2015-2016 Transfer Sezonu

Hep sağ bek,stoper ve forvet diyoruz ancak bize birde Melo ile devam edilecekse kadromuzda onunda alternatifi olması gerekiyor.

Ben çoğunuzun aksine meloda kaldığına göre ortasahaya transfer gerektiğini düşünmüyorum çünkü orta sahamız çok şişkin fazla oyuncu var eğer bu fazlalıkları gönderirsek belki düşünülebilir bu sene adına sol bel ve sol kanat transferlerimizi yaptık şimdi ilk 11 oynayacak kaliteli bir stoper ve sağbek ilerisi içinde kaliteli belkide tanınan Ün yapmış Yıldız bir sağ kanat almalıyız sağ kanaat iyi oyuncu getirirsek forvetlerde düşük maliyetli burağı yedekleyecek bir isim almalıyız aksi takrirde iyi bir santrafor almalıyız hayallerimiz İbrahimoviç veya Robben kısacası ilk onbire 2veya 3 yeni isim gerekli özellikle stoper ve sağ bek

Ben çoğunuzun aksine meloda kaldığına göre ortasahaya transfer gerektiğini düşünmüyorum çünkü orta sahamız çok şişkin fazla oyuncu var eğer bu fazlalıkları gönderirsek belki düşünülebilir bu sene adına sol bel ve sol kanat transferlerimizi yaptık şimdi ilk 11 oynayacak kaliteli bir stoper ve sağbek ilerisi içinde kaliteli belkide tanınan Ün yapmış Yıldız bir sağ kanat almalıyız sağ kanaat iyi oyuncu getirirsek forvetlerde düşük maliyetli burağı yedekleyecek bir isim almalıyız aksi takrirde iyi bir santrafor almalıyız hayallerimiz İbrahimoviç veya Robben kısacası ilk onbire 2veya 3 yeni isim gerekli özellikle stoper ve sağ bek

Melo döndükten sonra üstüne birde Bilal ve Jem Paul transferlerinden sonra oraya başka transfer beklemiyorum.Dağa Selçuk Emre ve hatta Hamit var çünkü.

Bu takıma çok acil bir stoper,bir sağ bek,kaliteli bir sağ kanat ve forvet gerekiyor.
Sağ açık Podolski kalitesinde olursa forvete Niasse'ye Burak'ın yedeği olarak evet derim.
Ama sadece Niasse ya da Niasse ve kalitesinde bir sağ açığa asla evet demem.
Tabi birde Muslera'ya yedek gerekiyor.

Melo fazladan 1 ay fazladan tatil yapsın. Geldiğinde burda "sözde" çalışan yerlilerin hepsinden fit durumda döner, hepsinden de iyi oynar, sorun yok!

Milan da adriano ve bacca yı aldı hala ibrahimovic enteresan.gervinho-doumbia paket i yaptırsak şu Roma ya güzel olur en azından gervinho yu alsak forvet ede artık genç bir eleman alırız ama bu niasse olursa yazık olur ne diyim şansına iyi bir sene geçirdi gitti moskavaya 2 3 seneye 2.liglere düşecek topçu mesela guidetti iyi gidebilirdi veya club brugge un forvet de sutter miydi neydi bize gelse ilaç olur hem yedek kalmayi sıkıntı etmez hep canavar gibi hava topu indirir kafa golü atar top tutar harika da gider bence uygun maliyetide Vardır temiz iş olur

Cüneyt Tanman: "Sağ bekte Sabri var, Tarık var.. Tarık’ın geçen yıldan daha iyi olacağını varsayıyoruz. Stopere 1 oyuncu alacagiz"
Varsayimlarla ilerliyoruz..
Allah yardımcımız olsun...

Sag bek, sag acik, stoper, on libero ve santrafor sart oglu sart.
Ya da gecen seneki gibi avrupa da her mac 4 luk oluruz. Insallah bu formu yonetim veya teknik kadro takip ediyordur.
Gecen sene yasanan rezillik dizboyu idi.

