2009 - 2010 Transfer Sezonu

Okan Seker' Alıntı:
Bu takıma solomon ile santigoyu al final kesinlıkle oynar!!!

Final oynarız kazanma sansımızda olur finalı süpürülmeyiz ....
solomon gelip final oynayacaksak böyle onurlu şekilde küme düşelim bence daha iyi ... bize uzun bir isim lazım ve bu ruhun devamını bozmayacak bir isim ..

Can Altay' Alıntı:
Solomon'un yanına Mirsad ile Rasim'i de ister misin?

Komik düsünce mirsad rasimi bende istemem ama bu düsüncede degismeli senin övündügün Hüseyin gelip imza attımı tekrar galatsaraya birazda profosyenel bakın ,işte fenev bundan dolayı bizim bir adım önümüzde baskette, tabiki federasyon,ülker onlardan ama bizden daha profosonel calısıyolar, baskanları ardayı transfer ederim diye acık sözle söluyor.

Biz hala nelerin pesindeyiz kendı evladım dedıgın adamları almıslar .(Fatih akyel,emre belezoglunu ) bunlar bizim hanı evladlarımızdı, bugun solomon bize gelse bize yaptıklarının aynısınıda onlara yapar

Fatihin yaptıklarını gorduk ,emrenın söledıklerını goruyoruz parayı verenden yanalar.Solomona para ver senden benden iyi galatasaraylı olur yada sana söle söleyım su takımdan birine desene GALATASARAY ask`ına bedavaya oyna bakalım oynarlarmı ???

Not Basketten oyuncu örnegi veremedim sebebi bugune kadar bizden onlara gidicek kadar iyi oyuncumuz yoktu bence..

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Okan Seker":3p9yufdv]Bu takıma solomon ile santigoyu al final kesinlıkle oynar!!!

Final oynarız kazanma sansımızda olur finalı süpürülmeyiz ....
solomon gelip final oynayacaksak böyle onurlu şekilde küme düşelim bence daha iyi ... bize uzun bir isim lazım ve bu ruhun devamını bozmayacak bir isim ..[/quote:3p9yufdv]

Abartmayın duzenbazlık yapmısındaha bunu düzeltmeye calısıyorsun.Onurluca küme düsme dıyosun onurluca küme düsmek masada kaybetmeden sahada savasrak yenılerek olur.Bes macını masada kaybetmisin öle böle bir suc işlemisin sahtekarlık yapmısın bunun onuru olmaz, kimin yaptıgınında önemi yok!!! senin takımı emanet ettigin insanlar bunu yapanlar...

Şunu alırsak kesin şampiyonuz filan, basit düşünceler bunlar. Solomon geçen sene feneri şampiyon yapabilmiş mi bizi yapacak. Bencillerin dorukluğunda bir adam oldu sadece. 300 defa takımın ahengi bozulmasın yazıldı buraya, Solomon gelsin ne demek?
Olayları takip edip yazmak lazım buraya.

Eren Aydın' Alıntı:
Şunu alırsak kesin şampiyonuz filan, basit düşünceler bunlar. Solomon geçen sene feneri şampiyon yapabilmiş mi bizi yapacak. Bencillerin dorukluğunda bir adam oldu sadece. 300 defa takımın ahengi bozulmasın yazıldı buraya, Solomon gelsin ne demek?

Kesin sampiyon oluruz demedim ıyı oku ilk önce istersen ,300 degil istersen1300 kere yaz banane ben kendi fikrimi sölerim arkadas !!!Burda sen öle yazdın diye benim senin fıkrıne göre hareket etme zorunlulugum yok. Forum TARTISMA formu burası

Bencil ama ondan önceki 2 senede takıma nasıl maclar kazandırdgınada sahidiz.Daruısdan fazlada top kaybı yapmaz merak etme :)

Okan Seker' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":a5umtc8m]Şunu alırsak kesin şampiyonuz filan, basit düşünceler bunlar. Solomon geçen sene feneri şampiyon yapabilmiş mi bizi yapacak. Bencillerin dorukluğunda bir adam oldu sadece. 300 defa takımın ahengi bozulmasın yazıldı buraya, Solomon gelsin ne demek?

Kesin sampiyon oluruz demedim ıyı oku ilk önce istersen ,1300 kere yaz banane ben kendi fikrimi sölerim arkadas !!!Burda sen öle yazdın diye benim senin fıkrıne göre hareket etme zorunlulugum yok. Forum TARTISMA formu burası

Bencil ama ondan önceki 2 senede takıma nasıl maclar kazandırdgınada sahidiz.Daruısdan fazlada top kaybı yapmaz merak etme :)[/quote:a5umtc8m]
kardeşim iyi güzelde solomonu getirmek kolay mı?Bize santiago yeter her maç 15-16 dk oynasın yeter.tecrübesi yeter bize.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Solomon falan gereksiz isimler de, siz bu fb'de oynadı diye tüm oyuncuları aynı kefeye koyma huyundan bir vazgecin önce,su arma biraderliginden falan..

Solomonu ornek olsun diye verdım winner oyuncu diye,yoksa winner bir oyuncu ile santıyago gelsin .

Demek istedigim su takım 2 takviye ile final oynar.

Okan kardeşim, yaşca benden büyüksen Okan Abi, geçmişin kimseye faydası yok, bilmemkimde eskiden ne adamdı demenin hiç mantığı yok. Adamın kafası basketbolda değildi geçen sene, bizim Zizic gibi birşeydi işte. Darius'u savunmak değil amacım zaten çok beğenmiyorum ama bu tarzda bi adam takımı yerle bir etmez mi? Anket açsak fenerli olmasından bağımsız olarak yüzde 90 böyle söyler. Geçmişe önem veriyorsak Naumoski hala oynuyor İtalya'da onu transfer edelim o zaman...
Tabiki burası tartışma platformu ama bir fikir varsa sebepleri söylenerek yazılır. Tartışmak için önce gerekçe lazım. Yoksa ben buraya garip şeyler yazıp(sizin yazdığınız için demiyorum) bu benim fikrim kimse karışamaz desem abes olur.

