2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Christmas da büyük umutlar doğurmuştu bizde. Ben de Ayres gibi, hele hele ligi bilen birine hayır demem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Webster-Klobucar-Hollis-Hayes-Ayres kadrosu iyi bir yabancı kadrosu olur.
Yalnız Hollis şutuna gerçekten güvenebileceğimiz biri mi bu konuda tereddütlerim var açıkçası ?
Mesela Nunnaly gibi katkı yaparsa o zaman gelsin.
Ama istikrarsız ise çokta sıcak bakmıyorum.

Birde Webster ve Klobucar takım yönlendirme de iyiler.
Ama şut konusuna gelince açıkçası bu konuda da tereddütlerim var.
Bu yüzden bizim 2-3 oynayabilen bir şutör yabancıyı 6.yabancı olarak kadromuza katmamız gerektiğini düşünüyorum.

Ayres ve Hayes bitmeye yakın da haberlerin çıkması kötü, olumsuz etkileme ihtimali var, ayrıca bu ikisi alınırsa bir uzun daha alınacak 4-5 oynayabilen, dün yazdığım gibi 3 numara da kullanılacak bir oyuncu deniyordu Hayes için. Yerli olarak da bir şey beklemeyin demiştim, Caner Erdeniz en azından biraz süre alır, uzun rotasyonuna genç biri alınacak şimdilik, o oynamaz bile şu rotasyonda.

Ayres-Hayes-4.5 rotasyonu fazla undersize bence Ayres'in kendi 4.5 zaten.

A.Payne hiç yoklanmadı mı? İllaki şut atan 5 numara mı istiyor Ertuğrul hoca acaba

Ayres ve Hayes bitmeye yakın da haberlerin çıkması kötü, olumsuz etkileme ihtimali var, ayrıca bu ikisi alınırsa bir uzun daha alınacak 4-5 oynayabilen, dün yazdığım gibi 3 numara da kullanılacak bir oyuncu deniyordu Hayes için. Yerli olarak da bir şey beklemeyin demiştim, Caner Erdeniz en azından biraz süre alır, uzun rotasyonuna genç biri alınacak şimdilik, o oynamaz bile şu rotasyonda.
Thompson konusunda bi gelişme var mı abi peki?

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umarim olumsuz etkilemez transferleri abi.
Caner ile Okben arasında ne kadar fark var acaba ?
Cidden merak ediyorum.
Birde Ayberk 4 oynayabilir mi gerçekten ?
Ben onu 5'te daha etkili olur diye biliyorum...

Ayres-Hayes-4.5 rotasyonu fazla undersize bence Ayres'in kendi 4.5 zaten.

A.Payne hiç yoklanmadı mı? İllaki şut atan 5 numara mı istiyor Ertuğrul hoca acaba

Payne Çin'e gitti sanırım pahalı kaçardı, bu ikisi gelirse biraz daha kalıplı biri alınır ki bakılan adamlar da o tarz, zaten Ayres'in alındığı yerde bence her türlü bir uzun daha lazım 35 dakikaları görecek bir isim değil. Hayes için 3 de oynayabilen biri deniyor videolar harici dikkatle izleyemedim daha önceden adamı. Eğer 3 oyuncu bu şekilde alınırsa 6.yabancıya gidilebilir çünkü maliyet olarak yüksek isimler değil. Hollis işi de zora girdi benzer sebeplerden, başka takım istese bence çoktan imzalardı.

Okben maliyet yüzünden kiralanıyor Dacka tarafından, Caner çok daha ucuz 250-300 bin tl civarıydı sanırım, kariyerinin son döneminde beğenmesem de keşke Furkan Aldemir'i alabilsek Okben değil de o daha çok ihtiyacımız yerli olarak.

Tai Webster- Can Korkmaz- Emir Gökalp
Jaka Klobucar- Erol Can Çinko
Hollis Thompson- Göksenin Köksal
Nigel Hayes- Ayberk Olmaz
Jeff Ayress- Ege Arar

Kadro böyle olacak gibi gözüküyor.Yabancılar kağıt üzerinde iyi duruyor özellikle bütçemize göre.Burada yerlilerin 1-2 tanesinden rotasyonda verim alabilirsek nefes alırız.Hayırlısı olsun.

