2017-2018 | Şampiyon Galatasaray Futbol Takımı

Linç edilmeyeceksem; Fatih Terim gelecekse Tudor'a bile razıyım diyesim var. Bu arada Tudor'un başından beri gelmesini istemeyenlerdenim.
Terim'in bu gelişinin Canaydın döneminde gelişi gibi sonuçlanacağını düşünüyorum nedense. Yine zirvede iken bırakıp yaklaşık 3-4 yıllık aradan sonra geliyor.

Ama şampiyon yapsa da fikrim değişmeyecek. Belki 2 sene bizi zirveye çıkaracak sonra 5 sene dibi göreceğiz. Tarih tekerrürden ibaret olmasın bu sefer diye umuyorum artık. Son dönemdeki garip tavırlarına girmiyorum bile.

Elmander, Riera, Ujfa, Muslera, Melo, Eboue, Kazım, Baros.. fazladan iki yabancı olması pek bişey değiştirmez. Maalesef içinde bulunduğumuz olağanüstü şartlar neticesinde Terim mutlaka gelmeli. Bilmem farkında mısınız ama başımızdaki bela öyle böyle bi bela değil. Dursun Özbek var oldukça magmaya kadar gireceğiz, hem de maalesef bütün branşlarda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir de soyle bir durum var. Fatih Terim'in kariyeri boyunca calistigi butun kulup takimlarinda, anlasabildigi bir kulup baskani olmadi.

Sirasiyla, Faruk Suren, Cecchi Gori, Ozhan Canaydin, Unal Aysal .... (Arada Milan'i saymiyorum. Orada yoneticilere kalmadan zaten oyuncular yedi basini)

Yahu bir teknik direktor, bir yerde de, kendisini goreve getiren baskan ve yonetimle papaz olmadan gorev yapamaz mi? Veya cok hazetmese bile, bunu bir sekilde idare edemez mi?

Dedigim gibi, Fatih Terim'in ozellikle 1996-2000 donemi yaptiklari, kendisinin her zaman saygiyla hatirlanmasina sebeptir. Ama su gelinen noktada, artik Fatih Terim secenegi, kortizonlu kanser ilaci gibi bir seye benzemeye basliyor. Ya imkansiz gorulen hastaligi tedavi ediyor, ya da olduruyor. Ama her durumda da, vucuda hasar veriyor.

Fatih Terimle yollar ayrıldıktan sonra değiştirdiğimiz teknik direktör sayısı ortada.Hala kafamızı başka yöne çevirelim yerli olsun,yabancı olsun.Şöyle genç olsun böyle kurt olsun sırf bu zihniyet yüzünden Galatasaray yıllarını kaybetti bir yığın antrenöre ve istedikleri vasat futbolculara milyon eurolar,dolarlar akıtıldı ortaya koskoca bir borç yığını çıktı.
Hadi Fatih Terim yöneticilerle,başkanlarla anlaşamıyordu peki bu kadar teknik direktör niye gelip niye gitti?? Dil bilmiyor demekte ayrı bir komedi yahu adamın açın bir biyografisini okuyun bari nasıl Galatasaraylısınız 4 yıl üst üste şampiyon yapan Uefa kupasını alan teknik direktörünüzün kariyerinden bir habersiniz.Dil bilmiyorsa Fiorentina,Milanı nasıl çalıştırdı.Dil bilmiyorsa Galatasarayda en son çalıştırdığı kadroda nasıl 11 yabancı vardı bunlar komik bahaneler.
Kendi değerlerimizi yerin dibine sokmada bir numarayız yahu kebapçı basmışmış da bilmem ne.Kardeşim daha dün Gattuso sahada adam tokatladı çok uzağa gitmeyelim Şenol Güneşin kameraya yanşımış argo sözleri var ortada bir kulüp başkanı başka bir kulüp başkanını tokatlıyor tüm bunlar normal ama Fatih Terim kebapçı bastı pes doğrusu sevmiyorsan sevmiyorum de ama böyle komik bahaneler sunma.

2013-2014 Roberto Mancini - İtalya
2014 Cesare Prandelli - İtalya
2014 - Hamza Hamzaoğlu
2015-2016 Mustafa Denizli
2016-2017 Jan Olde Riekerink
2017 Igor Tudor

Fatih Terimle yollar ayrıldıktan sonra değiştirdiğimiz teknik direktör sayısı ortada.Hala kafamızı başka yöne çevirelim yerli olsun,yabancı olsun.Şöyle genç olsun böyle kurt olsun sırf bu zihniyet yüzünden Galatasaray yıllarını kaybetti bir yığın antrenöre ve istedikleri vasat futbolculara milyon eurolar,dolarlar akıtıldı ortaya koskoca bir borç yığını çıktı.

