2009 - 2010 Transfer Sezonu

Ya dalga geçen mi var burada ? Galatasaray'ın en son bir basketçiye ne zaman bonservis ödediğini gördünüz ?
Hele de bunun 1 milyon dolar olduğunu falan.

Dalga geçtiğinizi iddaa edenlerden daha mı Galatasaraylısınız. . .

Bu zihniyetteki insanlarla mücadele etmekten yoruldum.
Eleştiriyorsunuz Galatasaraylı değilsiniz, Destek olmuyorsunuz Galatasaraylı değilsiniz imalarından ciddi şekilde nefret ediyorum...

Burak Barut' Alıntı:
Ya dalga geçen mi var burada ? Galatasaray'ın en son bir basketçiye ne zaman bonservis ödediğini gördünüz ?

Eleştiriyorsunuz Galatasaraylı değilsiniz, Destek olmuyorsunuz Galatasaraylı değilsiniz imalarından ciddi şekilde nefret ediyorum...

Ben buradaki herhangi bir kisiyi kastetmedim. Oyle bir niyetim olsa alinti yapip yazardim. Ben camia disindaki odaklar icin yazmistim. Her laftan kendine pay cikarma kardesim, gereksiz forum kirliligi oluyor

Burak Barut' Alıntı:

Burak, yanılmıyorsam en son Murat Kaya'ya bonservis ödedik.

Transfer yapma muhabbettinde 150. sayfaya ulaştık gerçekten de bu azmi ve başarıyı alkışlamak gerekiyor biz 150.sayfayı bitirdik acaba bizi dinleyen var mı? bizim söylediğimiz isimler mi trasfer edildi yooooo asla boşuna üretiyoruz burda transfer olmıycak işte yalıcak en önemli şey Radoslav Rancik ve Jasaitis in elden gitmemesini sağlamak ve onlarla tekrar anlaşmak.

bence forum yönetiminin buna bir çare bulması gerekiyor...buradaki herkes çok çok iyi galatasaraylıdır çünkü herkes zamanını ayırıp galatasaray için ugraş veriyor...bunu uygun bir yazı ile yönetimin herkese iletmesini istiyorum... LÜTFEN KİMSE KİMSENİN ARTIK GALATASARAYLILIGINI SORGULAMASIN...

Sercan kardeşim bu daha birşey mi?

Biz geçen seneki transfer topiğinde 700 sayfayı gördük...

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Transfer yapma muhabbettinde 150. sayfaya ulaştık gerçekten de bu azmi ve başarıyı alkışlamak gerekiyor biz 150.sayfayı bitirdik acaba bizi dinleyen var mı? bizim söylediğimiz isimler mi trasfer edildi yooooo asla boşuna üretiyoruz burda transfer olmıycak işte yalıcak en önemli şey Radoslav Rancik ve Jasaitis in elden gitmemesini sağlamak ve onlarla tekrar anlaşmak.

Yukarıdaki Yazılarda Kim Kim'in Galatasaray'lılığını sorgulamış :shock:

Veya Yukarıdaki Yazıları Galatasaraylılık sorgulamak anlamında algılayanlar niye bunu üstüne alınmış ?

Enteresan Arkadaşlar var gerçekten ya,Forum'da dalaşacak insan bırakmadılar kendilerine,Şimdi olmadık şeylerden Forum'da yine tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorlar,Niye sorgulayalım arkadaşım Galatasaraylılığınızı,Herkes'in Müslümanlığı kendine lafını duymuşsunuzdur,Aynı şekilde Herkes'in Galatasaray'lılığı kendine.

Cedric Simmons gelirse pota altında atletik ve caydırıcı oyuncu ihtiycamızı karşılamış oluruz.Çokda fazla para talep edeceğini düşünmüyorum.NBDL'de oynamaktansa Türkiye'ye gelmeyi kabul eder.

Erdal Avcı' Alıntı:
Cedric Simmons gelirse pota altında atletik ve caydırıcı oyuncu ihtiycamızı karşılamış oluruz.Çokda fazla para talep edeceğini düşünmüyorum.NBDL'de oynamaktansa Türkiye'ye gelmeyi kabul eder.

Cedric Simmons transferi iyi olur.Bizim işimize yarayacak bir oyuncu.

