2009 - 2010 Transfer Sezonu

Mithat Abinin, dediği gibi Cemal 1 sezon ceza aldıysa kesinlikle yabancı pivotla beraber yerli pivotta almalıyız. Eren Beyaz'la uzun sorununu halledemeyiz. Eren daha ligte süre bile almadı. İlk aklıma gelen yerli pivotlar Emre Bayav onun sakatlık durumu vardı ne durumda bilen var mı ? Birde Pertevniyal'den Ramazan Tekin.

Çetin Yılmaz ismi mi ön plan da tutuluyor ? Bu berbat bir şaka olmalı.. :? Takımın başında görmek isteyeceğim en son isimlerden birirdir.. Yani Allah korusun..

Başlığı boşa kilitlemeyin açın,dün bir yaşıma daha girdim demiştim,sizde yavaş yavaş girmeye başlayın...Neler oluyor bize,yine neler oluyor...

Ali açık olunca sanki gelmiş gibi insanları yönlendiriyoruz ben kilitlemedim ama Onur Abi'ye katılıyorum. Bekleyelim bakalım. Ama bizi verilecek ağır bir cezadan daha çok yaralayacağı kesin böyle bir şeyin.

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Mithat Abinin, dediği gibi Cemal 1 sezon ceza aldıysa kesinlikle yabancı pivotla beraber yerli pivotta almalıyız. Eren Beyaz'la uzun sorununu halledemeyiz. Eren daha ligte süre bile almadı. İlk aklıma gelen yerli pivotlar Emre Bayav onun sakatlık durumu vardı ne durumda bilen var mı ? Birde Pertevniyal'den Ramazan Tekin.

Emre Bayav'ın sakatlığı ocak gibi geçecek.Ama bizim yönetimin bırakacağını sanmıyorum, zaten Emre'de Karşıyaka'dan ayrılmak istemeyecektir.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ali açık olunca sanki gelmiş gibi insanları yönlendiriyoruz ben kilitlemedim ama Onur Abi'ye katılıyorum. Bekleyelim bakalım. Ama bizi verilecek ağır bir cezadan daha çok yaralayacağı kesin böyle bir şeyin.

Yok Kerem sitem kapalı olmasına değil,başlığa...Açınız diye öylesine söyledim,yani kahretsin manasında...Yoksa hiç açılmasın o başlık,daha huzurlu olurum...

webaslan.com'da yer alan haberi paylaşmak isterim sizlerle

Basketbola el koydu

Basketbol şubesinde teknik ve menacer kadrosunu yeniden yapılandıran sarı kırmızılı kulübümüzde başkan Adnan Polat, basketbol şubesi ile bizzat ilgilenmeye başladı. Başkan Adnan Polat bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek ilk kez futbol takımı ile değil basketbol takımı ile özel bir toplantı düzenledi. Yeni göreve başlayan teknik ekibe başarılar dileyen sarı kırmızılı kulübün başkanı, takımının bu akşam 20.00'de Ahmet Cömert Spor Salonu'nda Ukrayna'nın Azovmash Mariupol takımı ile karşılaşacağı maç öncesinde bütün basketbolcular ile de tek tek görüşerek bu zor günleri birlikte aşacakları mesajını verdi.

Cemal Nalga skandalı sonucu verilen cezalar nedeniyle ligde kalması çok zor olan sarı kırmızılı ekibin ligde tutunması için de kollar sıvandı. Başkan Adnan Polat öncelikle Cemal Nalga'nın yerine önemli bir pivot ve 2 oyuncu daha transfer ederek basketbol takımını güçlendirecek. Başkan Adnan Polat'ın sarı kırmızılı takımın ligde kalması için bütün camianın desteğini sağlayacak transfer hamleleri yapıp, basketbolu yeniden ayağa kaldırmak için çaba göstereceği öğrenildi.Kaynak: DHA

tabii transfer dönemi olmadan yabancı dışında bu oyuncuları nasıl transfer edecekse...

Işık ÇOBAN' Alıntı:
webaslan.com'da yer alan haberi paylaşmak isterim sizlerle

Basketbola el koydu

Basketbol şubesinde teknik ve menacer kadrosunu yeniden yapılandıran sarı kırmızılı kulübümüzde başkan Adnan Polat, basketbol şubesi ile bizzat ilgilenmeye başladı. Başkan Adnan Polat bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek ilk kez futbol takımı ile değil basketbol takımı ile özel bir toplantı düzenledi. Yeni göreve başlayan teknik ekibe başarılar dileyen sarı kırmızılı kulübün başkanı, takımının bu akşam 20.00'de Ahmet Cömert Spor Salonu'nda Ukrayna'nın Azovmash Mariupol takımı ile karşılaşacağı maç öncesinde bütün basketbolcular ile de tek tek görüşerek bu zor günleri birlikte aşacakları mesajını verdi.

Cemal Nalga skandalı sonucu verilen cezalar nedeniyle ligde kalması çok zor olan sarı kırmızılı ekibin ligde tutunması için de kollar sıvandı. Başkan Adnan Polat öncelikle Cemal Nalga'nın yerine önemli bir pivot ve 2 oyuncu daha transfer ederek basketbol takımını güçlendirecek. Başkan Adnan Polat'ın sarı kırmızılı takımın ligde kalması için bütün camianın desteğini sağlayacak transfer hamleleri yapıp, basketbolu yeniden ayağa kaldırmak için çaba göstereceği öğrenildi.Kaynak: DHA

tabii transfer dönemi olmadan yabancı dışında bu oyuncuları nasıl transfer edecekse...

Eğer bu haber doğru ise başkan gereğini yapar.

Emre ELMALIDEREOĞLU' Alıntı:
Bu habere inanmak istiyorum ama bu saatten sonra ne kadar kaliteli isim bulabiliriz ki? :roll:
Güzel kardeşim Cholet 2 gün önce Mickael Gelabale gibi bir adamı alabiliyorsa demek piyasa da hala iyi oyuncular var elbet. Takımından memnun olmayanlar, ayrılmak isteyenler de cabası maksat bu fırsatları kaçırmamak elini çabuk tutmaktır..

Yusuf Şenli' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":3u53jlf7]Mithat Abinin, dediği gibi Cemal 1 sezon ceza aldıysa kesinlikle yabancı pivotla beraber yerli pivotta almalıyız. Eren Beyaz'la uzun sorununu halledemeyiz. Eren daha ligte süre bile almadı. İlk aklıma gelen yerli pivotlar Emre Bayav onun sakatlık durumu vardı ne durumda bilen var mı ? Birde Pertevniyal'den Ramazan Tekin.

Emre Bayav'ın sakatlığı ocak gibi geçecek.Ama bizim yönetimin bırakacağını sanmıyorum, zaten Emre'de Karşıyaka'dan ayrılmak istemeyecektir.[/quote:3u53jlf7]
Emre'nin Karşıyaka ile sözleşmesi sezon başı feshedildi biliyorum. Karşıyaka'nın takım kadrosunda da gözükmüyor.

Muhammet Çelebi' Alıntı:
[quote="Emre ELMALIDEREOĞLU":36lzvp0r]Bu habere inanmak istiyorum ama bu saatten sonra ne kadar kaliteli isim bulabiliriz ki? :roll:

Belki de Haldun Üstünel'e özel bir görev verecek.O istediğini getirir :)[/quote:36lzvp0r]

Şu anda Azovmash macında Adnan Polat'ın yanında Haldun Üstünel var:D

92. sayfada yazdığım isimlerin hepsi takıma ilaç gibi gelir.O yazdığım isimlerin dışında NBDL'den Robert Swift'ide alabiliriz.