2009 - 2010 Transfer Sezonu

Yıldızlarını kaybetmeye yakın olan Sırp ekibi, Efes Pilsen ve Galatasaray Cafe Crown'ın yıldızlarına kancayı taktı.

Beko Basketbol Ligi'nde yarıfinalde mücadele eden Galatasaray Cafe Crown ve Efes Pilsen yıldızlarına Partizan kancası... Kadrosundan Tepic'i kaptıran ve Tripkovic ile Velickovic'i de tutması zor olan Partizan yeni sezon için kadrosunu güçlendirme yoluna gidiyor. Bunun için önce Efes Pilsen'in yıldızı Milos Vujanic'e teklif götüren Partizan aynı zamanda Galatasaray Cafe Crown'dan Milojevic için de girişimlerde bulundu. Ancak Milojevic'in durumunun gelecek yeni antrenöre göre belli olacağı belirtildi.

İspanya ACB'de normal sezonu yedinci sırada bitirip, playoff'da Barcelona'ya elenen Pamesa Valencia'da oynayan Ermal Kuqo Türkiye'ye dönüş hazırlığında... 28 yaşında ve 2.08 metre boyundaki Kuqo, sakatlık ve geniş kadro nedeniyle istediği süreleri alamadığı sezonun ardından kendisine teklif getiren Galatasaray Cafe Crown ile görüştüğü öğrenildi. Ermal yaşadığı ciddi sakatlığa kadar forma giydiği 22 maçta 5.3 sayı, 1.9 ribaund, 0.5 asist, 0.2 top çalma ve 1.4 top kaybıyla oynadı.

790.jpg

Son cümleye gülermisin, ağlarmısın?

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":3hz8l5y1]Houllier hayırlı olsun nediyelim...
çok afedersiniz tanımadığımdan soruyorum o kim ???[/quote:3hz8l5y1]futbol takımı için teknik direktör adayı olur kendisi. yanlış yazılmış sanırım. :ehue

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Zihni Öztürk":2wgqa0ug]Houllier hayırlı olsun nediyelim...
çok afedersiniz tanımadığımdan soruyorum o kim ???[/quote:2wgqa0ug]

Gerard Houlier
Kariyeri başarılarla dolu olan Gerard Houlier 1982 yılında Lens'i 1. lige çıkarıp, ardından UEFA Kupası'na katılmasını sağladı. 1985 yılında Paris Saint Germain'i tarihinde ilk şampiyonluğa taşıdı. Daha sonra Fransa Milli Takımı'nda yardımcı teknik adam olarak görev yapan Houllier, ardından Liverpool Kulübü'nde 6 yıl görev yaptı. Liverpool ile 2000-01 Lig Kupası, 2000-01 Federasyon Kupası, 2000-01 UEFA Kupası , 2002-03 Lig Kupası, 2001-02 UEFA Super Kupası, 2001-02 FA Charity Shield (İngiltere süper Kupası) kazandı. Liverpool'dan ayrıldıktan sonra Fransa ligini domine eden Olimpique Lyon ile 2006 ve 2007 yıllarında 2 şampiyonluk kazandı.

Ben sadece 1 Haziran için almıştım o kesiti ama sırf 1 Haziran'ı göstersem çok anlam ifade etmeyecekti bende tümünü koydum. Kusura bakmayın :)