2013-2014 Roberto Mancini - İtalya
2014 Cesare Prandelli - İtalya
2014 - Hamza Hamzaoğlu
2015-2016 Mustafa Denizli
2016-2017 Jan Olde Riekerink
2017 Igor Tudor

Simdi oncelikle sunu soyleyeyim. 2013 yilinda, Fatih Terim, bizi yari yolda birakip, tupcu federasyona gitmemis olsa, o sene sonunda da sampiyon olacagimizi tahmin ediyorum. Bir kez daha 3 sene ust uste sampiyon olup, koyup gececektik.

Sonrasinda yasananlar ise yonetimlerin hatalaridir. Mancini geldikten sonra, devre arasinda yapilan ve bizi ciddi maddi sikintiya sokan akil almaz transferler, Unal Aysal yonetiminin hatasidir. Getirilen teknik direktorler ise, cogunlukla Dursun Ozbek yonetiminin beceriksizligidir.

Prandelli, Hamza Hamzaoglu, Mustafa Denizli, Riekerink... Daha once de yazmistim. Bir meslekteki degeriniz, calistiginiz kuruma denk veya daha yukaridaki kurumlarda calisabilme potansiyelinizle olculur. Bu saydigimiz isimlerin, Galatasaray denginde veya ustunde bir kulup calistirabilmisligi varmi bizden sonra?

Pardon soyle sormaliydim. Bunlarin hangisinin su anda "isi" var? TSL'de dahi is bulamayan teknik direktorlerden bahsediyoruz. Onlarin cok yanlis secimler olmasi, Fatih Terim'i yalniz ve tek dogru tercih yapmaz. Oncelikle bu konuda bir anlasalim. 2 yanlis 1 dogru yapmaz.

Hadi Fatih Terim yöneticilerle,başkanlarla anlaşamıyordu peki bu kadar teknik direktör niye gelip niye gitti?? Dil bilmiyor demekte ayrı bir komedi yahu adamın açın bir biyografisini okuyun bari nasıl Galatasaraylısınız 4 yıl üst üste şampiyon yapan Uefa kupasını alan teknik direktörünüzün kariyerinden bir habersiniz.Dil bilmiyorsa Fiorentina,Milanı nasıl çalıştırdı.Dil bilmiyorsa Galatasarayda en son çalıştırdığı kadroda nasıl 11 yabancı vardı bunlar komik bahaneler.
Kendi değerlerimizi yerin dibine sokmada bir numarayız yahu kebapçı basmışmış da bilmem ne.Kardeşim daha dün Gattuso sahada adam tokatladı çok uzağa gitmeyelim Şenol Güneşin kameraya yanşımış argo sözleri var ortada bir kulüp başkanı başka bir kulüp başkanını tokatlıyor tüm bunlar normal ama Fatih Terim kebapçı bastı pes doğrusu sevmiyorsan sevmiyorum de ama böyle komik bahaneler sunma.

Fiorentina ve Milan'da gorev yapti dogurudur. Ama ikisinde de sezonu tamamlayamadan kovuldu. Bir donem, Fiorentina'ya guzel futbol oynatti, lig 3;lugune kadar yukseldi (Arada Milan'i 4-0 yendi) , kupada finale yukseldi. Ama herhangi bir kupa veya somut bir basari kazanamadan gorevinden ayrildi (veya kovuldu). Dolayisiyla verdiginiz referanslar, "orada basarili oldu, burada da olur" argumanini desteklemiyor. Ozellikle, 4 ay suren Milan macerasinda, birlikte calistigi oyuncularin anlattiklarindan anliyoruz ki, Italya'ya tam olarak entegre olamamasi, onun en onemli gidis sebeplerinden biri olmustur. Kisacasi Fatih Terim, Italya'da basarili olamamistir.

Diger verdiginiz, Gattuso, Senol Gunes vs ornekleri de hep "2 yanlis 1 dogru yapar" mantigiyla yazilmis seyler. Ben kesinlikle katilmiyorum.

