2015-2016 Transfer Sezonu

Bonservisi elinde olan oyuncular kaçtı göz göre hâlâ "gerekli yerlere takviye yapılır" kafasında olanlar var. Allah gerçekten akıl fikir versin.

Melo gidicem diyor Bonservisi Elinde olan Yaşı 28 olan Sami Khedira Alabilirdik.Yönetim yine iş bilmezlerden oluşmus,Selçuk Paşa Burak paşa küsmesin diye transfer yapmıyoruz akıl ermiyor bu duruma yazıklar olsun.

Galatasaray yönetimi en son ne zaman girişimci, mantıklı ve planlı hareket eden bir yönetim oldu ki? Şu Nani yi 2 yildir yazıyorum burda, istesek alamazmıydık ..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardesim mali yapiyi cok onemsiyorsan oncelikli olarak bosta olan oyuncilari kacirmayacaksin.Suana kadar bosta bilali uygun fiyata podolski ve caroleyi almak dogru.Jem paul yedek olarak yektadan falan ileride.Ama alinir alinmaz onu bilemem.Gignac bence kacirilmamaliydi ama.Sonucta imza parasi 2 civari olurdu ve marsilyanin en iyi 3 adamindan biriydi.Eger bosta iyi oyuncular varsa onlara bakilmali ve ibra robben gibi bir firsat reklam transferi olursa alinmali.

Welbeck niye zorlanmıyor? Ajax Arsenal den Sanogo yu kiralamış mesela biz niye almadık? Hani genç ve potansiyelli ariyormusuz ya =) kafa Niasse dan Jem Paul den öteye basmıyor ki.

Yönetim`in hakkını yemeyelim Transfer açıklamarında tutarlı gidiyolar.Haberlerin hepsine ilgilenmiyoruz diyerek,Elimizdeki oynatırsak yeni transfer olur diyerek :) Halamın bıyığı olsa amcam olur zaten bu filmlerde Mavi donla olur

Şaka maka arkadaşlar ortalık kaynıyor Volvonun 5 yıllık göğüs reklamı+Sponsorluk+ tribünlerin birine 5 yıllık isim hakkı dahil yıllık 15milyon €luk para vereceğini artı olarak resmi sponsoru olan İbranın 3 yıllık parasını ödeyeceği konuşuluyor.

Volvo yanlış bilmiyorsam Çin'lilerin elinde. Ibra'yı getirmek isteseler bize mi getirirler yoksa kendi ülkelerine mi? Ben çok doğru olduğunu düşünmüyorum haberin.

Twitter'da zaman zaman muhabbet ediyoruz. Sağ kanada Cristano Ronaldo yazsam sesini çıkarmayacak adamların, Selçuk ya da Burak'ın yerine birini yazınca "hooooooooooooooooooooop" diye ortaya çıkması Galatasaray'ın neden düzelmeyeceğinin çok açık kanıtı zaten.

2014 Ocak ayında Rhodolfo için 7 milyon deniyordu, BJK 3 milyona alıyor."ALLAH ALLAH". Güneş batıdan mı doğdu acaba? Gomez 9 milyon bonservisti, BJK bitirmek üzere diyorlar. yine ALLAH ALLAH?

Merak etmeyin transfer yapılacak demek, merakı gidermiyor maalesef. Ağustos geldi, ne zaman Ağustos ayında yaptığımız bir transferden doğru düzgün faydalanabildik allah aşkına?

Volvo yanlış bilmiyorsam Çin'lilerin elinde. Ibra'yı getirmek isteseler bize mi getirirler yoksa kendi ülkelerine mi? Ben çok doğru olduğunu düşünmüyorum haberin.

Twitter'da zaman zaman muhabbet ediyoruz. Sağ kanada Cristano Ronaldo yazsam sesini çıkarmayacak adamların, Selçuk ya da Burak'ın yerine birini yazınca "hooooooooooooooooooooop" diye ortaya çıkması Galatasaray'ın neden düzelmeyeceğinin çok açık kanıtı zaten.

2014 Ocak ayında Rhodolfo için 7 milyon deniyordu, BJK 3 milyona alıyor."ALLAH ALLAH". Güneş batıdan mı doğdu acaba? Gomez 9 milyon bonservisti, BJK bitirmek üzere diyorlar. yine ALLAH ALLAH?

Merak etmeyin transfer yapılacak demek, merakı gidermiyor maalesef. Ağustos geldi, ne zaman Ağustos ayında yaptığımız bir transferden doğru düzgün faydalanabildik allah aşkına?

Popescu hapse girdi. 10 transferde yolsuzluk ve vergi kaçırmaktan. Bu transferlerden biri Bratu. Şöyle 650 bin dolara ön anlaşma yapılıyor lakin bir hafta sonra o ilk anlaşma çöpe atılıp 2.9 milyon dolara iş yapılıyor. 1 milyon dolar popescu'nun cebe 1.1 milyon dolar Türkiye ve Romanya'daki aracıların cebine kalan kulübe gidiyor. Peki Romanya'daki bu davayı takip eden oldu mu? Popescu'ya burdaki yiyicileri soran oldu mu?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Furkanın dediği gibi ağustosta alınan transferden ne beklenebilir. Hiç bir forsumuzu kullanamadık. Kocaaaa 2 ay kimseyle ismimiz dahi anılmadı şaka gibi. Yan gelip yatıyorlar heralde ağacın gölgesinde.

Beyler Aysal öncesi dönemde bütün transferler ağustosta yapılırdı . Bu kadar panik olmayın. Aysal ile böyle refaha erdik transfer konusunda. Yoksa Cansun'dan itibaren Galatasaray transfere temmuz 15te başlardı zaten. Doğru mu değil mi tartışılır ama ağustosta gelen adamdan yol olmaz mevzusu işin masal kısmı.

Beyler Aysal öncesi dönemde bütün transferler ağustosta yapılırdı . Bu kadar panik olmayın. Aysal ile böyle refaha erdik transfer konusunda. Yoksa Cansun'dan itibaren Galatasaray transfere temmuz 15te başlardı zaten. Doğru mu değil mi tartışılır ama ağustosta gelen adamdan yol olmaz mevzusu işin masal kısmı.

Riera'nın ilk yılı, Dzemaili, Pandev, Sercan, Bruma gibi gibi..

Melo`nun Sözleşme oyunu içinde patladı.Taraftarda destek vermeyince kuyrugunu kıstırarak dönüyor.

Vasıfsız yönetim transferde büyük işler yapmıcak.Sezon biter Özbek Tanman gider, Hamza Hocada kendini yakar!

Yönetim umarım eksiklerin farkındadır.Sağ Bek-Stoper-Sağ Açık ilk 11 için şart oğlu şart. Ön libero-Forvet ve Kaleci de yedek kulubesi için şart bakalım bu 6 mevkiden kaçına transfer yapacağız.