2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Misko Raznatovic görüşmesi dün gerçekleşmiş ve kendisine belli bir meblağ ödeme yapılmış. Bu ödemenin içinde Mahmuti ve oyuncu ödemesi var.

Transfer için koşturmamız gerekirken maalesef kontak kapatmış vaziyetteyiz.

Şu an için odaklanılan tek konu sponsor. Bunun sebebi de para elbette.

Sanırım sponsor bulup oradan gelecek parayla menajer borçları ve transfer yasağını kaldırıp oyuncularla anlaşma yapabilmek. Bu şartlarda kimseyi alacak gücümüz yok ve kimse bize güvenmiyor. Tabi hangi sponsor anında sıcak para verir orası da ayrı.

Yahu hadi diyelim ocak ayında aday oldun zaman dardı,sponsor bulamadın peki mayıs'ta tekrar aday oluyorsun ama sponsoru şimdi arıyorsun.Madem mayıs ayında aday oldun o zaman sponsorun hazır olmalıydı.

Kuş beyniyle buradakileri işlettiğini zanneden şikeci takım taraftarları derhal forumdan uzaklaştırılsın. Burası Galatasaray forumu, hoşgörü de bir yere kadar!

Misko Raznatovic görüşmesi dün gerçekleşmiş ve kendisine belli bir meblağ ödeme yapılmış. Bu ödemenin içinde Mahmuti ve oyuncu ödemesi var.

Transfer için koşturmamız gerekirken maalesef kontak kapatmış vaziyetteyiz.

Şu an için odaklanılan tek konu sponsor. Bunun sebebi de para elbette.

Sanırım sponsor bulup oradan gelecek parayla menajer borçları ve transfer yasağını kaldırıp oyuncularla anlaşma yapabilmek. Bu şartlarda kimseyi alacak gücümüz yok ve kimse bize güvenmiyor. Tabi hangi sponsor anında sıcak para verir orası da ayrı.

Sponsor arayislarini Ömer Cansever ve Mahmut Recevikmi yürütüyor, yoksa Ticari Direktör Kerem Ertanmi veya Pazarlama Komitesinde bulununan 5 Yöneticimi bu ise bakiyor(bknz. Yönetim Kurulu Görev Dagilimi)

Turkcelle Salon icin anlasildi diye bi haber cikmisti gecenlerde. Umarim eger öyle birsey olursa sadece Salon degil forma ve isim sponsorlugunuda kapsar. Türk Telekomun hem Stadyuma hemde formaya sponsor olmasi gibi

Şu salon hikayesi ne zaman bitecek acaba. Yahu takımda oynayacak oyuncu yok neden salon peşine düşüyoruz. Önce bi takım kursunlar da gerekirse lise takımının salonunda bile oynanır artık. Vizyonu olmayan adamlar salon yapmaz, ancak beton dikerler.

Sponsor arayislarini Ömer Cansever ve Mahmut Recevikmi yürütüyor, yoksa Ticari Direktör Kerem Ertanmi veya Pazarlama Komitesinde bulununan 5 Yöneticimi bu ise bakiyor(bknz. Yönetim Kurulu Görev Dagilimi)

Sponsorluk görüşmelerinde Özgür Savaş Özüdoğru, Dorukhan Acar ikilisi ilgililer. Muhakkak Cansever ve Recevik işin içindedirler. Zaten camia harici birisine gidildiğini sanmıyorum.

Turkcelle Salon icin anlasildi diye bi haber cikmisti gecenlerde. Umarim eger öyle birsey olursa sadece Salon degil forma ve isim sponsorlugunuda kapsar. Türk Telekomun hem Stadyuma hemde formaya sponsor olmasi gibi

Turkcell işi Serdar Güzelaydın kaynaklı bir işti yani Özbek işi. Salonun stadın yanında ki araziye yapılması imkansız hele 15 bin kişi... Bunu kulüp üyelerimizden geçmişte teyit ettim. Ha derseniz ki e o zaman neden açıklanmıyor bu durum? Sebebi şahsi tahminim stadın çatısına karşılık ceza almamak için salon yapacağımızı taahhüt etmemiz. Salonu yapmak istesek de bence sponsor bulmamız çok zor. Salon işi bence imkansız şu an...

Sponsorluk görüşmelerinde Özgür Savaş Özüdoğru, Dorukhan Acar ikilisi ilgililer. Muhakkak Cansever ve Recevik işin içindedirler. Zaten camia harici birisine gidildiğini sanmıyorum.

Turkcell işi Serdar Güzelaydın kaynaklı bir işti yani Özbek işi. Salonun stadın yanında ki araziye yapılması imkansız hele 15 bin kişi... Bunu kulüp üyelerimizden geçmişte teyit ettim. Ha derseniz ki e o zaman neden açıklanmıyor bu durum? Sebebi şahsi tahminim stadın çatısına karşılık ceza almamak için salon yapacağımızı taahhüt etmemiz. Salonu yapmak istesek de bence sponsor bulmamız çok zor. Salon işi bence imkansız şu an...

Ömer Cansever bize 4 Hafta süre verin demisti. Bakalim 4 Hafta bitince neler olucak :)

İlk önemli is bu subenin gecmise dayali 7 milyon Dolarlik borcunu ödemektir. 7 sayisi kücük gözükebilir ama TLye vurdugunda 33 Milyon Tl ediyor, bu inanilmaz bir rakam. Bu borc ödenmedigi sürece bu subenin belini kaldirmasi cok zor.

