2009 - 2010 Transfer Sezonu

Erdal Avcı' Alıntı:
Sharrod Ford yalan mı oldu? :roll:

Öle gözüküyor

Bu arada B.C. Donetsk battı oyuncuları boşta gibi bir durum var mı ?

Ekleme: Sanırım var Owens dışında uzun rotasyonunda kimler vardı acaba fena takım değildi boşa çıkan oyuncular kimler ?

Şansımız ne derken? bence bu takım play off'a kalırsa büyük şans yakalayacağız.. Arkadaşlar, bu şansı şampiyonluk olarak düşünmeyin. Kabul etmeliyiz ki şampiyonluk uzun çalışma ister. Biz yeni toparlanan bir takımız. takımda as elemanlar arasında, kaçı 2 senedir oynuyor bizde? kaba bir tabir olacak ama şu an şampiyonluk şansımız, Bursa'nın futbolda şampiyonluk şansı kadar bile değil.

Ama bence play off'a kalmak, büyük şansdır. Çünkü yeni kurulan bu takım bir çok eksikliklere rağmen bunu başarırsa, camia da ilgi, onların üzerine iyicene çekilecektir. Bu sene play off oynamak bir rüya benim için. Ama bu adımlar gelecek senelerde yaratabileceğimiz şampiyonluk heyecanını alevlendirir. Özellikle sponsorluğun bitirilmesi, yerli transferleri ritmiizi arttırır

Bu takıma artık koyu tenli oyun kurucu istemiyorum. Dee Brown dışında diğerleri oyun kurmak adına hiçbir şey göstermiyor. Geçen Kepez maçındaki Washington'un sayılarının hepsi istatistik adına yapılan sayılar. Tamamen kendine oynuyor. Şu takımda adam akıllı bir oyun kurucu olsa Kazan'ı bile yenebilirdik.

Can Ozay' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":fv2s8u3v]Sharrod Ford yalan mı oldu? :roll:
Yanılmıyorsam İtalya Lega A da düşmemeye oynayan Carife Ferraraye transfer olmuştu.[/quote:fv2s8u3v]

Doğru 3 maça çıkmış istatistik anlamında vasat şimdilik .

Anıl Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Bu takıma artık koyu tenli oyun kurucu istemiyorum. Dee Brown dışında diğerleri oyun kurmak adına hiçbir şey göstermiyor. Geçen Kepez maçındaki Washington'un sayılarının hepsi istatistik adına yapılan sayılar. Tamamen kendine oynuyor. Şu takımda adam akıllı bir oyun kurucu olsa Kazan'ı bile yenebilirdik.

Abi Dee dedinde adam bizden gitti Nba i denedi,sonra Tel Aviv sonra Avelliano.
Ama yolunu buldu yani İtalya liginde.
17 sayı 3 ribaund 5 assist ortalama.

Fatih Solak,Murat Kaya,Caner Topaloğlu,Eren Beyaz ve Polat Kocaoğlu Haziran'da takımdan gönderilirse gelecek sezonun en büyük transferleri olur!

Erdal Avcı' Alıntı:
Fatih Solka,Murat Kaya,Caner Topaloğlu,Eren Beyaz ve Polat Kocaoğlu Haziran'da takımdan gönderilirse gelecek sezonun en büyük transferleri olur!

Fatihi cıkaralım ordan oynadımı savasıyor ... Oynamadan adama laf etmeyelım!!! oynattı savastı oturtup göndermek demek ayıp ayıp ayıp !!!

Bu takıma artık uyum problemi takım kimyası gibi şeyleri bırakıp transfer yapmak lazım koskoca avrupa kulüpleri oyuncu alıyo onların takım kimyası yokmu oyuncuların her maç pestili çıkıyo
Hem bu sene ligden avrupaya gitme şansımız çok az mecburen avrupada başarılı olmalıyız eğer olmazsa ne şimdiki oyuncularımızı elde tutabiliriz ne de iyi yeni oyuncular alabiliriz onun için transferde play-offu bekleme mantığını hiç anlamıyorum

Türk oyuncularımızın yetersiz ve vasat olduğu çok önceden belliydi zaten defalarca söylenmişti sezonu böyle bitireceğiz,kim ne derse desin.Yönetim ısrarla transfer yapmıyo işte ne edek başka.

