2009 - 2010 Transfer Sezonu

Sühan Cem' Alıntı:
haklısın Kutay bence de kalır. Zaten yöneticilerimizin burayı takip ettiğini düşünmüyorum. Hatta branş yöneticimizin olduğunuda düşünmüyorum. Biz bireysel olarak çoğulu sağlayıp, elimizdeki oyunculara sahip çıkacağız inşallah. Ama bu tarnsfer sezonunun başından itibaren Okan Çevik sağolsun çok iyi takım kurdu. Bu yüzden Cem Akdağ'ı eleştiremiyorum. Bu oyunculara da kızamıyorum. Şahsen en az 17-18 sene oldu basketbol topuna değmeyeli ama GS bana da dese gel takımda oyna bende kabul ederim. Önemli olan secicilerin doğru adamlara "Gel takımda oyna" demesi. Kadro kurulduğundan beri 5 numara yok. 2 numara en azından kağıt üzerinde var..

Bende bir 5 numara alınması gerektiğine inanıyorum tam bir 5 numara bulunmasa bile en azından biraz daha kalın ve atletik bir pf/c alınabilir.

25 dakika oynayacak adam bulsak play off tayız derdim. Kaya ismide zaten hayal. aslında her isim hayal. bu kafayla seneye "can süper adamdı" diyeceğiz.

Eren Bekdemir' Alıntı:
versinler 1 milyon alsınlar furkanı veya ilkanı ...futbol takımına para yağıyor.

Eren, basketbola bakacağım diyen bir yönetim olursa (faruk süren gibi biri olursa) Oyuncu seceriz, Ama yönetimin nasıl baktığını bilmiyoruz. Ben coaching anlamında Cem Akdağ'a güveniyorum. İyi de kadro kurar kesinlikle..

Sühan Cem' Alıntı:
25 dakika oynayacak adam bulsak play off tayız derdim. Kaya ismide zaten hayal. aslında her isim hayal. bu kafayla seneye "can süper adamdı" diyeceğiz.

Aslında benim düşündüğüm tipte bir adam bulmak çok zor değil diye düşünüyorum ama yanlış düşünüyorda olabilirim :)

Zaten yakında pek acelesi kalmamış olacak Avrupa'dan elendik gibi birşey ligde de önümüzdeki 4 haftayı geçtikten sonra işin rengi epey şekillenicek çok zor ve kritik 4 maç var . Kötü netilecer alırsak zaten gerek kalmadı gibi bir mantıkla yapılmaz işler iyi giderse zaten bu kadro ile aldık bu sonuçları denecek.

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Eren Bekdemir":3pw77itv]versinler 1 milyon alsınlar furkanı veya ilkanı ...futbol takımına para yağıyor.

Futbolla basketbol bir mi kardeşim ?[/quote:3pw77itv]

doğru üvey evlat..futbol kadar değil zaten tek oyuncu için 7-8 milyon euro bonservis yok.. ;)

Hayır. Futbolun kendi gelirleri var,basketbolun kendi geliri. Ve kurala göre; Futboldan gelen para sadece futbola kullanılabilir ! Basketboldan gelen de basketbola !

Emre Doğan' Alıntı:
Hayır. Futbolun kendi gelirleri var,basketbolun kendi geliri. Ve kurala göre; Futboldan gelen para sadece futbola kullanılabilir ! Basketboldan gelen de basketbola !

sence futbol takımına harcanan para futbolun kendi gelirlerinden mi harcanıyor..ne kadar gelirimiz var ki futbolda ...

yönetim kendi cebinden versin birazda...gsiyad versin..lise versi..

Emre Doğan' Alıntı:

Öyle tabii emre. Ama GSbilyoner, GSstore, GSTV GSMobile gelirlerini futbola kaydırmak zorundasın diyemezki UEFA yada FİFA. yani yapmak istersen kimse bişi diyemez. Ya da sana sponsor olan bir firmaya "Bunun5ini futbola alıyorum 1 ini basketbola" desen ne diyecek o sponsor firma? :)

Yapılacak şey Basketbol'da gelirleri arttırmak,Bu ne olabilir
-Yeni Bir Salon Yapmak,Salon'un Kombinelerinin satışından gelecek para.
-Yeni Bir Sponsor Bulmak,
-Yapılan Salon'un isim haklarını satmak.

Salon yapma konusunda, en büyük fırsatı kaçırdık ne yazık ki. 2010 dünya şampiyonası için salon yapıyoruz diyebilseydik arsada kiralanırdı devlet destekde verirdi. Artık yapılacak salon tamamı ile bizim üzerimize yıkılmış olacak. Gene de salon yapılacağına eminim ama nerede nasıl ve ne zaman bilmiyorum.

Artık her gece yatmadan dua edeceğim,Galatasaray'da Basketbol'a Sahip Çıkacak,Süpermen gibi birileri çıksa diye,Yoksa bu kaos ortamı hiç bitmez,bitmeyecek ..

Yalnız bu konunun ilk 10 sayfası acayip komikmiş.Kimler yazılmış kimler:
Terrell McIntyre,Chuck Eidson,Doron Perkins,Milanko Tepic,David Hawkins,Amir Johnson... :p

Daha yeni kendime gelebildim. :p :p

Erdal Avcı' Alıntı:
Yalnız bu konunun ilk 10 sayfası acayip komikmiş.Kimler yazılmış kimler:
Terrell McIntyre,Chuck Eidson,Doron Perkins,Milanko Tepic,David Hawkins,Amir Johnson... :p

Daha yeni kendime gelebildim. :p :p
Gülünecek tarafı nedir bunun söylede bizde gülelim ?

Gülünecek tarafı şu:5 Milyon Dolar civarı bütçemiz var ve taraftar bu bütçeye karşılık bu oyuncuları istiyor!

Mustafa niye bu kadar sinirlisin anlamadım!

Erdal Avcı' Alıntı:
Gülünecek tarafı şu:5 Milyon Dolar civarı bütçemiz var ve taraftar bu bütçeye karşılık bu oyuncuları istiyor!

Mustafa niye bu kadar sinirlisin anlamadım!

Sinir ile alakası yok Galatasaray gibi büyük bi kulübe hangi oyuncuların alınmasını bekliyorsun bir taraftar olarak ?
Hem geçen sezon bitişinde herkez büyük transfer bekliyordu ama sonradan bütçenin düşürüleceği açıklandı .

Mustafa böyle oyuncular gelse bende gururlanırım doğal olarak.Ama gerçekleşme ihtimali %2'den düşük transferler için ağzımı yormam.