Chelsea teknik direktörü Jose Mourinho, Mohamed Salah'ı göndereceklerini açıkladı. Bonservis bedeli 5 M€. Alırsak yerinde bir transfer olur ama bu transfer politikasıyla biraz zor gibi.

Chelsea teknik direktörü Jose Mourinho, Mohamed Salah'ı göndereceklerini açıkladı. Bonservis bedeli 5 M€. Alırsak yerinde bir transfer olur ama bu transfer politikasıyla biraz zor gibi.
Salah transferi efsane ötesi olur. Da bonservis bedelinin 5m euro olduğuna emin misiniz? Öyleyse biz 8 verelim 3'ü kalsın :D Şakası bir yana 15m Eurodan aşağı alınacağını hiç düşünmüyorum. Belki kiralık olabilir ama.

Salah transferini olumsuz bir sonuç bile alsak zorlamalıyız. Hem ligin tozunu atar hem de ileri ki dönemde bonservis olarak getirisi fazla olur. Ama şu an için bu mali durumla bonservisi ile almamız imkansız. Satın alma opsiyonlu kiralık için zorlanmalı.
Gerçi Roma'nın transferi bitirmek üzere olduğu söyleniyor.

Söylenilenlerden yola çıkarsak stoper ve ileride oynayacak bir oyuncu alanınacak. İnşallah bunlara bir de sağ bek eklenir.

Onder abi yasine bayilirim ama bizde suanda zaten samp liginde oynayabilecek bi poldi bide yasin var.3.adam gerekli kanada.Ki yasinin samp liginde ne verecegide belirsiz.Katki verir ama bizim garnati oyuncumuz olurmu o soru isareti.Iyi bir kanat lazim.Ama tabi oncelikli olarak stoper forvet sag bek.

Salah transferi efsane ötesi olur. Da bonservis bedelinin 5m euro olduğuna emin misiniz? Öyleyse biz 8 verelim 3'ü kalsın :D Şakası bir yana 15m Eurodan aşağı alınacağını hiç düşünmüyorum. Belki kiralık olabilir ama.

Mourinho ile aramız iyi bizim.
Salah'ı düşünsek iyi olur ama bizim vizyonsuzlar grubunun aklına gelir mi bilmem ?
Gelirse ilgini tozunu atar hakikatende.

2. Etap kamp kadrosu açıklanmış. 28 futbolcu ile gidilecek. Dany, Furkan, Umut, Berk, Emre Can kadroya dahil edilmemiş. Karomuz şöyle;

Kale: Fernando Muslera, Eray İşcan, Alperen Uysal, İsmail Çipe

Defans: Sabri Sarıoğlu, Tarık Çamdal, Aurelien Chedjou, Koray Günter, Semih Kaya, Hakan Balta, Alex Telles, Lionel Carole

Orta Saha: Selçuk İnan, Hamit Altıntop, emre çolak, Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Felipe Melo, Blerim Dzemaili, Yekta Kurtuluş, Olcan Adın, Yasin Öztekin, Sinan Gümüş, Wesley Sneijder, Lukas Podolski

Forvet: Burak Yılmaz, Umut Bulut, Sercan yıldırım.

Büyük ihtimalle 2. etaptan sonra 2 genç kaleci, Yekta, Dzemaili ile yollar ayrılır ve en az 4 transfer ile kadro güçlendirilir.

Ben hala karalar bağlamak için erken olduğunu düşünüyorum. Adı geçen transferlerden Vlad ve Gervinho olduğu taktirde şöyle bir kadro ortaya çıkıyor;

------------Muslera-----------
Sabri / Vlad / Cedu / Telles
-----Selçuk Melo-----
------------Sneijder-----------
Gervinho Podolski
------------Burak-------------

Ki bu kadro bile gayet güçlü. Bir de sağbek olsa tadından yenmez.

Bir sağ bek, xelçuğun yerine bir orta saha, bir kanat ve en az bir stoper transferi şart! Bir de forvet lazım. Umut-Burak ile geçmez koca sezon.

Basında Gervinho iddaları Çokça yer alıyor bize gelecekmiş gibi görünüyor gelirse bence katkısı olur forvettense sağ kanatta oynamalı