2015-2016 Transfer Sezonu

Ts'nin kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın hal-i hazırdaki durumunu kullanıp takıma katmakta fayda var.
Bence bu şansı kaçırmayalım.

İllaki hamle yapılacaktır. Çok tepki aldılar haklı olarak. İnşallah saçma hamleler gelmez.

Kadro için çok karamsar değilim. Stoper+orta saha+kanat forvet (ah bir de sağ bek) bölgelerine yapılacak doğru hamlelerle ile çok iyi bir kadroya sahip olacağımızı düşünüyorum.

-----------------Muslera------------------
Sabri-Cedu(semih)-Transfer-Telles
---------Selçuk-------Transfer----------
--------------Sneijder--------------------
Transfer-----------------------Podolski
----------------Burak----------------------

Gayet yeterli bir kadro bence.

Şampiyonlar ligi için kura bu sene çok önemli. Şimdiden konuşmak için erken.

Tabi mevcut kadro ile gideceksek ne lig ne Avrupa için kafa yormaya gerek yok.
Sabri yerine de transfer yazılsa tam beklediğim kadro

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu akıllı oyun ne? Her maç rakibe net 5 gol pozisyonu vermek mi? Kadron yaşlandı asıl önemlisi kadronun önemli isimleri umursamamaya başladı. Selçuk her sene düşüyor. Millet nasıl beceriyorsa katar'a çin'e adam satmayı bizde satmalıyız.

Basketbol içinde aynısını dedim. Bir boşluk döneminde şampiyon olduk bu bizi yanıltmasın doğru yapılanmalıyız diye. Lakin hem kadro hem de ekonomik olarak yanlış yapılanma yüzünden geçen sezon yaşadığımız rezillikler oldu. 85 puanla şampiyon olan takım ertesi sezon 56 puan topladı.

Farklı takımları izledik herhalde. Ben özellikle son 7-8 haftada rakibe maç boyu 2 maksimum 3 pozisyon veren bir takım izledim.

Şu puan hesaplarını sevmem ama geçen sene şampiyon olan takım yine aynı puanla sezonu bitirdi. Puan olarak geçen seneye göre salaklık yapmamış demek ki.

Yapılanmaya gelince; Aslında bu konuda avamntajlıyız. Elimizde genç ve potansiyelli bir çok oyuncu var. Doğru hamlelerle geçiş yapabiliriz. ama o hamleleri yapabilir miyi? Ondan hiç emin değilim.

Farklı takımları izledik herhalde. Ben özellikle son 7-8 haftada rakibe maç boyu 2 maksimum 3 pozisyon veren bir takım izledim.

Şu puan hesaplarını sevmem ama geçen sene şampiyon olan takım yine aynı puanla sezonu bitirdi. Puan olarak geçen seneye göre salaklık yapmamış demek ki.

Yapılanmaya gelince; Aslında bu konuda avamntajlıyız. Elimizde genç ve potansiyelli bir çok oyuncu var. Doğru hamlelerle geçiş yapabiliriz. ama o hamleleri yapabilir miyi? Ondan hiç emin değilim.

Senin tartışmasız yılın adamın kim muslera. Galatasaray'ın en iyisi o sezon için kaleciyse konuşulacak bir şey yok.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Senin tartışmasız yılın adamın kim muslera. Galatasaray'ın en iyisi o sezon için kaleciyse konuşulacak bir şey yok.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Muslera bizi kötü zamanlarda taşıyan adamdır tartışmam.
Zaten doğru hamleden kasıt o. İlk geldiğinde deli gibi saldıran ama aşırı pozisyon veren bir takım vardı. Muslera'nın bizi taşıdığı dönem. Sonrasını hatırlayın; Konya, Antep, Gençler, Akhisar, Mersin (yılın kurtaşını yaptı) neredeyse pozisyon vermeyen ama kısır bir takıma büründük.

Bu arada unutmadan; hani şu gelenden geçenden 4 yiyen Muslera? Psikolojik olarak çökmüş, maçlarda boş boş bakan Muslera?
Bu adamın düzelmesinde ve sezonun adamı olmasında hep rakiplerin salaklığının mı payı var? Gelen teknik ekibin takım üzerinde ki etkisinin payı yok?

İki senedir paspas olan, sahada resmen rezil olan Xelçuk'a iyi futbolcu diyenler ya maçları izlemiyorlar ya dalga geçiyorlar ya da futboldan "zerre" kadar anlamıyorlar!

Muslera bizi kötü zamanlarda taşıyan adamdır tartışmam.
Zaten doğru hamleden kasıt o. İlk geldiğinde deli gibi saldıran ama aşırı pozisyon veren bir takım vardı. Muslera'nın bizi taşıdığı dönem. Sonrasını hatırlayın; Konya, Antep, Gençler, Akhisar, Mersin (yılın kurtaşını yaptı) neredeyse pozisyon vermeyen ama kısır bir takıma büründük.