"Bu takım bence istediğim seviyeye yakın bir takım. Ben mesela uzun oyuncuların fazla agresif olamadıklarından ötürü, 3 tane point-guard isterim. İkisini aynı anda oynatırım ben. İnandığım doğrular da bunu işaret ediyor zaten. Dediğim gibi mevcut takım üzerinde yapmayı isteyebileceğim tek değişiklik bir point-guard daha almak olabilirdi belki".

Cem hoca'nın Salsabasket'deki açıklamalarından bir bölüm. Biz sürekli uzun oyuncu üzerine yoğunlaşıyoruz ama eğer olursa süpriz bir poziyona da olabilir transfer gerçi aynı röportajda Cem hoca bu şekilde yola devam edeceğiz şeklinde bir ifade de kullanmış.

PLay off kesinleşir gibi olursa ve ara transferde yabancılara harcanan paradan geriye bişey kaldıysa belki...
Tahkim sonrası ara transferde gündeme oturunca ilgi yine futbola kaydı.

İkinci döneminde, Adnan Polat'ın sene sonunda sponsorlukları iptal edeceğini. ya istediği gibi bir sponsorluk anlaşması yapacağını yada Klübün kendisinin branşa el koyacağını düşünüyorum. Şu an için se, sponsordan gelen para belli olduğu için, bir tarnasfer yapıldığında, gerekli anlamda bir adam olmayacağı korkusu ile yapıl(a)mamış olabilir. Yoksa bizim gördüğümüzü hocalarımızın da gördüğü ve raporu verdiğini düşünüyorum.
Bence bizim transfer öncesi salon konusunda baskı yapmamız gerekli..

Bu sene böle bişi olmaz ama seneye double ersin( Ersin Görkem & Ersin Dağlı ) alsak bence beklediğimiz Türk katkısını fazlasıyla alırız .

Playoff a kadar takımın ritminin bozulmaması için transfer takvıyesının olmayacağını playoff'a kalınırsa mutlaka takviye yapılacağını Şube sorumlusu yöneticimiz dünkü maçta belirtti

Murat Cantas' Alıntı:
Playoff a kadar takımın ritminin bozulmaması için transfer takvıyesının olmayacağını playoff'a kalınırsa mutlaka takviye yapılacağını Şube sorumlusu yöneticimiz dünkü maçta belirtti

Süper mantık!!
Play-off'a kalınca gelen transferin takımın ritmini bozma olasılığı ortadan kalkıyor mu ? Ayrıca play-off'a kalırsak kaç maç oynayabileceğiz ki oyuncu takıma alışana kadar elenmiş oluruz zaten . Asıl o zaman oyuncu getirmek saçma yapılacaksa bir an önce yapılsın yapılmayacaksa hiç yapılmasın.

Ayrıca sayın yöneticinin kafasında Eurocup isimli bir kupa yok sanırım onu baştan gözden çıkarmış.

Zaten sezon içine oyuncu alıcaksan takım kimyasına uyacak biri olması gerektiği açık şimdiden ararsın böle bir oyuncu bulursan şartlarda uygunsa alırsın bulamazsan da almış olma için almazsın kimseyi kabul de doğru oyuncuyu almak üzerine şimdiden bir çaban olur.

Yok yerim dar yok yenim dar gibi mazeretlere gerek yok.

Son üç lig maçında Fatih,Polat,Eren'in aldığı toplam süre 25 dakika .Rotasyondaki 3. uzun poziyonunda olan Fatih bu üç maçta ortalama 6 dakika falan oynadı ki son Aliağa maçında fark açıldıktan sonra girdi oyuna.

Gerçi son maçlarda hoca Caner'e süre verip zaman zaman 4 kısaya dönmeye başladı Mike ve Rado'yu bu şekilde dinleniyoruz.

Uzun rotasyonumuz 2 oyuncudan ibaret gibi nereye kadar böyle gider şüpheliyim.

Sonuç itibari öyle süper yıldız falan gerekmiyor rotasyona dahil olucak 3. bir uzun daha şart gibi gözüküyor. Biraz daha atletik özellkikleri önplanda profösyonelliğide iyi olan bir rol oyuncusu alınabilir

Zaten hem takımdaki dengeleri düşünüp hemde şu anki oyunculardan daha iyisi olmalı olacaksa demek biraz tezat aslında.Asıl böyle bir oyuncunun hem egosu daha yüksek olur kendi oynamazsa sorun olur hemde Mike,Rado,Jasa üçlüsünden birinin süresi çok fazla azalırsa sorun olur .