Bana gore, bu sezon Tudor disinda herhangi bir teknik adamla bitirilip, onumuzdeki sezon Abdullah Avci ile calisilmalidir.

Ama herhangi bir kupa veya somut bir basari kazanamadan gorevinden ayrildi (veya kovuldu).Kisacasi Fatih Terim, Italya'da basarili olamamistir.

Bana gore, bu sezon Tudor disinda herhangi bir teknik adamla bitirilip, onumuzdeki sezon Abdullah Avci ile calisilmalidir.

Fiorentina ile başarısız olup, herhangi bir somut başarısı olmayan Fatih Terim'i Milan'a almışlar. Hadi Fatih Hoca'nın orada somut başarısı yok peki Abdullah Avcı'nın somut başarısı ne? Hangi kupa? Hangi final? Nedir yani?

Şöyle düşünün Başakşehir'de Abdullah Avcı başarılı ki onu Galatasaray'a istiyorsunuz. Başakşehir'in başarılı hocası, daha büyük takım olan Galatasaray'a gelsin diyorsunuz. Tıpki Floransa'da başarılı olan Fatih Terim'in Milan'a geçmesi gibi.

Fatih Hoca 96'dan bu yana hiç gitmemeliydi. Ferguson gibi uzun süre kalmalıydı. Tüpçü ve siyasetin O'nu bizden kopardığı dönem yine gitmemiş olsa Türkiye'nin Bayern Münih'i olabilirdik, farkı açabilirdik. Sonuç olarak biraz kırgın da olsam Fatih Hoca'yı takımın başında görmek istiyorum.

Simdi oncelikle sunu soyleyeyim. 2013 yilinda, Fatih Terim, bizi yari yolda birakip, tupcu federasyona gitmemis olsa, o sene sonunda da sampiyon olacagimizi tahmin ediyorum. Bir kez daha 3 sene ust uste sampiyon olup, koyup gececektik.

Sonrasinda yasananlar ise yonetimlerin hatalaridir. Mancini geldikten sonra, devre arasinda yapilan ve bizi ciddi maddi sikintiya sokan akil almaz transferler, Unal Aysal yonetiminin hatasidir. Getirilen teknik direktorler ise, cogunlukla Dursun Ozbek yonetiminin beceriksizligidir.

Prandelli, Hamza Hamzaoglu, Mustafa Denizli, Riekerink... Daha once de yazmistim. Bir meslekteki degeriniz, calistiginiz kuruma denk veya daha yukaridaki kurumlarda calisabilme potansiyelinizle olculur. Bu saydigimiz isimlerin, Galatasaray denginde veya ustunde bir kulup calistirabilmisligi varmi bizden sonra?

Pardon soyle sormaliydim. Bunlarin hangisinin su anda "isi" var? TSL'de dahi is bulamayan teknik direktorlerden bahsediyoruz. Onlarin cok yanlis secimler olmasi, Fatih Terim'i yalniz ve tek dogru tercih yapmaz. Oncelikle bu konuda bir anlasalim. 2 yanlis 1 dogru yapmaz.

Öncelikle şunu bir idrak edelim Fatih Terim bizi bırakmadı Ünal Aysal ,Fatih Terim takımla antrenmandayken işine son verdi yani Fatih Terimi Aysal kovdu burdaki yanlışlığı bir giderelim.
Sizin mantığınıza göre Fatih Terim kulüp başkanlarıyla anlaşamıyor kovuluyor ama yerine gelenler nedense yanlış seçim oluyor öyle mi??
Bu yanlış seçimlerin Fatih Terimden kalma emanet kadro ile aldıkları kupalar ,şampiyonluklar bile başlı başına Fatih Terimin ne kadar doğru bir isim olduğunu gösterir.

Fiorentina ve Milan'da gorev yapti dogurudur. Ama ikisinde de sezonu tamamlayamadan kovuldu. Bir donem, Fiorentina'ya guzel futbol oynatti, lig 3;lugune kadar yukseldi (Arada Milan'i 4-0 yendi) , kupada finale yukseldi. Ama herhangi bir kupa veya somut bir basari kazanamadan gorevinden ayrildi (veya kovuldu). Dolayisiyla verdiginiz referanslar, "orada basarili oldu, burada da olur" argumanini desteklemiyor. Ozellikle, 4 ay suren Milan macerasinda, birlikte calistigi oyuncularin anlattiklarindan anliyoruz ki, Italya'ya tam olarak entegre olamamasi, onun en onemli gidis sebeplerinden biri olmustur. Kisacasi Fatih Terim, Italya'da basarili olamamistir.

