2009 - 2010 Transfer Sezonu

aslında efes santiago'yu sadece avrupada kullanıyo 2 takımda birden oynaya biliyormu bir basketbolcu bilmiyorum ama oynayabiliyorsa bizim lig maçlarımıza efesin avrupa maçlarında oynar ustelik efeste oyuncunun maç performansının artması için bu transfere sıcak bakar

Kaan Çağdur' Alıntı:
aslında efes santiago'yu sadece avrupada kullanıyo 2 takımda birden oynaya biliyormu bir basketbolcu bilmiyorum ama oynayabiliyorsa bizim lig maçlarımıza efesin avrupa maçlarında oynar ustelik efeste oyuncunun maç performansının artması için bu transfere sıcak bakar
Bunu Savaş abi dün yanımızda, Real Madrid maçını izlerken espri olarak söylemişti. :ehue
Sen ciddiysen sana diyebileceğim tek şey "Senin hayalgücün çok gelişmiş Kaan."

Bir kişi konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmayabilir ve kendi dünyasında bir fikir üretebilir. Yanlışsa da bunu güzel bir dille ifade etmek gerekir.

ya zaten eğer bir saçmalıktan bahsediceksek gerçek sorun şu bizim gibi her sene aldığı yabancıların tümünü yollayan başka bi takım yok ,her sene ama hersene nedenini kimse çözemez o yabancı bizde iyide oynasa süper katkılarda yapsa ne yaparsa yapsın yollanıyor,üst üste 2 sene oynayan yabancıya nobel ödülü verilmeli bizim takımda sayı kralı olan oyuncular bile yollandı daha ne söylenebilirki ondan sonra her sene yabancı ara onlar uyum problemini atlatıcak,uyum sağlıycaklar bizde başarılı olacağız; malik dixon,gerald fitch,charles gaines,antonia graves,robert hite,owens yakın zamanda bizde oynayan ve önemli katkılar yaptıktan sonra sepetlenen oyuncular....

Charles Gaines ve Robert Hite bizim takımdan kovulmamışlar aksine NBA'e gitmişlerdir.Sonrada orada tutunamayıp Avrupa'ya geri dönmüşlerdir.Galatasaray'ı bırakalım ,sen Efes Pilsen bile olsan NBA'e gidecek adamı tutamazsın.En fazla oraya ayak uyduramazlarsa geri alabilirsin.

Onur Yavuz' Alıntı:
Bir kişi konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmayabilir ve kendi dünyasında bir fikir üretebilir. Yanlışsa da bunu güzel bir dille ifade etmek gerekir.
İşte budur.
Türk milleti olarak farklılıklara farklı düşüncelere saygı göstermeyi öğrenmemiz lazım.

İspanya nasıldı Mithat bey...Ben hiç görmedim rica etsem biraz anlatabilirmisiniz...Fazla değil ucundan,şöyle bir gözümde canlandırabileceğim, hayal gücümü zorlayabileceğim ufak bir paylaşım rica ediyorum...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
İspanya nasıldı Mithat bey...Ben hiç görmedim rica etsem biraz anlatabilirmisiniz...Fazla değil ucundan,şöyle bir gözümde canlandırabileceğim, hayal gücümü zorlayabileceğim ufak bir paylaşım rica ediyorum...

İspanya bence avrupanın en gizemli ülkesi,Akdeniz insanı,her yerde kendini fark ettiriyor.Daha detaylı yazardım ama yengende bu formu okuyor,sonra beni katalanlara böler,basklarla çarpar,kralcılarlada toplar.