2015-2016 Eurocup Şampiyonu Galatasaray!

48o48J.png

OB6gBP.png

Eurocup şampiyonu takım C lisansı kazanıyor..Yönetmeliğe göre C lisansı kazanan bir takım daha öncelikli bir lisans hakkına sahipse C lisansı Wildcard'a dönüşür...Yani finalistin gitme durumu yok uygulamadaki yönetmeliğe göre...

Eurocup şampiyonu takım C lisansı kazanıyor..Yönetmeliğe göre C lisansı kazanan bir takım daha öncelikli bir lisans hakkına sahipse C lisansı Wildcard'a dönüşür...Yani finalistin gitme durumu yok uygulamadaki yönetmeliğe göre...

Bu durumda Maccabi euroligden elenirse çok ciddi bir şampiyonluk adayı daha olacak. Belki eurolig seviyesinde kasmazlar A lisansları olduğu için ama berbat başlayan sezonlarını iyi noktalamak isteyebilirler. Form tutarlarsa iyi kadroları var eurocup için

Bizim gibi nağmalup yoluna devam eden Zenit, bu akşam evinde Avodor'a 81-88 kaybetti. Valencia da kaybederse Eurocup'ta yenilgisiz takım kalmayacak.

Eurocup sezon boyu 5 kişilik rotasyonu olan bir takım için çok ama çok zor. Kesinlikle diğer oyunculardan katkı almalıyız.
2 maçtır çok zorlaniyorduk ve sonunda kaybettik. Umarim bu mağlubiyet takımı kendisine getirir.

Bu aksamda gördügümüz gibi tek basina Mc collum ile bu iş olmayacak .. Shlibb'in tutuk oldugu her mac bu filmi görürüz .. Neptunes'da travis bader mütiş şutor .. Diebler'i anımsattı.

Eurocup sezon boyu 5 kişilik rotasyonu olan bir takım için çok ama çok zor. Kesinlikle diğer oyunculardan katkı almalıyız.
2 maçtır çok zorlaniyorduk ve sonunda kaybettik. Umarim bu mağlubiyet takımı kendisine getirir.

Bu mesajı anlamadım, nasıl 5 kişilik rotasyon? Sezon başından beri 8 kişilik rotasyon kulanıyor hoca Eurocup'ta. Yani eleştiriye evet ama abartılı eleştiri haksızlık oluyor bence.

Yanlış anladıysam da kusurabakmayın.

Krasny'den ayrılan DJ Cooper AEK'ya transfer olmuş.

Bir dönem forumda sıkça adı geçen Walter Hodge Cantù ile anlaşmış.

Geçen sezonu Sassari'de geçiren Jerome Dyson Torino'ya transfer olmuş.

Kalan 4 maçtan 3 mağlubiyet bekliyorum.İçerde Krasny i yeneriz sadece.6 galibiiyet bizi rahat çıkarıyor.Önemli olan bu süreçte lige ağırlık vererek maç kaybetmemek.Eurocupta bu grupta 1. çıkmak ile 4. çıkmak arasında ne fark var bilmiyorum.Eğer yoksa,kalan maçlarda ağır rotasyon yapıp sadece Krasny maçına tam kadro çıkıp kazanıp,ilk turu bitirmeliyiz.