Diger verdiginiz, Gattuso, Senol Gunes vs ornekleri de hep "2 yanlis 1 dogru yapar" mantigiyla yazilmis seyler. Ben kesinlikle katilmiyorum.

Kendinle çelişen bir ton cümle yazmışsın benim satır aralarımda Fiorentina ve ya Milanla başarılı oldu diye bir cümle yok sadece dil bilmediğine kanıt olarak gösterdim onu kaldı ki yine orayıda cımbızlamışsın onlardan bahsederken Türkiyedeyken 11 yabancılı kadroyuda yönettiğini es geçmişsin.

Gattuso ve ya Şenol Güneş örnekleri de sadece kendi değerlerimizin yaptıkları gözümüze batıyor ama şuan Türkiyede ve ya dünyada Futbol içerisinde bu gibi etik olmayan şeyleri yapmasına rağmen ne kadar doğru bulmasamda hala görevlerinin başında olanlar var ama biz bunu kendi değerlerimizi değersizleştirmek için kullanıyoruz.

Ayrıca ''2 yanlış 1 doğru'' diyip durmuşsun ama bir tarafta kebapçı baskını diyip Terimi yermişsin fakat Göktürk Uralı tokatlayan Ergin Ataman güzellemelerinde ayrı bir komedi gerçekten...

Bu ülkede amiriyle sorun yaşamayan çalışan var mı? Fener Beşiktaş hocaları yıllarca yönetimle kanlı bıçaklı ayrıldı, bilhassa fener. Dursun Özbek'in hakkından ancak Fatih Terim gelir. Mevcut şartlarda yeniden yapılanma, güzel bir oluşum gibi cümleler şu yönetimle tatlı bir rüyadan öteye gidemez.

Fiorentina ile başarısız olup, herhangi bir somut başarısı olmayan Fatih Terim'i Milan'a almışlar. Hadi Fatih Hoca'nın orada somut başarısı yok peki Abdullah Avcı'nın somut başarısı ne? Hangi kupa? Hangi final? Nedir yani?

Şöyle düşünün Başakşehir'de Abdullah Avcı başarılı ki onu Galatasaray'a istiyorsunuz. Başakşehir'in başarılı hocası, daha büyük takım olan Galatasaray'a gelsin diyorsunuz. Tıpki Floransa'da başarılı olan Fatih Terim'in Milan'a geçmesi gibi.
Oncelikle, Fatih Terim'in Milan'a gitme sebebi, Fiorentina'da degil, Galatasaray'da yaptiklaridir.

Abdullah Avci'ya gelecek olursak. Her ne kadar, bir miktar hukumet destekli olsa da, Basaksehir gibi bir takimi, getirdigi nokta ve gosterdigi gelisim basli basina bir basari hikayesidir. Bence bunun aksini kimse iddia edemez. Su an Basaksehir, futbol 3 buyuk takimla denk bir noktaya gelmistir. Hatta su an bizim net onumuzdedir.

Fatih Hoca 96'dan bu yana hiç gitmemeliydi. Ferguson gibi uzun süre kalmalıydı. Tüpçü ve siyasetin O'nu bizden kopardığı dönem yine gitmemiş olsa Türkiye'nin Bayern Münih'i olabilirdik, farkı açabilirdik.
Bu bolume katiliyorum. Ama bu noktaya getirenlerden biri de kendisi. Fatih Terim, her zaman siyasilerle yakin iliskide olmustur. Ama hep gucluden yana olan bir tavri vardir. Tam bir duzen insanidir. Medyada cesitli sekillerde fazlaca yer almayi sever (Hatta bu son donemde artan birseydir. En son Survivor icin Dominik'e gitmesi vs)

Ilk zamanlarinda, surekli Mehmet Agar ile birlikteydi. Son donemlerinde ise, "Uzun" ile birlikteydi. Hatta 2013te Galatasaray'i birakip, milli takimin basina gecmesinde de etkisi oldugu biliniyordu. Ama gel gor ki, gitmesinin de sebeplerinden biri oldu belki de.

Fatih Terim'in bu kadar siyasilerle icli disli olmasi, ve hep gucluden yana tavir almasi, bu ugurda Galatasaray'i bile birakip gidebilmesi, beni kendisinden sogutmustur. O yuzden ben istemiyorum geri gelmesini.

