2009 - 2010 Transfer Sezonu

insallah gitmez telekoma zaten bize karsı anormal sanslı bir takım hüseyinde giderse play off a girme mücadelesi veririz zaten bütçe de az diyorlar umarım takımda kalır

Efesin fülkere karşı şu hırsını gördüm ya sene başında kızdığım kaya artık çok sevmeye başladım bir de anti efesli olarak şu seride fanatik bir efesli oluverdim hele son 2 maç sanki takımım oynuyordu....diceksiniz ki transferle ne alaka :) haklısınız tabi
bende dicem ki efesten alabildiğimizi alalım :) :p

final serisi devam ederken transfer dönemi banvitle başladı......
eli çabuk tutup ucuz maliyetli yerliler yani evren büker gibisinden oyuncular engin atsür le pekiştirilmelidir....hüseyin telekoma gitmez bu sene de oynar bırakır.....

final serisi devam ederken transfer dönemi banvitle başladı......
eli çabuk tutup ucuz maliyetli yerliler yani evren büker gibisinden oyuncular engin atsür le pekiştirilmelidir....hüseyin telekoma gitmez bu sene de oynar bırakır.....

Earl Calloway'i geçen sene Selçuk için çalışırken seyretmiştim. Çok istemiştim ama 250 bin dolar bizim için imkansız bir rakamdı. Galatasaray alsa diye geçirdim kafamdan ama hiç bir şey yapamadım. Şimdi milyon dolarlar konuşuluyor Calloway için, artık istesek de gelmez bize.

dünkü fener-efes maçını izlerken kerem gönlümün nasıl savaştığını gördükten sonra galatasaraya gelmesini istedğim tek oyuncu kerem gönlümdür.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Earl Calloway'i geçen sene Selçuk için çalışırken seyretmiştim. Çok istemiştim ama 250 bin dolar bizim için imkansız bir rakamdı. Galatasaray alsa diye geçirdim kafamdan ama hiç bir şey yapamadım. Şimdi milyon dolarlar konuşuluyor Calloway için, artık istesek de gelmez bize.
Collowayi bende geçen sene çok önerdim olmadı ama bu sene istersek alabiliriz henüz milyon dolarlık kontratlara oynadığını sanmıyorum

biz gaines dee brown ve owens ın yanına graves ve uzun amerikalı yıtıcı bir uzun alsaydık su anda fb ülker karsısında 3-1 önünde olurduk istikrar derler gecen yıl ki kadro tam ısrar edilcek kadroydu ama bütün yabancılar gönderildi seneye de aynı sey olacak yine bütün yabancılar gidecek

Bütçe olarak daha kısıtlı olacağımızdan 4 yabancı seçmemiz daha mantıklı olacaktır. Ve bu 4 yabancıyı max verim verecek isimlerden seçmemiz gerekli. Hite bizde oynadığı dönemde ligde yabancı kısıtlamasına takılıp zaman zaman geri planda kalsa da özellikle Avrupa'da gösterdiği performans etkileyiciydi. Graves'in gideceğini düşünürsek onun yerine Hite'ı almak mantıklı olabilir. Hite hem atletik, hem savunması iyi, hem de şutör bir oyuncu. Ancak zaman zaman takım içinde süre ile ilgili sorun yarattığı söyleniyordu. Eğer gelecek sene söylenildiği gibi bir küçülme yaşanıcaksa Hite bizim için kötü bir transfer olmaz.

Yıllığını bilmiyorum ama Nicevic çok iyi transfer olur.

Uğur'unda dediği gibi Hite'ta küçülen takımımız için biçilmiş kaftan.

Bekir Yarangüme'de bizim için bir çok eksik parçayı kapayabilir.ÜÜstünde kesinlikle uğraşılmalı.

5 numara için ya ABD'de kolej çıkışlılara bakılsın yada biraz şu el taşın altına sokulsun Ermal gelsin.
Hüseyin giderse bu takımda büyük bir tecrübe yoksulluğuna sebep olur bu Ermal ile telafi edilebilir.