Ilk Önemli is bu subenin gecmise dayali 7milyon Dolarlik borcunu ödemektir. 7 sayisi kücük gözükebilir ama TLye vurdugunda 33 Milyon Tl ediyor, bu inanilmaz bir rakam. Bu Borc ödenmedigi sürece bu subenin belini kaldirmasi cok zor.

7 milyon dolar mı?
Allah seni iyi etsin Dursun Özbek?!
Bu kadar borç varken bu yönetime bir şey diyemem...

Artık kadro kuramayacağımızdan korkmaya başladım ben. Takım bomboş koca şubede üç oyuncu var. 6-7 tane yabancı, 3-4 tane türk oyuncuyu nasıl toplayacaklar hiç bilemiyorum. Durum o kadar vahim ki habire efes'in transferlerini tartışıyoruz. Eskiden burada millet birbirine girerdi oyuncu önerirken o tartışmaları bile özledim.

Yahu tamam "Dursun Özbek kulübü batırdı" da her gün aynı lakırdı bıkkınlık vermedi mi artık? 5 aydır görevdeler, 5555 defa Dursun Özbek'e salladılar. Bunu bile bile göreve geldiler, kulübün çiçek bahçesi olmadığı ortadaydı. Ayrıca Galatasaray yıllardır maddi problemlere uğraşıyor, hiçbir yönetim de Mustafa Cengiz kadar mazeret üretmedi.

Gelmişiz Haziran sonuna, halen sallanıyoruz.

Koca Galatasaray 3-5 milyonu ödeyemiyorsa kapatın dükkanı gidelim. Paşa hazretleri bi çırpıda futbolun milyonlarca dolar borcunu nasıl ödedi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Koca Galatasaray 3-5 milyonu ödeyemiyorsa kapatın dükkanı gidelim. Paşa hazretleri bi çırpıda futbolun milyonlarca dolar borcunu nasıl ödedi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
cevabı basit değil mi.. onu ödemek istediler bunu ödemek istemiyorlar:)
basketbol umurlarında değil çünkü ana branşları futbol

Yahu tamam "Dursun Özbek kulübü batırdı" da her gün aynı lakırdı bıkkınlık vermedi mi artık? 5 aydır görevdeler, 5555 defa Dursun Özbek'e salladılar. Bunu bile bile göreve geldiler, kulübün çiçek bahçesi olmadığı ortadaydı. Ayrıca Galatasaray yıllardır maddi problemlere uğraşıyor, hiçbir yönetim de Mustafa Cengiz kadar mazeret üretmedi.

Gelmişiz Haziran sonuna, halen sallanıyoruz.

Ozaman zaten her gelen maddi problemlere ugrasiyor diye, maddi problemleri yokmu sayalim? Bu düzen böyle gitsin mali disiplin saglanmasin öylemi?
Yapmak kolay bi yerden kredi cekersin borc alirsin faizi yüksek olur bu sene basketbola cok iyi transferler yaparsin taraftar mutlu olur ama sonra?
O aldigin kredi veya borc basketbol subesinin daha fazla belini bükermi bükmezmi

Ozaman zaten her gelen maddi problemlere ugrasiyor diye, maddi problemleri yokmu sayalim? Bu düzen böyle gitsin mali disiplin saglanmasin öylemi?
Yapmak kolay bi yerden kredi cekersin borc alirsin faizi yüksek olur bu sene basketbola cok iyi transferler yaparsin taraftar mutlu olur ama sonra?
O aldigin kredi veya borc basketbol subesinin daha fazla belini bükermi bükmezmi

Mustafa Cengiz başkanımızı sevebiliriz. Ancak amatör branşlara yatırım yapmamasını doğru olarak kabul edilmesini kabullenemiyorum. Özbek yönetimini eleştirdi. Özbek de cezasını aldı. Artık geçmişi bırakması gerekiyor. 4 ay başkanlık yaptı. Bu branşların ne kadar borcu olduğunu biliyor. Bir çalışma yapmış olması gerekiyor. Kredi çekmesine gerek yok ki. Bakin ali koca arçelik FB sponsor oluyormuş. Sayın başkanımız da biraz çalışıp sponsor bulması gerekiyor. Bu 7 bin üye içeresinde hiç mi zengin bir kongre üyesi yok. Altur sponsor olsun mesela. Mesela petrol derneğin başkanı bizim başkan. Shell firması olsun. Yeter ki istek olsun. Her şey başarılabilir. Illa kredi çekilmesine gerek yok

Haklisin ama Galatasarayli is adamlari olmuyolar silah zoruylada sponsor yapamiyorsun milleti. Fenerbahce bu konuda sansli Ferit Sahenk var Ali Koc var Ülker Grubu var Acibadem var yetmedi Acun var. Altur bu firmalarin yaninda karinca gibi kalir. Mustafa Baskanin benim bildigim 2-3 Tane Petrol Ofis Yerleri isletiyor yani o bütcelere sponsor olmasi imkansiz. Bizde en zengini Ünal Aysal ama oda sponsor olmuyo iste. Ali Sabancinin felan Galatasarayli oldugundan süpheliyim acikcasi. Fenerbahcenin en büyük artisi ve sansi bu is adamlarin Fenerli olmasi ve Fenerbahceyi sahiplenmesi bide Aziz Yildirim gibi bir Baskan varken sahiplendiler bizim Demokratik Ortamda gelip sahiplenmiyolar. Eger bu insanlar olmasin Fenerbahcede bizim kadar sponsor bulmakta zorlanir bunu anlamamiz lazim artik