2009 - 2010 Transfer Sezonu

bence transfer düşüncesi yarın ki karardan sonra daha da belirginleşir
bide istediğimiz sonuç çıkarsa iyi bir transfer yapılır başkanımızda para verir zira takımın olağanüstü mücadelesi var....

Alacağımız oyuncu bu seneki yabancılarımız gibi savaşan,mücadeleci,karakterli olmayacaksa hiç gelmesin !

Diğer türlü kapımız herkese açık tabiki...

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Alacağımız oyuncu bu seneki yabancılarımız gibi savaşan,mücadeleci,karakterli olmayacaksa hiç gelmesin !

Diğer türlü kapımız herkese açık tabiki...
aynen resmindeki gibi o armayı benimsemesi lazım nolursa olsun böyle isimler bulunmaz ya bu senekiler çok büyük nimet kaçırılmamalı ne kdar isterlerse verilip diğer yıla kesinlikle tutulmalı ..

Dün Banvit.. BC Belgradi yenerken gözüme carpan bi oyuncu vardi... Miroslav Raduljica... tam aradigimiz bir pivot bence... eurochallenge de oynadigi bes macta hic 3 lük kullanmamis... 15.6 sayi, 9 Rebaunt, ve 1,8 assist ortalamalari yakalamis bir oyuncu.. bizede zaten hemen hemen hic 3lük kullanmayan hep pota altindan hücum yapan bir pivot lazim... tabiki daha iyileri vardir ama bu zamanda.. alabilecegimiz en iyi oyunculardan biri.. hem eurochallengden, eurocupa transfer olmak onun icinde güzel olur

takımız hucumda çok iyi ama savunmada kötü galibiyetler kimseyi aldatmasın.son oynadıgımız maçlarda çok sayı yedik .mersin 90.beşiktaştan 87.son avrupa maçımızda 96 sayı yedik savunma hattına kesinlikle transfer lazım

Hasancan Tuncel' Alıntı:
Dün Banvit.. BC Belgradi yenerken gözüme carpan bi oyuncu vardi... Miroslav Raduljica... tam aradigimiz bir pivot bence... eurochallenge de oynadigi bes macta hic 3 lük kullanmamis... 15.6 sayi, 9 Rebaunt, ve 1,8 assist ortalamalari yakalamis bir oyuncu.. bizede zaten hemen hemen hic 3lük kullanmayan hep pota altindan hücum yapan bir pivot lazim... tabiki daha iyileri vardir ama bu zamanda.. alabilecegimiz en iyi oyunculardan biri.. hem eurochallengden, eurocupa transfer olmak onun icinde güzel olur

Bu oyuncunun bonservisi 1 000.000 dolar yaklaşık 1 aydan beri haberimiz var bu oyuncudan.

Bu aşamada bu oyuncuyu alamayız.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Hasancan Tuncel":3nlfkmyr]Dün Banvit.. BC Belgradi yenerken gözüme carpan bi oyuncu vardi... Miroslav Raduljica... tam aradigimiz bir pivot bence... eurochallenge de oynadigi bes macta hic 3 lük kullanmamis... 15.6 sayi, 9 Rebaunt, ve 1,8 assist ortalamalari yakalamis bir oyuncu.. bizede zaten hemen hemen hic 3lük kullanmayan hep pota altindan hücum yapan bir pivot lazim... tabiki daha iyileri vardir ama bu zamanda.. alabilecegimiz en iyi oyunculardan biri.. hem eurochallengden, eurocupa transfer olmak onun icinde güzel olur

Bu oyuncunun bonservisi 1 000.000 dolar yaklaşık 1 aydan beri haberimiz var bu oyuncudan.

Bu aşamada bu oyuncuyu alamayız.[/quote:3nlfkmyr]

hmm anliyorum, ozaman kimi alabiliriz bizi biraz bilgilendirirsen .. sevinirim
hedefte kim var.. hic haberin varmi ?

Mithat bey , Efesin Santiagoyu bize önerdiği ancak aylık ücretinin fazla bulunması nedeniyle transfer edilmediğini duydum. Doğru mudur?

Olmayacak bu iş Mustafa.Başka isimlere yoğunlaş bence.
Dwayne Jones ve Robert Swift hala NBDL'de sürünüyor.Bir el atsak gelirler bize ama...

Erdal haklı,Pops'u geçen sene bile getirebilirmiydik bilmiyorum ki bu sene hiç getiremeyiz.Malaga'yı reddetmiş bir adam şu durumdaki takıma hayatta gelmez artı maliyeti de var.

Aslında gelebilecek bir kişi geliyor aklıma,tanıdık bir isim ama nasıl olur acaba diye düşünüyorum :roll:

Bu arada Gaines Çin'de imiş 31.9 sayı ortalması ile sayı kralığında ikinci durumda Bu ligdeki istatistikler pek ölçü değil tabi...

GAİNES cok severım cok savascı karakterli bir oyuncu ama kalıplı bir uzun degil eger biz gercek 5 numara istıyosak bu charles olamaz.

Ben charles oldugu sene en cok sevdıgım yabancı oyuncu idi belkıde takımda en sevdıgım oyuncu idi asla pes etmıyordu,Owens ugruna cokca bencde bekledgını bılıyorum...

Keske gelse dicem ama takımda fazlalık gibi olur

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bu arada Gaines Çin'de imiş 31.9 sayı ortalması ile sayı kralığında ikinci durumda Bu ligdeki istatistikler pek ölçü değil tabi...

Shanghai maçında 41 sayı 17 ribaunt ve 5 top çalma ile oynamış....ayrıca gaines acaba para için mi gitti oraya yoksa onun kulüp bulamaması mümkün değil!

rancik gitse bir 50 sayı ortalama yakalar galiba :)

Can Akogul' Alıntı:
Mithat bey , Efesin Santiagoyu bize önerdiği ancak aylık ücretinin fazla bulunması nedeniyle transfer edilmediğini duydum. Doğru mudur?

sevgili hocamız cihansever bey,2.08 boyunu geçmeyecek,atletik ve dış şutu olan bir adam istediği için,yukarıda yazıldığı gibi santiago bize olmaz,bonsu hiç olmaz,traylor hiç olmaz, bize daha önce can kardeşimin yazdığı gibi big lakaplı oyuncu lazım ama bizim hocamız bu tarz bir adam istemiyor.

Fordu istediler oda olmadı,bu saatten sonra bu sezon için kaliteli bir uzun bulmakta hem zor,hemde pahalı,o paraları takıma pirim diye dağıtmak bizim için daha hayırlı olur.