Son düzenleme:
Öncelikle şunu bir idrak edelim Fatih Terim bizi bırakmadı Ünal Aysal ,Fatih Terim takımla antrenmandayken işine son verdi yani Fatih Terimi Aysal kovdu burdaki yanlışlığı bir giderelim.
Sizin mantığınıza göre Fatih Terim kulüp başkanlarıyla anlaşamıyor kovuluyor ama yerine gelenler nedense yanlış seçim oluyor öyle mi??
Bu yanlış seçimlerin Fatih Terimden kalma emanet kadro ile aldıkları kupalar ,şampiyonluklar bile başlı başına Fatih Terimin ne kadar doğru bir isim olduğunu gösterir.

Kendinle çelişen bir ton cümle yazmışsın benim satır aralarımda Fiorentina ve ya Milanla başarılı oldu diye bir cümle yok sadece dil bilmediğine kanıt olarak gösterdim onu kaldı ki yine orayıda cımbızlamışsın onlardan bahsederken Türkiyedeyken 11 yabancılı kadroyuda yönettiğini es geçmişsin.

Gattuso ve ya Şenol Güneş örnekleri de sadece kendi değerlerimizin yaptıkları gözümüze batıyor ama şuan Türkiyede ve ya dünyada Futbol içerisinde bu gibi etik olmayan şeyleri yapmasına rağmen ne kadar doğru bulmasamda hala görevlerinin başında olanlar var ama biz bunu kendi değerlerimizi değersizleştirmek için kullanıyoruz.

Ayrıca ''2 yanlış 1 doğru'' diyip durmuşsun ama bir tarafta kebapçı baskını diyip Terimi yermişsin fakat Göktürk Uralı tokatlayan Ergin Ataman güzellemelerinde ayrı bir komedi gerçekten...

1- Fatih Terim kendisini kovdurtmustur. Bu konu son derece nettir. Hic tartismayalim lutfen.
O kadar aleyhine mucadele verdigimiz tupcunun ayagina gorusmeye gitmesi bile basli basina bir hayalkirikligidir. Basbaya Senol Gunes'in bir kac ay once yaptigini yapabilirdi. Yapmadi. Reis'in gosterdigi yolda ilerliyip, onunla arayi iyi tutmak, Galatasaray'in menfaatlerinden daha agir basti.

2- Kebapci baskini ile tokatlama ayni seyler kesinlikle degildir. Hatta uzaktan yakindan alakasi yoktur. Ergin Ataman konusunda tavrim da bellidir. Zaten Baskebolun da diger spor branslarinin da geldigi nokta ortadadir. Kulup rezalet otesi yonetilmektedir. Zaten GS'da antrenorlerden once yonetim sorunu vardir.

1- Fatih Terim kendisini kovdurtmustur. Bu konu son derece nettir. Hic tartismayalim lutfen.
O kadar aleyhine mucadele verdigimiz tupcunun ayagina gorusmeye gitmesi bile basli basina bir hayalkirikligidir. Basbaya Senol Gunes'in bir kac ay once yaptigini yapabilirdi. Yapmadi. Reis'in gosterdigi yolda ilerliyip, onunla arayi iyi tutmak, Galatasaray'in menfaatlerinden daha agir basti.

2- Kebapci baskini ile tokatlama ayni seyler kesinlikle degildir. Hatta uzaktan yakindan alakasi yoktur. Ergin Ataman konusunda tavrim da bellidir. Zaten Baskebolun da diger spor branslarinin da geldigi nokta ortadadir. Kulup rezalet otesi yonetilmektedir. Zaten GS'da antrenorlerden once yonetim sorunu vardir.

1)Terim kendisini kovdurtmuşmudur bilemem ama o gün Aysalın kendisini kovduğunu basından öğrendiğini biliyorum neticede kağıt üstünde Aysal Terimin görevine son verdi.Çoğu dünya ülkesinde farklı olabilir ama bizim ülkemizde siyasetin tepeden tırnağa çok büyük bir ağırlığı var ve kim olsa devletin en üst kademesindeki birine kolay kolay hayır diyemez.Şenol Güneşin durumunda siyasi bir etki yoktu sadece federasyondan bir talep vardı sanıyormusunuz ki siyasi irade istese hemen milli takım başına geçer Şenol Güneş.

