2015-2016 Transfer Sezonu

Bakalaım bir umut bekliyoruz işte:)

Volkan'In Trabzon macerasının kötü geçmesi bir şey ifade etmez. Elimizde oralarda efsane oynayan adam da var halini görüyoruz. Volkan yetenekleri bakımından üst düzey ama mental olarak da bir o kadar kırılgan biri.
Eğer kasadan para çıkmadan bu transferi gerçekleştirebilirsek çok iyi bir transfer olur.
Volkana yektayı sercanı verirsen makul bir transfer olabilir. Tabi bir miktar para da isterler minumum 1 2 milyon euro. Ben aslında volkanın başarılı olacağına inanmıyorum adamın bursa hariç başarısı yok,adamın yapısı da galatasaraya hiç uymuyor. Ben hala volkanın geleceğini düşünmüyorum bence fener alır.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıllardır üyeyim fakat ilk defa foruma yazıyorum... Emre Çelik kardeşim ve renktaşım ağzına sağlık.... Söylediklerine aynen katılıyorum... Noktasına, virgülüne kadar...Helal olsun... Artık Galatasaray'ın içersinde ondan nemalanan herkesin sonu yakındır. Bu kulüp ne o divandaki dinazorlarındır, ne liselilerin ne de başkasının... Bu kulüp taraftarındır, sarı kırmızıya aşık olanlarındır... Ünal Aysal'a yetki vermeyip, Dursun Özbek'e yetki veren ve verdiren herkes de benim gözümde bu kulübün en büyük düşmanlarıdır ve Galatasaray kültüründen de, sGalatasaraylılık duruşundan da zerre nasip almamışlardır. Galatasaraylılık içi boş bir snobluk değildir. Biz içi boş bir aristokrat kulüp değiliz. Hiçbir zaman biat eden bir kulüp olmadık. Ultraslan denen ve bence artık Galatasaraya yakışmayan zavallı oluşumu dışarda tutuyorum. Gerçek Galatasaray taraftarı şikeden de, şikecilerden de korkusuzca hesap sorandır. Kulübü Aksaray'a çıkartarak asında aşağılayanlara tepki koyandır. Ben her zaman gurur duydum Galatasaraylı olmakla. Bu dinazorların, korkakların ve biat eden çapsızların da sonu gelecek elbet.

Volkan'ı alacağımıza Ozan Tufan'ı alalım gerçektende.
En azından Joker oyuncu olur.
Sağ bekte ,ön libero da hatta stoperde bile kullanabiliriz.
Volkan lig için iyi transfer olur ama Avrupa için çok yetersiz bir isim.
Böyle bir hataya inşAllah düşmeyiz.

Ben asıl Melo'yu bedava vermekten korkuyorum.
En azından Nagatomo gelsin.
Çok iyi sağ bektir.
Bizi Sabri belasından kurtarır.

Volkan'ı alacağımıza Ozan Tufan'ı alalım gerçektende.
En azından Joker oyuncu olur.
Sağ bekte ,ön libero da hatta stoperde bile kullanabiliriz.
Volkan lig için iyi transfer olur ama Avrupa için çok yetersiz bir isim.
Böyle bir hataya inşAllah düşmeyiz.

Ben asıl Melo'yu bedava vermekten korkuyorum.
En azından Nagatomo gelsin.
Çok iyi sağ bektir.
Bizi Sabri belasından kurtarır.
Nagatomo sağ bekte vasat, sol bekte seviyesi iyidir hücuma çıkışları falan sağ bek diye zorda kalınmadıkça almazdım ben. Eğer nagatomo gelirse tellesi düşünmeden satabilirler o açıdan iyi olur.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Solda Nagatomo oynayacaksa Carole niye alındı.
Nagatomo bildiğim kadarıyla sağ bekte iyidir.
Eğer denildiği gibi iyi değilse olmasın bu transfer.

Şu an Trabzon maçını izliyorum ve diyorum ki madem Melo gidicek şu Mbia bedavaya alınmadı.

Tamda bunu yazmak için foruma girdim.
Nasıl kaçırıriz böyle bir futbolcuyu inanılır gibi değil.
Hemde Şampiyonlar Ligi gibi,Sneijder gibi,Podolski gibi çekici tarafların varken.
Eminim ki böyle bir oyuncunun serbest kaldığını ve bedava olduğunu bilmiyorlardir.

Ben Cavanda'yi da çok beğendim.
Trabzon 2 çok iyi isim kadroya katmış.
Bizde Jem Paul ile Volkan ile uğraşalim.

Tamda bunu yazmak için foruma girdim.
Nasıl kaçırıriz böyle bir futbolcuyu inanılır gibi değil.
Hemde Şampiyonlar Ligi gibi,Sneijder gibi,Podolski gibi çekici tarafların varken.
Eminim ki böyle bir oyuncunun serbest kaldığını ve bedava olduğunu bilmiyorlardir.

Ben Cavanda'yi da çok beğendim.
Trabzon 2 çok iyi isim kadroya katmış.
Bizde Jem Paul ile Volkan ile uğraşalim.

Cavandanın yanı sıra bugün aldıkları Samba da iyi bir defans oyuncusu.

Şu zamana kadar 4 yabancı transferi yapılmış durumda. Büyük ihtimalle 2-3 tane daha yapılacak ve 10 yabancı oyuncu ile sezona başlanacak(Melo ve Dzemaili'yi saymadım) hala yerli seviciliği diye bahsediliyor. Bu işte bir terslik var.

Bu arada ''Garenta'' firması sırt sponsoru oldu deniyor.

Muslera, Chedjou, Telles(Carole), Podolski, Wesley... Yabancı sınırının kalktığı bir sezona ilk 11 oynayacak 5 yabancıyla başlamak müthiş zeka ürünü. Beceriksiz herifler..

[FONT=pt_sansregular]Galatasaray kafilesinde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Felipe Melo yer almadı. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, yeni transferler Carole ve Jose Rodriguez'i de kadroya almadı.

HAMZA İLE DURSUNU ALLAHA HAVALE ETTİM.[/FONT]