Bu arada unutmadan; hani şu gelenden geçenden 4 yiyen Muslera? Psikolojik olarak çökmüş, maçlarda boş boş bakan Muslera?
Bu adamın düzelmesinde ve sezonun adamı olmasında hep rakiplerin salaklığının mı payı var? Gelen teknik ekibin takım üzerinde ki etkisinin payı yok?

Gelenden geçenden 4 yenir zerre sorun değil. Hayatta sorunda etmedim. Ben o golleri yerken yenen oyuna bakarım. Nasipsizsindir saçma sapan goller yersin. Manu Fener'e yenilmeden önce son iki hafta Newcastle'den 5 Southampton'dan 6 yedi. Olur bunlar hayat. Lakin oyun nedir o önemli. Ben oyun namına bir şey görmedim. Savunma desen her maç ayrı bir stres yaşadık hücum desen yok. Yeni ekip geldi bir heyecan geldi Türkler ayağını kaydıracaklarının ayağını kaydırdı.

İki senedir paspas olan, sahada resmen rezil olan Xelçuk'a iyi futbolcu diyenler ya maçları izlemiyorlar ya dalga geçiyorlar ya da futboldan "zerre" kadar anlamıyorlar!
Selçuk belki ilk senedeki halinde değil ama hamza hoca geldikten sonra çıkışa geçti ve iyi işler yaptı. Gayet de iyi seviyede bir futbolcu neyini beğenmiyorsun onu da söyle ona göre konuşalım. Kİmi alalım mesela yerine onu da söyle de

Selçuk belki ilk senedeki halinde değil ama hamza hoca geldikten sonra çıkışa geçti ve iyi işler yaptı. Gayet de iyi seviyede bir futbolcu neyini beğenmiyorsun onu da söyle ona göre konuşalım. Kİmi alalım mesela yerine onu da söyle de

Hiçbir şeyini beğenmiyorum. Rakibin yanında refakatçi olarak takılması, ikili mücadelelerden kaçması, girdiklerini de kaybetmesi, topu çoğunlukla yana ve geri pas olarak kullanması, tek top oynamayı bilmediğinden atakları yavaşlatması, şutlarının kaleye varmaması, top geldiğinde rakibe sırtını dönüp kendini yere bırakarak faul almaya çalışması... Say say bitmez. Sen neyini beğeniyorsun ben onu merak ettim. Maçları 90 dk. baştan sona bir daha izlemeni öneririm. Hamza beyin yerli çetesini kesecek cesarete sahip olduğunu düşünmüyorum zaten Xelçuk'un yerine kimi koyarsan koy, ondan daha kötü oynayamaz.

Hiçbir şeyini beğenmiyorum. Rakibin yanında refakatçi olarak takılması, ikili mücadelelerden kaçması, girdiklerini de kaybetmesi, topu çoğunlukla yana ve geri pas olarak kullanması, tek top oynamayı bilmediğinden atakları yavaşlatması, şutlarının kaleye varmaması, top geldiğinde rakibe sırtını dönüp kendini yere bırakarak faul almaya çalışması... Say say bitmez. Sen neyini beğeniyorsun ben onu merak ettim. Maçları 90 dk. baştan sona bir daha izlemeni öneririm. Hamza beyin yerli çetesini kesecek cesarete sahip olduğunu düşünmüyorum zaten Xelçuk'un yerine kimi koyarsan koy, ondan daha kötü oynayamaz.
Mücadele konusunda katılmıyorum onun dışında bakacak olursak selçuk inan bize geldiğinde öldürücü paslar atıyordu ama bize geldikten sonra bunlarda bir düşüş oldu kabul ediyorum selçuktaki düşüş biraz da sneijder in gelişiyle açıklanabilir,özellikle melo nun dönem dönem istikrarsızlığı selçuk un üzerine çok yük binmesine neden oldu. Adam ceza sahasına girmeden maç bitirir oldu. Uzaktan şut konusunda da bizde zaten nerdeyse hiç öyle golü yok ts deki gibi etkili değil hücum konusunda . Bence sen sadece topu takip ederek seyretmw maçı ben de sana bunu öneriyorum.

Tek top konusu zaten bizim futbolcuların genel problemi ama bu selçuk un kabahati de olmuyor çoğunlukla oyuncuların gelip pas alması ve farklı yönlere kaçması lazım

Ayrıca selçuk şu an bizde değil fenerde olsaydı o 4 senede 3 şampiyonluğu ve süper kupaları rüyanda görürdün.

