2009 - 2010 Transfer Sezonu

Türkiye içinden yerli transfer etmene olanak yok Deniz.1 Ay önce yerli transfer sezonu kapandı.Ancak yurtdışından bir yerli alabiliriz.Varsa?

Klübü ile anlaştıktan sonra bu sezon sonuna kadar kiralık oynar kiralık dönemi açık hala ama KSK vermez Furkan'ı vermemeye razı edecek bonservis miktarını da biz veremeyiz.

Aslında Furkan'ı alabilirsek çok güzel olacak Cemal Kendini Bulmuşken birde yerli olarak Furkan gibi büyük bir yeteneği alırsak yerli anlamında iyi bir uzun oyuncu rotasyonumuz olacak.

dünkü maç eğer gerçekten final hedefse sadece 5 numara değil, Darius yerine Can benzeri bir oyun kurucuya daha ihtiyaç olduğunu da gösterdi.

Son yaşananlardan sonra bize sınıf atlatacak bir veya birkaç oyuncu bulmak herzamankinden zor ve masraflı olacaktır. Bence kısa dönemde en önemli transfer piyasası olan takımdaki jasa vb. oyuncuları elden kaçırmamak olacaktır.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Bu arada en az bu olay kadar önemli olan,coach adayları arasında cetin yılmaz'ın adı gectigi..Oda gelirse ben Basketbol maclarına bir daha gitmem..

bu sadece haberi yazan gazetenin asparagasıdır büyük ihtimalle. çetin yılmaz halil üner gibi hocaların bize geldiğini görmek basketbol şubesinin kapatılmasından daha yaralayıcı olacaktır. en azından benim için...

Çetin Yılmaz göreve gelirse şubeyi Cafe Crown'ın yönettiği gerçeği ile karşılaşırız, çünkü hiç bir Galatasaray yöneticisinin onu coach olarak isteyeceğini sanmıyorum. Benim fikrime göre Cem Akdağ veya Ekrem Memnun (zor ama) gibi isimler olabilir, Repesa ise ekstra iyi bir durum olur mevcut şartlarda..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Çetin Yılmaz göreve gelirse şubeyi Cafe Crown'ın yönettiği gerçeği ile karşılaşırız, çünkü hiç bir Galatasaray yöneticisinin onu coach olarak isteyeceğini sanmıyorum. Benim fikrime göre Cem Akdağ veya Ekrem Memnun (zor ama) gibi isimler olabilir, Repesa ise ekstra iyi bir durum olur mevcut şartlarda..

Değil. Maalesef realite söylediğinizin tam tersi.

C.Nalga'dan bu sezon yararlanamayacağız gibi gözüküyor. Onun yerine Efes Pilsen'in Karşıyaka''dan alıp Pertevniyal'a kiraladığı Ramazan Tekin'i sezon sonuna kadar kiralasak faydalı olur.

Sanırım herhangi bir Türk Takımından Türk oyuncu transferi kapandı... Ancak hülle ile olabilir bu olay... Bu yüzden Ramazan, Furkan, İlkan gibi isimlerin transferi için artık çok geç...

Hoca konusuna gelince Ferhat Yeşiltaş'ın dediği gibi Repesa olsa onun disiplini ile orta ve uzun vadede başarılı olabiliriz... Ancak bildiğim kadarıyla Repesa şu anda Toronto Raptors adına çalışıyor...