2009 - 2010 Transfer Sezonu

Doğan Aksu' Alıntı:
Transfer düşünülmüyorsa bu iyi bir haber değil bizim için
Doğan'ın dediklerine katılıyorum Jasaitas'ı alıyorsan mutlaka onun seviyesinde
bir pivot almalıyız.Ama bu sezon yabancı edilen oyuncularımız kaliteli oyuncular
ben bu yabancı oyuncularımızı 98-99, 99-00 yıllarında alınan yabancı oyuncularımıza benzetiyorum o zaman yabancı oyuncularımız kaliteli veya vasatın üstünde yerli oyuncularımız Orhun,Kerem ve Selim dışında katkı verebilecek oyuncu yoktu ona rağmen iyi bir kimyayla 2 sezonda şampiyon Tofaş'ı, Ülker'i ve Efes'i çok rahat galibiyetlerle yenmiştik.Şimdi 4 yabancımızın yanında Kaptan Tufan, M.Kaya, E.Büker, Caner, Can,Cemal ve Polat gibi katkı
yapabilecek oyuncular var iyi bir kimya ve takım olabilirsek rakiplerimize kafa tutabiliriz.

Mesajları taşıyorum. Efes Pilsen'in transferleri Basketbol Dünyası'nda ligin konu başlığında konuşulsun lütfen.

Papadopoulos bu takıma gelsin ben bu takımla ilgili söylediğim tüm iyi sözleri geri alırım. Papadopoulos ne yahu. Adam dünyanın en abartılan adamı. Yaptığı olumlu tek hareket olmaz o herifin. Bir kıçını dayayıp dönmeye calısır orada da hücum faul yapar zaten. Son 3-4 yılda kazandığı parayı verenler enayidir en basitinden. Hiçbir özelliği olmayan, kabiliyetsiz, vurdumduymaz herifin tekidir. Amerika sokaklarından bir zenci getirsen daha çok iş yapar ondan.

Gökce Başaran' Alıntı:
Papadopoulos bu takıma gelsin ben bu takımla ilgili söylediğim tüm iyi sözleri geri alırım. Papadopoulos ne yahu. Adam dünyanın en abartılan adamı. Yaptığı olumlu tek hareket olmaz o herifin. Bir kıçını dayayıp dönmeye calısır orada da hücum faul yapar zaten. Son 3-4 yılda kazandığı parayı verenler enayidir en basitinden. Hiçbir özelliği olmayan, kabiliyetsiz, vurdumduymaz herifin tekidir. Amerika sokaklarından bir zenci getirsen daha çok iş yapar ondan.
Papadopoulos yüksek paralar kazanan bir adam zaten ayrıca kötü bir stili olduğu konusunda da sana katılıyorum biraz da çirkeftir.
Neyse Prkacin hala bir takımla anlaşmadı sanırım yaşı ilerlemiş olsada bizde bu kadroda hala çok iş yapar.

Hemen hemen tüm TV'lerde Sultan Kösem'i izliyorum bu akşam. Guinness'e girmiş 2.47'lik boyu ile. Londra-New York tüm dünyayı dolaşıyor. Bizde oynasaydı bu kadar ünlü olmazdı :)

ermal efesle anlaşmak üzere yahu biz ilgilenmiyoruz bile ama mesela 5 numura için yunanlı baby-shaq olsa fena olmazdı o kadarda pahalı değil bence ayrıca guroviclere ,zizçlere 1 milyon dolara yakın para veren bi klüp için sorun değil sofokhlis shortanidis gelse keşke rakip pota altını karartır ve ezer :)

furkan kaya' Alıntı:
ermal efesle anlaşmak üzere yahu biz ilgilenmiyoruz bile ama mesela 5 numura için yunanlı baby-shaq olsa fena olmazdı o kadarda pahalı değil bence ayrıca guroviclere ,zizçlere 1 milyon dolara yakın para veren bi klüp için sorun değil sofokhlis shortanidis gelse keşke rakip pota altını karartır ve ezer :)
bencede traylorun daha genç ve dirisi : ) ama nerde bizimkilerde o kadar iyi transfer . yabancı transferide şuanlık düşünülmüyormuş ligdeki duruma göre yapılacakmış