2) Yahu olurmu nasıl aynı şeyler değil ikisinde de bir fiziksel şiddet söz konusu ne yönden ayrışıyor iki konuda etik olarak doğru bir davranış değil elmayla armut mu ki bunlar?? Ataman hakkındaki tavır tutumunuda görüyoruz öyle ki geri dönecek olsa koşa koşa kabul edeceksin aynısını bizde Terim için düşünüyoruz branşlar farklı olsada.

Ben soylediklerimin tamamen arkasindayim. Burada herhangi bir tutarsizlik gormuyorum. Ergin Ataman'in gonderilmesini yanlis buldugumu hep soyledim simdi de soyluyorum. Zira gorev yaptigi 5 senenin, 4 unde basarili olmustur. Son 1 senesinde buyuk hatalar yapsa da, minimum 1 sene daha gorev yapmayi hakediyordu.

Kebapci baskini ile tokatlama olayi kesinlikle ayni sey degil Umut. Biri saha disi, biri saha ici (asiriya kacsa da) olaydir. Tokatlamayi savunmuyorum elbette ama Fatih Terim'in yaptigi, tam bir mafya hareketidir. Ustelik, sornasinda yaptigi aciklamalar, olayin kendisinden de buyuk bir skandaldir.

Maç kadrosu Belhanda dışında doğruydu bence. Maç içinde 2-0 geriye düştükten sonra takımın ve hocanın reaksiyon göstermesi olumluydu. Ben Linnes çıkar Garry girer diye düşündüm ama Hoca daha çok öne çıkmak için Maiconu çıkardı tercih meselesi tabi. Ama kendi kalesine gol attıktan sonra maçtan biraz koptu gibi geldi bana da belki hoca onu da hesaba katmıştır.

Yasin'in pozisyonun da bence faul yok kırmızı da yanlış. Gomis'in kırmızı doğru gibi geldi ancak orada tahrik unsuru da bayağı var hakem Mustafa'ya da bir sarı vermeliydi. Yediğimiz ilk golden önce Yasine yapılan da fauldu. Kısaca hakem bayağı kötü bu seviyelerin hakemi değil belli.

Maçtan sonra Okan Buruk yani bizim bildiğimiz OKANSIZ haddini aşarak GS hocası hakkında çok ağır ifadeler kullandı. Vasıfsızlık, 2. sınıf hoca gibi tabirlerde bulundu.

Senin nasıl bir vasfa sahip olduğu bu tribün iyi bilir nasıl şampiyonluk mücadelesi sırasın da takım satmayı , sağlık için yapmıyoruz sonuçta diye sırıtarak takımı bırakmanı , dönüşünde iki üç bin dolar fazla verdiler diye başka takıma gitmeni bu tribün unutmadı.

Şimdi GS eski futbolcusuyum diyerek GS hocasının vasfı,karakteri hakkında konuşacak seviyesin de değilsin.

Bugün bir kez daha karakterini göstermiş oldun ve bu tribünü o pankartı açtığı için pişman etmedin aferin.

Linnes, Denayer gibi yeteneksiz gitmeli. Ben bu kadar vurdumduymaz oyuncular görmedim belki Donk olabilir. Linnes etliye sütlüye hiç karışmıyor, hücum desek yok defans desek o da yok. Denayer birebirde sürekli geriye çekiliyor, müdahale etsene Maicon gibi.

Belhanda desek rezil, yine bir maçta daha gözükmedi duran toplar dışında. Feghouli desek 30-40 metreden 2 tane berbat şut çekti son dakikalarda. Yani bir takım bu kadar saldım çayıra mevlam kayıra futbolu oynamaz. Oyuncular sabote ediyor bence Tudor'u gitsin diye. Başka açıklaması yok.

Ha bana kalırsa da Tudor gitsin. Bu maçta da yine 3lü defans başlatıp 2 gol yedirdi, takımın birçok oyuncusundan fazla gol atmış Maicon'u çıkardı, 2. forveti maç biterken oyuna aldı vs. Berbat bir yönetim ile karşı karşıyayız. Fatih Terim'i her ne kadar sevmesem de gelmesi lazım yoksa bu takımın top oynayacağı yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yahu kötü oynamayı anlarım da iyi oynayan kadroyu bu hale sokmayı nasıl başardın be adam!
Tudor gitsin diyenlerle nasıl eğleniliyorsa öyle...