun topları bunlar kullansın. Ustune butun istatistiklerde bunlar gozuksun, taraftarın sevgilisi olsun. Takım takım olmaktan çıkar tabi.

Peki ya bu tip adamların yanına hamal koymasak, 1-2 tane degil, 4-5 bu tipte oyuncuyu aynı anda oynatsan, eminim adam olur bu adamlar. Yoksa bu beyefendilerin savunma yapamadıklarına mucadele edemediklerini sanmıyorum. Alışmışlar kuçuk takımın buyuk oyunculuguna. Koyacaksın bunları yanyana, ne halleri varsa gorsunler, 1-2 maç sonra oynamaya baslarlar. Bir deyim vardır ya '' şey şeyi ısırmaz'' diye o hesap.[/quote:rjkhvtr8]

Ben Malik'i bir kere hızlı koşarken görmüştüm,onda da süre bitiyordu yetişimek için,meğerse ne kadar hızlıymış.Fitch de istese iyi savunma yapıyor kesinlikle;ama ya maç onu heyecanlandıracak ya da rakipten biriyle takışacak ki savunma yapsın.Senin de söylediğin gibi alışmışlar hazırlopa kasmıyorlar kendilerini.

Zaten bu saatten sonra iddialı bir takım kurmak zor görünüyor,o yüzden takımı böyle oyuncularla donatmak da bir yöntem sayılır. :)

Tam kesin imza atılmamakla beraber, Polat Kocaoğlu haberi doğruymuş.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Tam kesin imza atılmamakla beraber, Polat Kocaoğlu haberi doğruymuş.

Pofff Kaya'ya niyet Polat'a kısmet :? Dışardan şut atıcı Burak Sezgin'i ben hiç özlememiştim :? Murat Özyer'e birisi scoutluğu öğretebilir mi :? Yoksa scoutluk doğuştan gelen bir yetenek midir :?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat sen böyle şeyler yazınca daha bir güzel oluyorsun, valla şu yorumun çok hoşuma gitti :) :)

Kavgayı dövüşü bırakalım neler olabilir bunları konuşalım değilmi???

Takım sertliğine gelince, Gaines, Uche, Hite, Fitch, Tufan Yeterince sert vede savunma yönü olan oyuncular ayrıca Len Mattela içerden leblebi gibi şut sokabilen bir uzun, Hüseyin'de öyle, birde kısaların hepsinin sadece 3 lük özellikleri yok Fitch, Hite, Malik üçüde içeri penetre edebilen oyuncular.
Kısaca bu takım bence durdurulamaz olurdu!
bu yazının altına yüzde yüz imzamı atarım bu takım %90 şampiyon olur we durdurulamaz
bu takım herşeyi yapabilir yeterki bu birbirinden yetenekli harçları hoca karıştırabilsin ve takım kimyasını oluşturabilsin bu takım her şeyi yapabilir fitch eğer bahsedildiği kadar sorunlu olsaydı dünyanın hiç 1 liginde oynayamazdı bu sene cantu da 26 dakika ortalamayla 16.5 sayı ortalamasını tutturamazdı demek istendiği zaman gerald fitch te dizginlenebiliyormuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...