2012-2013 Sezonu Transfer Söylentileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca'ya kalsa ne Hagi ne Popescu geliyordu. Hatta İlie ve Filipescu'da gelmiyorlardı. Hoca'nın tercihleri Bruno Quadros Marcio ve Capone'dan sadece Capone tuttu. O adamda Brezilyalıdan çok Avrupalı mantelistesine sahipti. Yerli tercihleri özellikle parlatıp çıkarmada çok iyidir ama ondan sonrada koşulsuz biat bekler.

Fatih Hoca liste veripde rahmetli özhan canaydın`ın aldıgı oyuncular bunlar hani 3 DÜNYA yıldızı sözü vardıya (Petre,tamas,Bratu) devamında gelen oyuncular ise fatih hocanın ya son tercihi yada hocam idare et bunlarla dedikleri isimlerdi.

Sen hocanın verdigi listedki oyuncuların hep sondakılerini yada bunla idare et diye sölediklerini alırsan sonuc kacınılmazdı.

Son dakikada kimse Ufa`nın 6 ay sakatlıcagını bilemezdi.Zaman kısıtlı listede öle idi eldekilerinden Cris en az nazı yapmıs demekki o geldi.

Hoca'ya kalsa ne Hagi ne Popescu geliyordu. Hatta İlie ve Filipescu'da gelmiyorlardı. Hoca'nın tercihleri Bruno Quadros Marcio ve Capone'dan sadece Capone tuttu. O adamda Brezilyalıdan çok Avrupalı mantelistesine sahipti. Yerli tercihleri özellikle parlatıp çıkarmada çok iyidir ama ondan sonrada koşulsuz biat bekler.

Ya hani yaşınız benden büyük falan yanlış bir şey demeyeyim diyorum ama bu yapılan eleştiri goy-goy'dan öteye gitmiyor.

Zamanaında Ergün Gürsoy'a 'Ergün Bey gerekirse farkı benim maaşımdan kesin ama Hagi'yi alın' diyende, İlie için özellikle ısrarcı olanda Fatih Terim, istediği alınınca başarılı olan yine aynı Terim.
Özhan Canaydın döneminde 5 mevkii için her bölge için 5 kişilik alternatiflerden oluşan 25 kişilik liste veren ve sadece 10 numara için verdiği listenin 3. sırasındaki Felipe ve kanat için verdiği listenin son sırasındaki Pinto alınan yine aynı Terim.

Ve 3. döneminde yine salt istediği adamlar alınıp,o ortam sağlandığında beklentinin üstüne çıkıp başarılı olan yine aynı Fatih Terim. Yazık şu yapılan eleştiriler nasıl bir çekememezlikmiş anlamadım.

Galatasaray, Kayserispor'dan Furkan Özçal ile 4 yıllık anlaşma sağlandığını borsaya bildirdi.

İşte Galatasaray'ın Kamu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklama:

"Profesyonel futbolcu Furkan Özçal ile 2012-2013 futbol sezonundan itibaren 4 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre futbolcuya 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015 ve 2015-2016 futbol sezonları için sırasıyla 700.000 EUR, 550.000 EUR, 650.000 EUR ve 750.000 EUR sabit transfer ücreti ve 7.000 EUR, 8.000 EUR, 9.000 EUR ve 10.000 EUR maç başı ücreti ödenecektir. "

Transfer ücreti çok ilginç önce 700 sonra 550 sonra 650 falan :)

İyi bir hamle gelecek içinde 1990 doğumlu Furkan Hoşgeldin.

Furkan Özçal yetenekli bir oyuncu ancak zaman zaman oyunda kopmalar yaşıyor bunu aşarsa iyi bir oyuncu olacaktır.. Uzun yıllar formamızı giymesini dilliyorum.. Hayırlı olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...