2009 - 2010 Transfer Sezonu

Yönetim ne eder bilmem de bir an önce transfer işlerini halletseler iyi olacak.
Oyuncularımız biraz daha devam ederse bu kadar zorlama sakatlıklar başlayabilir.

Erdal Avcı' Alıntı:
Uçmayın.Bu dakikadan sonra yerli oyuncu alamayız.Bir tek yabancı pivot gelir o kadar.

Kepez takımı yerli oyunculara isteyen ayrılır dedi mi demedi mi ?
O oyuncuları kiralama yoluyla da alabiliriz.

Zor da birşey değildir kiralama yolu yoksa kalktı mı ?

Ya biz niye hiç takas yapmıyoruz nba gibi :)

Sezon sonunda Murat'ı,Caner'i,Polat'ı,Eren'i,Can'ı verelim Furkan ve Birkan'ı alalım karşıyaka'dan daha karlı çıkarız.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:

Sezon sonunda Murat'ı,Caner'i,Polat'ı,Eren'i,Can'ı verelim Furkan ve Birkan'ı alalım karşıyaka'dan daha karlı çıkarız.
Bu adamlardan can'ı cikarirsan karsiyakadan sadece sezonluk kombine bilet alabilirsin dahasını vermezler hatta eren beyaz da nba'deki gibi kontrat eşitleyicisi olur. :)
Bu dediğin 5 adet jack vaughn verip kobe almak gibi birsey olmuş biraz uçmuşsun ama olsa da iyi olur yani :p
Saka maka kepezde sorun varsa alırsın cücüyü paşalar gibi back up olur bi de fatihi alırsın en azından 20 dk oynar o surede diğer yabancıları rahatça oynatırsın.yeni alacağın 5 numara oynarken de rancik veya mike'ı 4e koyup jasa'yı 3e koyarsın.3 yabancı olayından dolayı d-wash'ın yerine cücü veya can oynar bu bölümde. Babalar gibi takım olursun. Bu arada transfer bitti ama bi oyuncu serbest statusundeyken de mi alınamıyor ?bunu gerçekten bilen biri(tahmin eden biri değil harbi bilen biri) soleyebilir mi?

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:

Birkan liseden sınıf arkadasım,iyi bilirim koyu fenerli'dir..Daha cok gelişecek bir oyuncu o nba'e kadar sıcrama yapacak kapasitede..Bize bu aralar gelmezse bir daha zor alırız..

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Doruk Unlu":3f5rnwj6]-5 puan kaldirilmazsa bu takima transfer yapilacagini sanmiyorum ki dogrusu da odur bana gore
aslında -5puan kaldırılmazsa transfer şart 19maç filan kazanmamız lazım uzunsuz çok zor[/quote:3f5rnwj6]

Abi -5 puan kaldırılmazsa istersek istersek 2 uzun + 2 guard alalım pek bi faydası olacağını bende düşünmüyorum.Hele yerlilerden bukadar az katkı varken..

Ersin Görkem fikrini ortaya ben attım bakıyorum herkes gelmesini istiyor ne kadar çok fun' ı varmış Ersinin sevindim valla ama şaka maka kendini gerçekten çok geliştirdi,10 sene önce bizim kadrodaydı o günden bugüne basketbolunun üstüne çok koydu ve çok geliştirdi kendini kimin aklına gelirdi bi takımın sayı yükünü tek başına çekebileceği inş gelir :)

Bu sabah,rezaletin utancını biraz olsun azaltmak adına ve takımı kuvvetlendirmek adına önemli 2 veya 3 transfer yapılacağı duyumunu almıştım.Fakat Nur Gencer'in istifasından sonra bu gerçekleşir mi,gerçekleşirse ne kadar kısa sürede gerçekleşir,bunun hakkında hiçbir fikrim yok.