2015-2016 Transfer Sezonu

Bu koltuk sevdası muhabbetini sevmiyorum.
Hamza Hoca malesef yönetim için bazı risklere girdi.
Umarım kendisini de bizi de yakmaz.

Edit: Zuniga,Papis Cisse ve Denayer haberleri var.
Zuniga sağ bekte bizi Sabri'den kurtarır.

Bu koltuk sevdası muhabbetini sevmiyorum.
Hamza Hoca malesef yönetim için bazı risklere girdi.
Umarım kendisini de bizi de yakmaz.

Edit: Zuniga,Papis Cisse ve Denayer haberleri var.
Zuniga sağ bekte bizi Sabri'den kurtarır.

Ağır olacak lakin Zuniga'yı almak ağır eşekliktir. Adam JPK gibi iki sezondur futbol oynamıyor. Napoli bizi iyi buldu elden çıkarmak istediklerini iteliyor. Keza Cisse'de aynı şekilde. O da geçen sezon çok sakatlanmış. Bu arada Porto olmak isteyen kulüp 30'luk adamların peşinde.

Galatasaray çeşitli sponsorluklar için dünyanın en büyük markalarıyla görüşüyor: Microsoft, Samsung ve Coca Cola.
İddialara göre Samsung'un göğüs reklamı, Microsoft'un kol reklamı ve Coca Cola'nın da şort sponsoru olması bekleniyor.

Kaynak FOSSACİMBOM

Şu yukardakılerden degil 3nu bir tanesi ile anlaşalım özür dilicem yönetimden :)

Hamza Hoca'nın neden Türk oyuncuları Galatasaray'a toplamak istediğini sürekli düşünüyordum. Malum 14 yabancı hakkımız var ve yabancılar yerlilerden hem ucuz hem kaliteli. Jem için yönetime rest çekmesi, kazma Umut'u ısrarlı şekilde oynatıp, vasat performansı sonrası Milli Takım'a seçilmesi ve hemen her Milli Takım adayı oyuncu için Galatasaray'ın ihtiyacı yokken almak istemesi. Şimdi parçalar birleşti. Diyeceğim o ki Hamza Hoca, Fatih Terim ne isterse onu yapıyor.

Lütfen Hamza Hoca, yönetim için kendini yakıyor filan denmesin. Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş. İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!

Hocanın Burakı Sivas maçında ikinci yarı oyuna alıp "kendine gelsin diye yaptım" cümlesi bana fatih terimin zamanında burak a yaptığını hatırlattı .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FFP olayı da koca bir yalandı. Ortada karar falan yok normal prosedürler. Bazı taraftarlar buna inanıp yönetimi savundu. Yok FFP olayı falan. Herifler transfer yapmak istemedi. OIay bu.

Hamza ve Dursun beylerden tek beklentim. İSTİFAAA!

Bendtner olayını yalanladı Fatih İşbecer. İlgilendiler ama taraftar tepkisi geri adım attırdı herhalde. Zararın neresinden dönersen kardır.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağzımı bozmayayım diyorum ama. . madem transfer yapacaksınız neden son 1.5 güne sığdırıyorsunuz?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamza Hoca maç başında yine takıma ihanet etti.
Ama Sneijder Hamza Hoca'yı kurtardı.
Rodriguez müthiş transfer yalnız.
Melo ile birlikte çok iyi ikili olurlar ama Selçuk takıntısı buna izin vermiyor.
Carole de çok iyi transfer ama bugün çok saçma 2 faul yaptı ve kırmızı kart gördü.
Hamza Hoca Umut takıntısıni bir an önce bırakmalı.
Kenarda Yasin gibi bir oyuncuyu küstürmek olmaz.
Yasin-Sneijder ve Podolski üçlüsü çok daha iyi olur.

Bu takıma acil bir hücumcu bir de sağ bek lazım.
Yoksa şampiyonlar liginde yine hüzün yaşariz.

Bende sizin bu Selçuk takıntinizi anlamıyorum açıkçası ben maçı stadda izledim gözlemledim Selçuk bu maçta Sneijderden sonra en iyi oynayan futbolcuydu. Lakin ben hocanın Umut ile başlaması ve çıkarınca da Yasin yerine Emreyi alması takıma balta vurdu. Yasin su takım için as oyuncudur. Sabri konusu ise Konya gibi bi takım için yeterli avrupa için çok yetersiz. Ve Melo cidden bu sefer eksik gelmiş önceki gibi değil pres yapıyor basıyor ama çabuk geçiliyor paslarının cogu kısa düştü ve rakibe geçti umarım yakın zamanda kendini toplar ve eski formuna gelir ama Rodriguez alttan iyi geliyor sağlam transfer.

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray defans oyuncusunu Delaneyi alarak bitirdi transferi evet şaka değil yedek forvetimiz Umut ... Coca cola ise 4 büyüklere sponsor olacak o yüzden büyütmeyin bu vizyonsuzlardan bi halt olmayacak belli.