2009 - 2010 Transfer Sezonu

İlk ben haber vermiştim,bu transferleri....
Murat Kayanın Beşiktaşa yakın olduğunu 1 ay önceden biliyordum...Ama Mehmet Yağmur olayını 4-5 gün önce öğrendim..Konuyuda Forumumuza aktardım...

Mehmet Yağmur olayına çoğu kişi karşı çıktı ama bence yararlı olacak bir guard...

Ayrıca yönetimin hedef küçültüyoruz olayı bence ya yanlış anlaşılmış ya da yanlış aktarılmış..Kesinlikle gençleşiyoruz...

--Ermal ve Cenk Akyolu alma çabası içindeymişiz,şu an....
--Bu arada Türk Telekoma yakın bir arkadaşım Ersin Transferi kesin gibi bir ifade kullandı..Gerçekten üzüldüm,Ersin Galatasaraya yakışacak bir oyuncuydu..
--Guro gitti diyede sevinç içerisindeyim :)

takas olmaz yanlış bir aktarım var mehmet yağmur un sözleşmesi bitiyor sanırım...Ama mehmet yağmur can akın dan çok daha iyi bir guard...Eğer can akın ile mehmet yağmur arasında bir seçim yapılacaksa hem genç hemde daha bilinçli basketbol oynayan bir adam mehmet yağmur...

Benim bildiğim kadarıyla Mehmet Yağmur'un sözleşmesi bitti ve bu yüzden takas olma ihtimalleri yok. Ancak haberler doğruysa vahim bir durum var ortada. Murat Kaya'nın gitmesini istemem ama yine de çok büyük bir kayıp olacağını düşünmüyorum. Ama bence esas vahim olan Mehmet Yağmur'un Galatasaray'ın guardı olma ihtimalidir. Mehmet Yağmur ile uğraşacağımıza Can Akın'ı alalım.

Mehmet Yağmur'un Bjk performansı yanıltmasın.Ben bu oyucuyu tam sezon tribünden izledim Karşıyakadayken.Potansiyel var eğer işlenebilirse süper guard olacaktır.

Mehmet yağmur önce bi turnike atmayı öğrensin ondan guard felan değil ama saha içinde iyi amigo olur

M.Yağmur'un da sözleşmesi bence sürüyordur çünkü iki sezon önce Beşiktaş'la M.Yağmur'u almak için uğraşmıştık 100bin dolar bonsevis verip Beşiktaş almıştı.En az 1-2 yıllık daha sözleşmesi vardır.

Galatasaray Cafe Crown'a büyük umutlarla gelen ancak bekleneni veremeyen Sırp oyuncu takımdan ayrıldı.

Galatasaray Cafe Crown'da Milan Gurovic ile yollar ayrıldı. Sırp oyuncu ülkesinin basınına yaptığı açıklamada Sarı - Kırmızılı takımdan ayrıldığını ve tek isteğinin Kızılyıldız'da forma giymek olduğunu söyledi. Gurovic, "Kızılyıldız'da oynamak, o formayı giymek bir onurdur. Ancak burada son karar coach Pesic'in... Ben bekliyorum, para önemli değil. Genç oyunculara yardım etmek istiyorum. Sahada 40 dakika kalmak da sorun değil. 10-15 dakikaya razıyım. Antrenmanlarda önemli bir oyuncu olurum. Benimle birlikte 2-3 transferle Partizan'a ciddi bir rakip oluruz" dedi.
http://www.basketdergisi.com/haber_deta ... 157&tur=38

guard mevkinde cücü tufan m.kaya ve yeni gelen evren var yerli rotasyonda(tabikide murat tufan evren saf guard deil ama oynayabilir mantığıyla yola çıkıyorum)bide m.yağmuru düşünürsek cücü m.kaya tufan 3lüsünden en az birinin yollanacağını anlarım..o da m.kayadır....

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
M.Yağmur'un da sözleşmesi bence sürüyordur çünkü iki sezon önce Beşiktaş'la M.Yağmur'u almak için uğraşmıştık 100bin dolar bonsevis verip Beşiktaş almıştı.En az 1-2 yıllık daha sözleşmesi vardır.

Eğer sonradan uzatma olmadı ise sözlleşmesi iki yıllıktı o dönemde birkaç yerde bu şekilde okuduğumu net hatırlıyorum .

murat kayanın sözleşmesi devam ediyor vede kalacak kendisi söyledi kendisiyle konuşma fırsatı bulmuştum iki ay önce ayhan şahente galatasarayda kalcam diye kendiside iyi bir galatasaraylıdır ancak galatasaray kovarsa giderim dedi