2009 - 2010 Transfer Sezonu

Hosleyle Graves kalsın yeter..Gerçi hosey bu sene bişey yapamadı ama senye belki takımda tutulursa kendini bulur ..

Hosley,Milojevic,Graves,Hüseyin kalmalı.
2 tane 1 numara (1'i yabancı diğeri Türk)
sağlam bir şutör yabancı ve türk,
sağlam bir 4-5 oynayabilecek yabancı ve Türk..

Arkadaşlar oyuncu aramayı bırakın , önümüzde daha büyük sorunlar var. Yönetim ve antrenör bulmamız gerekiyor ilk başta.

Cevdet Akay' Alıntı:
Arkadaşlar oyuncu aramayı bırakın , önümüzde daha büyük sorunlar var. Yönetim ve antrenör bulmamız gerekiyor ilk başta.
Katılıyorum Öncelikle Şu CafeCrowndan kurtulmamiz lazim yoksa 20 milyon dolarlik transfer yapsak sonucu gene hüsran...

dünkü açıklamalardan sonra Ermalmış Serkanmış bunları beklemenin lüzumu kalmadı..madem yetenekli isimler genç isimler alınacak

Darüşşafakadan soner
Trabzonspordan Ogün ve Can
Tofaşdan İlkay ( ki bu adamı Efes yada ülker bize bırakırmı bilmem)
strickland da geri döner

araya tecrübe olarak Ersin Görkem serpiştirilir...gene Efes büyüğümüz bize kıyak geçerse barış hersek felan da alınabilir..coach olaakta kadronun hakkını verecek max verim alacak tek isim olarak Ekrem Memnunu görüyorum..

Karadeniz Olimpyatları Trabzon'da yapıldığı sene bu oyuncuyu çok beğendiğimi büyük yıldız potansiyeli olduğunu söylemiştim hatta o yılın transfer topicine de yazmıştım.Takıma alınırsa gelecekte Mehmet Okur gibi olabileceğini belirtmiştir.
Yıllar sonra İlkan'ın bu derece popüler olmasına gerçekten çok mutlu oldum.

Ben de İlkan'ı Konya'daki Beko basketbol ligine yükselme play-off maçlarında seyretmiştim çıplak gözle... Valla kendisi direkt olarak boyalı alanı domine eden bir oyuncu değil ama toplu ve topsuz oyunda oldukça başarılı diyebilirim... Yani topu hareketli veya potaya yakın olarak aldığında durdurulması pek kolay olmayan bir adam... Ancak mutlaka ama mutlaka şutunu geliştirmesi gerekiyor... Özellikle de posttan ceza atışlarını...
Tabi bu genci bu kadar övdük ama ona bu özgüveni aşılayanları da tebrik etmek gerekir... Çünkü Nihat İziç onu hiç korkusuzca oynatıyordu... Sean Denison ve Nezih Özbakır hatta Hadi Doğan gibi ikinci lig için iyi oyuncuları sırf İlkan'ı oynatmak için bazen benchte unutuyordu...
İşte bizim takımdaki en büyük sorun da bu olacaktır... İş oyuncuyu transfer etmekte değil oynatabilmekte...

Altar Tunçkol onu Antalya'da tutmak istiyor ama skorer oyuncu pek kalacak gibi durmuyor. Ersin'in rotasında 3 takım var şimdilik. Bunların başında Türk Telekom geliyor. Bir Barış Özcan - Ersin Görkem değişikliği gelebilir o cepheden. Olmazsa sırada Banvit ve son olarak da G.Saray var. Eğer bu bahsettiğim Barış - Ersin değişikliği olursa boşa çıkacak Barış'ın G.Saray'a gitme ihtimali de var. G.Saray'da da epey bir hareketlenme var, netleşmeye başlasın resim, çeker koyarız bir fotoğraf buraya. Şimdilik koç koltuğu için düşünülen isimlerin tamamının yerli hocalar olduğunu bilin yeter.

Salsa'daki yazıya göre Serkan ve Tutku hariç tüm yerliler gönderilmiş. Eğer Biz Bekir'i alamazsak yazıklar olsun demekten başka birşey bulamıyorum. Onun yanısıra Barış Ermiş de yine boşta. Mutlu Akpınar da tercih edilebilir yine.

Barış Özcan transferi yapılırsa hiçbir şekilde destek vermem takıma önümüzdeki sezon.