Ayrıca selçuk şu an bizde değil fenerde olsaydı o 4 senede 3 şampiyonluğu ve süper kupaları rüyanda görürdün.

Son iki sezonda bir halt etmedi Xelçuk! Göz doktoruna gitsen iyi olur. Melo'nun etkisizliğiyle Xelçuk'a yük binmişmiş. Asıl Xelçuk rezili yüzünden bütün orta saha Melo'ya kaldı iki sezondur. Bu yerli sevici zihniyet değişmedikçe bir halt olmaz.

Son iki sezonda bir halt etmedi Xelçuk! Göz doktoruna gitsen iyi olur. Melo'nun etkisizliğiyle Xelçuk'a yük binmişmiş. Asıl Xelçuk rezili yüzünden bütün orta saha Melo'ya kaldı iki sezondur. Bu yerli sevici zihniyet değişmedikçe bir halt olmaz.
Saygılı konuşursan sevinirim fikrimi söylüyorum senin fikrine de saygı gösterdim. Yerli sevici falan da değilim,Melo kötü de demedim. Önce saygı duymayı öğren ondan sonra konuşalım

Bu takım her şeye rağmen şampiyon oldu mu oldu . Elinde Muslera , Selçuk, Burak , Yasin , Sneijder , Chedjou , Semih , Telles , Melo gibi adamların var mı var. O zaman ben bu takıma oturmuş kadro derim fb gibi yada geçen seneler yaptığımız gibi 10 oyuncu bir den alıp batmak benim mantığıma sığmıyor. Ben kötü oyunu örtbas etmiyorum ama bu takımda şansa bala KUPALAR kazanmadı bunu da küçümseyip durmayın yoksa rakip takım taraftarlarından hiç bir farkınız kalmıyor.

Takımın eksikleri var ve bunlar giderilmesi için herhangi bir şey yapılmıyor hatta elde ki çöp oyuncular tutulmaya devam ediliyor asıl kızılması gereken nokta bu ama bazı olumlu şeyleri de göreceksin arkadaş öyle yok bunu satalım yok şunu verelim 10 oyuncu getirelim demeyle olmuyor işler. Alışma sürece hadi onu geçtim mali yük buna izin vermez zaten. Evet ne FM ne başka birşey oynamıyoruz. Madem yapamıyorsun istifa edip gideceksin! Öyle kardeşine, eşine, dostuna iş bulma kurumu değil burası!

Kim nerde 10 oyuncu alalım yazmış kardeş? Bu arada Xelçuk, Burak, Semih, Chedjou, Telles gibi adamların iyi oyuncu olması senin fikrindir. Şampiyonlar Ligine çık bakalım bunlarla ne oluyor? Eksik olduğun bölgelere oyuncu tabii ki alacaksın! Galatasaray burası mahalle takımı değil. Başlarım ffp'ye. Dursun Özbek önceki yönetimde başkan yardımcısı değil miydi? Mali konuları biliyorum diyerek gelmedi mi? Adayken kaç kere bahsetti ffp'den? Yıldızlar, sponsorluklar diye palavraları sallıyordu bol keseden. Ne oldu? Seçilip bir halt beceremeyince mi birden aklına geldi ffp? Bunları çocuklar yemez. Evet FM oynamıyoruz.

Saygılı konuşursan sevinirim fikrimi söylüyorum senin fikrine de saygı gösterdim. Yerli sevici falan da değilim,Melo kötü de demedim. Önce saygı duymayı öğren ondan sonra konuşalım

Sen rüyamda ne göreceğime karar verecek kadar hadsizleşirsen aynı şekilde cevabını alırsın. Önce sen efendi ol, sonra etik dersi vermeye kalk. Yürü hadi..

Sen rüyamda ne göreceğime karar verecek kadar hadsizleşirsen aynı şekilde cevabını alırsın. Önce sen efendi ol, sonra etik dersi vermeye kalk. Yürü hadi..
Seninle zaman kaybetmeye niyetim yok zaten forumda ona buna gider yapınca tatmin oluyorsun herhalde ben sana mani olmayayım. 15 yaşında çocuk ağzıyla tartışmaya girmeye niyetim de yok hadi eyvallah uzamasın

Seninle zaman kaybetmeye niyetim yok zaten forumda ona buna gider yapınca tatmin oluyorsun herhalde ben sana mani olmayayım. 15 yaşında çocuk ağzıyla tartışmaya girmeye niyetim de yok hadi eyvallah uzamasın

En nefret ettiğim şeydir şu forumda birileriyle tartışmak ama senin gibiler çıkıyor arada işte. Hâlâ söylediği cümlelere bak. Tövbe est. İşine bak hadi adamı günaha sokma.