2009 - 2010 Transfer Sezonu

Her sezon yapılan yerli oyuncu rotastonumuz için zayıf diyoruz. Sezon başı Karşıyaka'nın Trabzon'dan aldığı Birkan Batuk'u transfer etmek çok mu zor. Beşiktaş'ın Eyüp'ten aldığı Kerem Özkan, Daçka'nın Trabzon'dan aldığı Can Özcan
takımlarına gayet iyi katkı yapıyorlar teknik heyetimiz 2.ligteki yıldız adaylarını izleyip takıma kazandırsa çok iyi olur.

caglarkeceli' Alıntı:
Pops Mensah-Bonsu serbest kalmış.bence tam bizim istediğimiz 5 numaradır kendisi
Keşke olsa çok güzel olur keşke bu fırsatı değerlendirebilecek beceride bir teknik veya idari ekip olsa bu takımda.Pops bu takımı 1 level yukarı taşır

Can Akan' Alıntı:
Keşke olsa çok güzel olur keşke bu fırsatı değerlendirebilecek beceride bir teknik veya idari ekip olsa bu takımda.Pops bu takımı 1 level yukarı taşır

Hatta 1,5 level atlatır.Pops çok ciddi yeteği olan ve avrupada oynayacağı hemen her takıma +1 level atlatabilecek kapasitede bir oyuncu.Bizim gibi bu bölgenin açlığını çeken bir takım için bu 1 den daha fazla belli eder kendisini.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Can Akan":2in8sikx]Keşke olsa çok güzel olur keşke bu fırsatı değerlendirebilecek beceride bir teknik veya idari ekip olsa bu takımda.Pops bu takımı 1 level yukarı taşır

Hatta 1,5 level atlatır.Pops çok ciddi yeteği olan ve avrupada oynayacağı hemen her takıma +1 level atlatabilecek kapasitede bir oyuncu.Bizim gibi bu bölgenin açlığını çeken bir takım için bu 1 den daha fazla belli eder kendisini.[/quote:2in8sikx]
Bence bize 3 level atlatır ama maddi durumumuza 3 gömlek büyük gelir

Bu Galibiyet'ten sonra bence 5 numara transferi yapılacaktır,Bu takım'da ışık olduğunu 12 bin taraftarla beraber,yönetimimizde gördü gereken yapılacaktır.Zaten bugün maç içinde 5 numara eksiğini çok çektik faul problemlerinden sonra,Jasaitis bile 4 numara oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam bir ara bunu yöneticilerimiz'de gördü artık bu galibiyetin hatrına bana göre 5 numara transferi yapılır.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bu Galibiyet'ten sonra bence 5 numara transferi yapılacaktır,Bu takım'da ışık olduğunu 12 bin taraftarla beraber,yönetimimizde gördü gereken yapılacaktır.Zaten bugün maç içinde 5 numara eksiğini çok çektik faul problemlerinden sonra,Jasaitis bile 4 numara oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam bir ara bunu yöneticilerimiz'de gördü artık bu galibiyetin hatrına bana göre 5 numara transferi yapılır.
Bayram, takım kazandı diye 5 numara transferi yapılmaya bilirde.

Cenk Oran Özdemir' Alıntı:
Ne zaman foruma girsem Pops Mensah serbest kalmış haberini okuyorum. Bu adam hiç basket oynamıyor mu yahu. :)

pops manyak ya geçen sene serbest kaldı spurs aldı onu çok iyide oynamıştı...sorunlu biri değilse alınmalı.

bu arada caja nın aldığı Sean Singletary ı çok beğendim ..he barçaya karşı iyi oynamadı ama o barça ...müthiş özellikleri var çok iyi asist yapıyor..ve videolardan izlediğim kadarıyla ikili oyunları süper...daha 1 maç oynadı ispanyada..keşke biz alabilseydik...

alınacak oyuncu furkan aldemirdir.bonservisi neyse verilsin nasilsa 2 sene sonra verdiğimiz paranin en az 2 katı olan teklifler gelecek.yabanciyı boşverelim gözümüzün önünde bu çocuk