2015-2016 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Sıralamada 4. olmak ile 1. olmak arasında normal sezon için fark yok normal sezonu ilk 4 içinde bitirmek yeterli sanırım.Final etabına normal sezon puanları taşınmıyor ve iki farklı şehirde çift devreli maçlar oynanıyor.inşallah en kötü ilk 3 içinde bitiriz final grubunu ve şampiyonlar ligine gideriz.

Ne oldu takıma anlamıyorum,herşey iyi giderken inşallah final grubunda ve avrupa telafi eder sezonu kupayla kapatırız..

Son seti 19-25 aldık ve 3-0'la evimize dönüyoruz :D
Büyük avantaj elde ettik burada işimiz çok kolay olacak. Takımda her oyuncu çok iyi servis atıyor, manşetler çok sağlam geliyor, kaliteli hücum oyuncularımız var. Umarım bu sene o kupa gelir.

Tebrikler takımıza. İnşallah bu sene Cev Cup'ı alırız. Diğer taraftan kim gelirse gelsin, çok zor bir rakip olacak.

Dinamo Krasnodar (Azeryol ile yarı final oynuyor).
Tatiana Kosheleva o takımda oynuyor. Çok tehlikeli o yüzden. Yeoung Kong Kim neyse Kosheleva da o bence.
Şimdi gördüm 3-0 almış onlarda ilk maçı. Kosheleva ve Sokolova var tanıdık olarak fazla takip alanım olmadığından bilmiyorum diğerlerini ama kadro kalitesi olarak bizden daha iyiler gibi.

Şimdi gördüm 3-0 almış onlarda ilk maçı. Kosheleva ve Sokolova var tanıdık olarak fazla takip alanım olmadığından bilmiyorum diğerlerini ama kadro kalitesi olarak bizden daha iyiler gibi.
Malykh diye oyuncuları var bir de o da iyi.
Yalnız birşey dikkatimi çekti, Kosheleva bugün oynamamış. Umarım başka bir takıma gitmiştir :D Görmeyiz onu. Çünkü sonucu direkt olarak değiştirebilecek bir isim.