Son yazdığınızı başta yazsanız hiç sorun çıkmayacak ayrıca.

''Demek istedigim su takım 2 takviye ile final oynar.''

Eren Aydın' Alıntı:
Okan kardeşim, yaşca benden büyüksen Okan Abi, geçmişin kimseye faydası yok, bilmemkimde eskiden ne adamdı demenin hiç mantığı yok. Adamın kafası basketbolda değildi geçen sene, bizim Zizic gibi birşeydi işte. Darius'u savunmak değil amacım zaten çok beğenmiyorum ama bu tarzda bi adam takımı yerle bir etmez mi? Anket açsak fenerli olmasından bağımsız olarak yüzde 90 böyle söyler. Geçmişe önem veriyorsak Naumoski hala oynuyor İtalya'da onu transfer edelim o zaman...
Tabiki burası tartışma platformu ama bir fikir varsa sebepleri söylenerek yazılır. Tartışmak için önce gerekçe lazım. Yoksa ben buraya garip şeyler yazıp(sizin yazdığınız için demiyorum) bu benim fikrim kimse karışamaz desem abes olur.

Son yazdığınızı başta yazsanız hiç sorun çıkmayacak ayrıca.

''Demek istedigim su takım 2 takviye ile final oynar.''

Yas 24 abı ,kardes önemsiz.Benim solomondan kastım Türkiyeyi biliyor sonra taraftarla oynamasını biliyor ona iki gaz versen fazla takım içinde sorunda yaratacagını sanmıyorum,böle adamları aslansın paşasın su takıma uyum sagla sampiyon olalım tarih bizi yazar dedinde; egosundan vazgecer(Sebebi bellı soloman herzaman kendini büyük oyuncu oldugunu sölettirme pesinde) kaldıkı ben solomon sadece ilk anda aklıma geldigi ıcın dedım

Sakatlıgı düzelmis ise Granger,Hite,domercant bunlarda olur alabiliyorsak, solomon olmasın Erencim...

Yabancı takviyeyi anladım da yerli takviye nasıl olacak. Kepez kaynağıda şimdilik kapanmış gibi zaten Ersin'i de kaptırmaları düşmelerinin ilanı olur (gerçi Ersin'i kaptırmasalarda işleri zor).

Yerli olarak takıma katkı verecek ve transferi olası kim(ler) var. Şu an için benim aklıma kimse gelmiyorda ?

Arkadaşlar şimdi kimse oyuncuların ''ekstra katkıları'' ile oluşuş havadan sonra büyük beklentiler içine girmesin. Özellikle yabancı oyuncularımızın çok karakterli ve yüksek performansları neticesinde müthiş olumlu bir hava oluştu amma velakin Final bence uzak.

Yerli rotasyonu ile bu yüksek hedefler hayal bence...

Kaldıki eğer play-off yaparsak nereden gireceğimizde önemli; ilk 2 belli gibi.

1 numara sorunumuz bazen kendini bariz gösteriyor, Was 35 dakika süreler aldığında motor su kaynatıyor doğal olarak.

İyi bir power forwet bence bizi bir seviye daha yukarı çıkarır. 2 metre civarı bir eleman bulursak çok iyi bir kimya bozucu yapıya bürünürüz.

Cuma günü Santiago'ya teklif iletilsin. Can-Evren-Jasaitis-Rancik-Santiago güzel bir ilk 5 olur. Ya da Türklerden uzun dönemli sözleşme yapılıp Furkan alınabilse herhalde herkes mutlu olur.

Jeremiah Massey'i alma şansımız olamaz mı acaba hala gideceği takım netleşmedi sanıyorum . Aris ve Zalgiris de ilgileniyormuş çok büyük bütçeli takımlar değiller ve Aris de bizim gibi Eurocup takımı sonuçta. Hem eküriside bizde :)

Kutay Çamcı' Alıntı:
Jeremiah Massey'i alma şansımız olamaz mı acaba hala gideceği takım netleşmedi sanıyorum . Aris ve Zalgiris de ilgileniyormuş çok büyük bütçeli takımlar değiller ve Aris de bizim gibi Eurocup takımı sonuçta. Hem eküriside bizde :)

Aslında Fatih'in gelmesiyle kalıplı pivot ihtiyacımız azaldı, Massey bizde yararlı olabilir...2-3 sene önce Massey-Wilkinson ikilisinin F.Ülker pota altına neler yaptığı hala aklımda...
Öyle birşey olup gelirse euroleague seviyesinde pota altımız olur...Ancak bana yönetim Efes'in durumunu bekleyecek gibime geliyor...

Yöneticilerimiz düşünür mü bilmem de bu sene hedef belirlenecekse Eurocup şampiyonluğu diğerlerine göre daha gerçekçi geliyor. Hem 2 yabancı da alsan 3 yabancı da alsan oynatabiliyorsun. Rotasyon sorunu yok. Hem de şampiyon olunca Euroleague'e gidebiliyorsun.

efeste büyük ihtimal santiago boşa çıkacak ancak şöyle bir durum var efes kasundan istediği verimi alamıyor ...santiago daha faydalı gibi görünüyor...çok zor birşey söylüyorum ama efesi ikna etsekte KASUNU alsak ama hayal gibi birşey işte...