2009 - 2010 Transfer Sezonu

Engin Atsür koyu Beşiktaşlıdır.2 Yıl önce Slam'daki röportajında açık açık söylemişti bunu[Efes Pilsen'de oynarken].Ondan Engin Atsür olmaz.Kendisi gelmek istemez.

Vallahi yapılcak şey basit.
Engin'i bu takıma almak.
Can'dan çok mu para alıyor?
O zaman çözüm basit, Can'ı da Murat'ı da kovalarsın.O parayı anasının ak sütü gibi Engin'e verirsin en azından hepsini yolmadan kafamda biraz saç kalır.

Not: Koyu Bjkliyse Bjkli işini yapsın yeter.Murat Koyu Gs li ömrümü tüketti. 10 maçın 8 inde kötü 2 sinde iyi.

Erdal Avcı' Alıntı:
Engin Atsür koyu Beşiktaşlıdır.2 Yıl önce Slam'daki röportajında açık açık söylemişti bunu[Efes Pilsen'de oynarken].Ondan Engin Atsür olmaz.Kendisi gelmek istemez.
Kerem Tunçeri'de Galatasaraylıydı,Bizim evladımızdı Beşiktaş'ta oynadı,Ben Basketbol'da Oyuncuların tuttukları takımların transferlerde önemli olduğuna inanmıyorum,Galatasaray'ın önümüzdeki sezon iyi bir hedefi olsun,Engin'in istediği para neyse versin,Engin bizi tercih edecektir.

Konu başlığı 2009-2010 transfer sezonu sanırım bu sezon için Canı yollayıp Engin'i alma şansımız yok.

Eren Bekdemir' Alıntı:
kaya koyu gslidir....

Kaya Beşiktaş'da oynarken sanırım el aminli kadrodydı. Efes'in verdiğinin çok daha azına BJK'de kalmıştı. Nasıl GS'liyse:) Kaldı ki Dedikleri gibi, Baskette extreme adamalr dışında, fanatizm azdır. Orhun mesela oynamadığı klüp kalmadı kerem tunceri keza iyi bir örnek..

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":24yprjlm]Konu başlığı 2009-2010 transfer sezonu sanırım bu sezon için Canı yollayıp Engin'i alma şansımız yok.
Bu sezon için zaten böyle birşey imkansızda,önümüzdeki sezon için konuşuyoruz[/quote:24yprjlm]

Bende onu diyorum önümüzdeki sezon yani 2010-2011 için değil mi o zaman mesele yok buyrun .

Konu başlığı 2009-2010 olunca ben birden acaba mümkün olduğu mu düşünülüyor sandım pardon .

Kutay Çamcı' Alıntı:
Konu başlığı 2009-2010 transfer sezonu sanırım bu sezon için Canı yollayıp Engin'i alma şansımız yok.

Kutay haklısın arkadaşım ama yerli oyuncu bazında zaten transfer sezonu olmadığına göre o zaman başlığı kilitleyebiliriz de:)

Bizim yapmamız gereken takıma ne olursa olsun shaip çıkmak. Unutmayın yabancılar bu kadar katkı veriyorsa bunda kesinlikle yerli oyuncuların katkısı var. Takım içi arkadaşlık dyanışma da önemli. Takımda arkadaşlık olmasa, simas "yeter yahu" der 25 dakka oynar çekilir.

Israrla söylüyorum Kongre sürecini yakından takip etmeliyiz. Kongre sonrası da süreci izlemeliyiz hissettirerek. Başkandan çok ümitliyim önümüzdeki sezon için.

Adnan Başkan'dan hiçbir şüphem yok zaten,Tek Yapılması gereken şey yeni yönetim'e amatör şubelerle gerçekten ilgilenebilecek yöneticiler dahil edilmesi,hem işi bilen,hem maddi anlamda amatör şubelere destek verebilecek yeni yöneticiler gerekiyor.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":1gjevg3e]Konu başlığı 2009-2010 transfer sezonu sanırım bu sezon için Canı yollayıp Engin'i alma şansımız yok.

