2009 - 2010 Transfer Sezonu

Ahmed Abi koçta ümit yok, benim umudum yardımcı antrenörde. :)

Kutay Abi,

Biz ilgileniyormuşuz, iş bitti mi bilmiyorum ama Banvit'in bu sezon kendisine çok fazla ihtiyaç duyacağını zannetmiyorum.

can akın evren büker murat kaya tufan ersöz hüseyin beşok yunus çankaya ermal kurtoglu ümit sonkol polat kocaoğlu cenk akyol engin atsür al bunların yanına kaliteli 4 tane yabancı at ligin tozunu....

Benim gelecege yönelik oyuncu önerim var 4 ile 5 numara oynuyor Furkan Aldemir ile Gökper Gen bence gelecekte cok iyi oyuncular olcaklar

Furkan'ı bize bırakmazlar.Fenerbahçe dışında her takımda yerli uzun oyuncu sıkıntısı var(özellikle efes bu gelecek vaad eden oyuncuyu kaçırmaz)

Bu gencler bizim genclerimizden 1 gömlek üst gercekden cok begendigim oyuncular hele furkan ile gökberin beşiktaş macı performansını asla unutmicam

Telekom değil, Lakers'dan aşağısı seni kurtarmaz.

Bizde küme düşen takımın hocasını aldık diye seviniriz.
Ey Allahım şu şubeden bizi soğuttular ya helal olsun...

Erkan için Erdemir'de söylentileri var. Doğru ise Hakan ve Erkan lig için kalbulüstü oyuncular üstelik bu sezon için Erdemir'de bütçenin düşeceği söyleniyordu (1.5 milyon USD deniyordu).

Cenk'in Efes ile sözleşme durumunu bilen var mı ? Bir de Mutlu kaldı geriye.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Erkan için Erdemir'de söylentileri var. Doğru ise Hakan ve Erkan lig için kalbulüstü oyuncular üstelik bu sezon için Erdemir'de bütçenin düşeceği söyleniyordu (1.5 milyon USD deniyordu).

Cenk'in Efes ile sözleşme durumunu bilen var mı ? Bir de Mutlu kaldı geriye.

Mutlu Oyak ile imzaladı.

Cenk'i ne kadar sevdiğimi bilen bilir ama zamanında kimseye beğendirememiştik.İpekçi'de Mirsad'a kafa tutan Cenk'in galatasaraylılığı sorgulanmıştı burada.