2009 - 2010 Transfer Sezonu

bence hüseyin-graves-tufan ve kaptan dışındaki tüm oyuncularla yollar ayrılamalı.bu formanın ağırlığını taşıyacak isimler alınmalı.

Anderson Alan ve Spencer Dewarick bu iki kişi hakkında detaylı bir bilgi ve gelme ihtimallerinin olup olmayacağı hakkında bilgi verilebilir mi:S

Buğra Küçüktürköz' Alıntı:
Anderson Alan ve Spencer Dewarick bu iki kişi hakkında detaylı bir bilgi ve gelme ihtimallerinin olup olmayacağı hakkında bilgi verilebilir mi:S
ikiside pek tabi ki gelebilir ama bu oyuncuların isimlerinin nereden çıktığını merak ettim doğrusu

Birde arkadaşlardan biri istatistik olarak bilgi verirse iyi istatistikleri varsa eğer ve alınabilirse ikisinden biri iyi bir guard olur.

Buğra Küçüktürköz' Alıntı:
Birde arkadaşlardan biri istatistik olarak bilgi verirse iyi istatistikleri varsa eğer ve alınabilirse ikisinden biri iyi bir guard olur.
Şimdi sen oyuncularrı tanıyomusun tanımıyomusun isimleri nerden aklına geldi eğer tanıyosan istatistiksel verilere çok fazla ihtiyaç duymazsın spencer 2 numara zaten efeste de oynadı bir dönem yeterince verimli olamadı iyi oyuncu ama graves daha kaliteli spencerin penetresi graves kadar güçlü değil.
Alan anderson ise daha fazla savunmasıyla ön plana çıkan bir oyuncu skorer yetenekleri hücum opsiyonları sınırlıdır

Euroleague sitesinden alan anderson'a baktım gözüme çarptı ve iyi geldi bana fayda sağlanacaksa alınabilir diye düşünüyorum.

lig bitti iyi veya kötü geride kalan başarı yada başarısızlıklarla lig bitti
önümüzdeki seneye bakmamız lazım
şimdilik 6 yabancımız var buyuk ihtimal hepsi gider malesef :shock:
yerli rotasyonumuz çok az engin atsür ermal bizi uçurur
oyak renodaki evren büker de güzel bi rotasyon olur bize
beşok tufan murat cücünün kaldığını düşünürsek 7 yerli as bide alican gibi sakatlık anında kadroya alabilceğimiz oyuncuyla lige başlayabiliriz..

ben bu birleşmeye karşıyım ne vestel ne cafe crown bence dogru bütçe dogru yapılanma ile galatasaray kendi içinden bu takıma bütçe ayırabilecek kadar büyük bir kulüp lincolne verilen para ortadayken....

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
ben bu birleşmeye karşıyım ne vestel ne cafe crown bence dogru bütçe dogru yapılanma ile galatasaray kendi içinden bu takıma bütçe ayırabilecek kadar büyük bir kulüp lincolne verilen para ortadayken....
barcelona bile regal barcelona basketbolda en küçük örnek sponsor şart ;)

Ukrayna Ligi'nde sezon Azovmash Mariupol'un şampiyonluğuyla sona ererken, sezonun ödülleri de açıklandı.

Sezonun şampiyonu Azovmash olurken, ''Yılın Oyuncusu'' final oynayan BC Donetsk takımından eski Galatasaraylı Chris Owens oldu. ''Yılın Oyun Kurucusu'' BC Donets takımından geçen sezon Turow'da forma giyen Andres Rodriguez olurken, ''Yılın Pivotu'' Azovmash'dan Sergey Lishchuk, ''Yılın Forveti'' ise Chris Owens seçildi.

''Yılın Koçu'' Azovmash'dan Rimas Girskis seçilirken, ''Yılın Savunmacısı'' ise yine aynı takımdan Dijon Thompson oldu.

Ödüllerin yakın bir zamanda düzenlenecek bir törenle verileceği ifade edildi.

valla arkadaşım 22 yaşımdayım daha gs basket tamının şampiyonlugunu görmedim gerekirse futbola ayrılacak bütçe baskete ayrılsın şampiyon olalım ama yeterki galatasaray basket takımı olarak olalım...

Karşıyaka'dan Furkan Aldemir(2.08)17 yaşında ve Ramazan Tekin(2,13)16
yaşında bu oyuncularla ilgilensek Fenerbahçe ve Efes bu oyuncular için kesenin ağzını açmış durumdalar.Geleceğede yatırım olur.

{Tutku Açık - Soner Şentürk - Ender Arslan - Melih Mahmutoğlu - Engin Atsür} den 2 sini almalıyız.
{Cevher Özer - Ermal Kurtoğlu - Kerem Gönlüm - Erwin Dudley} den 2 sini almalıyız.
graves - guroviç -milo - hosley kalmalı + 2 yeni yabancı almalıyız...