Kutay haklısın arkadaşım ama yerli oyuncu bazında zaten transfer sezonu olmadığına göre o zaman başlığı kilitleyebiliriz de:)

[/quote:1gjevg3e]

Neyseki başlıkta yerli oyuncu transfer sezonu yazmıyor yazsa idi haklısın kilitlenebilirdi

Ha unutmadan yerli oyuncular için bonservisi ile satın alma sezonu yazmalı o halde başlığı kilitlemek için yerli oyuncular içinde kiralık dönemi devam ediyor çünki :)

Yani başlık kalabilir gibi gözüküyor keyfine bak sen 2010-2011 başığı açılana kadar buradan devam edebilirsin 2010-2011'i konuşmaya :)

Cem hoca Fatih'den yararlanmayı düşünmüyorsa bir uzun transferi için beklemenin anlamı yok.Allah korusun Mike yada Rado'dan birinin sakatlanması mı gerekiyor hamle yapmak için.

kutay sağolasın. forum trafiğine yön verdiğin ve bana transfer konuşması izinini verdiğin için.

madem kiralık oyuncu alınabiliyor kutay, Neden o zaman verdiğimiz isimlerin 2010-2011 başlığını ilgilendirdiğini düşündün? seni bağlamazki. ben kaya peker'i kiralamlarını istiyorum o zaman yada engin atsürün... Yada klübümü düşünüyorum hiç para vermenize gerek yok can akın'ı satın gönderin kiralayın diyorum.. oyuncu göndermemiz de bir nev'i transferdir öyle değilmi?

Sühan Cem' Alıntı:
kutay sağolasın. forum trafiğine yön verdiğin ve bana transfer konuşması izinini verdiğin için.

madem kiralık oyuncu alınabiliyor kutay, Neden o zaman verdiğimiz isimlerin 2010-2011 başlığını ilgilendirdiğini düşündün? seni bağlamazki. ben kaya peker'i kiralamlarını istiyorum o zaman yada engin atsürün... Yada klübümü düşünüyorum hiç para vermenize gerek yok can akın'ı satın gönderin kiralayın diyorum.. oyuncu göndermemiz de bir nev'i transferdir öyle değilmi?

Bu sezon için diyorsun yani pardon bende o yüzden sormuştum başka bir arkadaş gelecek sezon için demişti o yüzden öyle düşündüm.

Bir forum üyesi olarak konuşulan konunun açııklığa kavuşması beni bağlar sanırım baksana bu hamlenin hemen yapılmasını isteyen var 2010-2011'de yapılmasını isteyen var açıklığa kavuşmuş oldu :).

Gerçi madem öyle bir mesaj önceki haklısın arkadaşım biraz havada kaldı ama onuda bir anlamı vardır mutlaka 2009-2010 diyorsan öyledir yalan söyliyecek halimiz olmadığına göre.

Neyse bence BJK Engin'i Efes Kaya'yı sezon ortası bırakmaz daha iyi bir guard bulamıycağımız için Can'da takımda mecburen kalır .

haklısın Kutay bence de kalır. Zaten yöneticilerimizin burayı takip ettiğini düşünmüyorum. Hatta branş yöneticimizin olduğunuda düşünmüyorum. Biz bireysel olarak çoğulu sağlayıp, elimizdeki oyunculara sahip çıkacağız inşallah. Ama bu tarnsfer sezonunun başından itibaren Okan Çevik sağolsun çok iyi takım kurdu. Bu yüzden Cem Akdağ'ı eleştiremiyorum. Bu oyunculara da kızamıyorum. Şahsen en az 17-18 sene oldu basketbol topuna değmeyeli ama GS bana da dese gel takımda oyna bende kabul ederim. Önemli olan secicilerin doğru adamlara "Gel takımda oyna" demesi. Kadro kurulduğundan beri 5 numara yok. 2 numara en azından kağıt üzerinde var..