Bende Fatih Solak'ın bu seviye basketbol maçlarında olmasına gülüyorum. :p

Ayrıca Cemal Nalga'yı küçümsemenize daha fazla gülüyorum. :p

Erdal Avcı' Alıntı:

cemal bugün alba-juventud maçında süre aldı -1 rankingle bitirdi maçı.. takımda olursa, yedek pivot olabilir.

Erdal Avcı' Alıntı:

Gül gül ben canlı gözle izledıklerımı söyluyorum :)

Madem Oyuncu Gelmiyor Gidecekleri Söyliyeyim,Aşağıya Yazacağım Oyuncular Hiçbir Zaman Bizi Başarıya Götürecek Oyuncular Olamayacak,Ve 1 Tanesinde bile yanılma payım olduğunu düşünmüyorum,Başlayalım ..
1-Can Akın
2-Murat Kaya
3-Alican Güney
4-Polat Kocaoğlu
5-Eren Beyaz
6-Fatih Solak

Yabancı Oyunculardan Washington Sezon Sonunda Gönderilmeli tabi yerine daha iyisi alınacaksa.Buraya Yazmadığım Caner Topaloğlu var O gerçekten iyi bir yedek olabilir,Sadece fazla süre alamıyor.Takımda Kalması Gereken Oyuncular'da Şunlar,Bu oyunculardan her zaman verim alabiliriz.
1-Evren Büker
2-Rancik
3-Wilkinson
4-Jasaitis

Yani Bu Duruma Göre Sezon Sonunda 6-7 Transfer Yapmamız Gerekiyor.2 Süper Star Yabancı ve 4 Kaliteli Yerli.

Anlatamadık galiba Bayram.Bir kez daha söylüyorum yedek oyun kurucu olmayı kabullenecek Can Akın'ın aldığından daha fazla para almayacak ve Can Akın'dan daha kaliteli bir yerli oyun kurucu yok şu dünyada.Bu bir!

2-Açıkcası ben Radoslav'ın gelecek sene takımda kalmasından yana değilim.2 Yabancı hakkımızı uzun forvete kullanacağımıaz daha çok yönlü oynayan ve daha genç olan Mike takımda kalıp "İlkan Karaman-Ümit Sonkol" ikilisinden biri transfer edilebilir.

3-Caner Topaloğlu bizim takıma yakışmıyor.Erdem Türetken neyse bu da o!Sadece daha genci.Tufan Ersöz döndükten sonra kendisine hiç bir ihtiyacımız kalmayacak.

Erdal Avcı' Alıntı:
Anlatamadık galiba Bayram.Bir kez daha söylüyorum yedek oyun kurucu olmayı kabullenecek Can Akın'ın aldığından daha fazla para almayacak ve Can Akın'dan daha kaliteli bir yerli oyun kurucu yok şu dünyada.Bu bir!

2-Açıkcası ben Radoslav'ın gelecek sene takımda kalmasından yana değilim.2 Yabancı hakkımızı uzun forvete kullanacağımıaz daha çok yönlü oynayan ve daha genç olan Mike takımda kalıp "İlkan Karaman-Ümit Sonkol" ikilisinden biri transfer edilebilir.

3-Caner Topaloğlu bizim takıma yakışmıyor.Erdem Türetken neyse bu da o!Sadece daha genci.Tufan Ersöz döndükten sonra kendisine hiç bir ihtiyacımız kalmayacak.
Ben Görüşlerimi yazdım,Sen nasıl bir düşünce içine girmişsen artık Yeryüzünde Can Akın'dan başka yedek oyun kurucu alamayız,yer yüzünde alabileceğimiz tek yedek oyun kurucu Can Akın havalarındasın.