Jeff Ayress- Ege Arar

Kadro böyle olacak gibi gözüküyor.Yabancılar kağıt üzerinde iyi duruyor özellikle bütçemize göre.Burada yerlilerin 1-2 tanesinden rotasyonda verim alabilirsek nefes alırız.Hayırlısı olsun.

Hollis yerine daha skorer ve daha iyi bir şutör alıp, 6.yabancıyı uzuna kullanmak daha akıllıca olur.
Umarım Hayes'i 3 numaraya düşünmüyoruzdur.

Payne Çin'e gitti sanırım pahalı kaçardı, bu ikisi gelirse biraz daha kalıplı biri alınır ki bakılan adamlar da o tarz, zaten Ayres'in alındığı yerde bence her türlü bir uzun daha lazım 35 dakikaları görecek bir isim değil. Hayes için 3 de oynayabilen biri deniyor videolar harici dikkatle izleyemedim daha önceden adamı. Eğer 3 oyuncu bu şekilde alınırsa 6.yabancıya gidilebilir çünkü maliyet olarak yüksek isimler değil. Hollis işi de zora girdi benzer sebeplerden, başka takım istese bence çoktan imzalardı.

Okben maliyet yüzünden kiralanıyor Dacka tarafından, Caner çok daha ucuz 250-300 bin tl civarıydı sanırım, kariyerinin son döneminde beğenmesem de keşke Furkan Aldemir'i alabilsek Okben değil de o daha çok ihtiyacımız yerli olarak.

Sant Roos'un kontratını görünce hala kontratsız olan Westermann'a gitsek nasıl olur acaba? Webster'i sanırım burada en çok izleyenlerden biriyimdir. Webster PG olsa da o yetilere çok sahip olmadığını düşünüyorum. Guard lazım gibi. 5-6 yabancı yapınca bir yerden de kısmak gerekiyor tabi.

Jeff Ayress- Ege Arar

Kadroda hiç keskin diye adlandırdığımız adas tarzı diebler tarzı bir şutör yok acaba sıkıştığımızda ya da normalde şut istikrarını kimden bekliyoruz bu kadroda.

Jeff Ayress- Ege Arar

Kadro boyle olacak gibi gozukuyor derken ? Kesinlesen yabanci var mi ? bi de hangi ulke takimlariyla yarisiyormusuz bu transferler icin ? mozambik, surinam, suriye, cin, angola vs. v.s ?

Kadro boyle olacak gibi gozukuyor derken ? Kesinlesen yabanci var mi ? bi de hangi ulke takimlariyla yarisiyormusuz bu transferler icin ? mozambik, surinam, suriye, cin, angola vs. v.s ?

Bahsedilen isimlerden kurulmuş bir kadro yazdım Mehmet kesinleşen herhangi bir transfer zaten şuan yok ama geçenlerde Tanju Webster ve Klobucar ile anlaştığımızı ama açıklamadığımızı söylemişti..Hangi ülkeler ile yarıştığımızı bilmem de şu bütçe ile zaten yarışacak bir durumumuz yok alabildiğimizi alacağız artık.

Jeff Ayress- Ege Arar

Şu bütçeye göre gayet sağlam kadro. Sadece 3'e Sant Roos olsaydı güzel olurdu ama şu takım dış şut konusunda sıkıntı çeker gibi. Tai Webster, ikili oyunlar üzerinden gayet iyi yönlendirici ve ceza şutörlerini de iyi görür. Topu yönlendirme kısmını Klobucar ile birlikte rahatça yaparlar.

Son düzenleme:
Şu bütçeye göre gayet sağlam kadro. Sadece 3'e Sant Roos olsaydı güzel olurdu ama şu takım dış süt konusunda sıkıntı çeker gibi. Tai Webster, ikili oyunlar üzerinden gayet iyi yönlendirici ve ceza şutörlerini de iyi görür. Topu yönlendirme kısmını Klobucar ile birlikte rahatça yaparlar.

Dediğin gibi keşke Sant Roos olsaydı şu kadroya efsane olurdu..Aek'ya 270bin usd'ye gitmesine çok üzüldüm..Fall ve Roos transferleri son dönemde gördüğüm en saçma transferler oldu..Daçka gibi takımdan nereye gitti aklım almıyor..

Jeff Ayress- Ege Arar

Katılır mısınız bilmiyorum ama bizim genç yetenek olarak gördüğümüz Emir Gökalp rotasyon dışında kalacak ya da minimum süre alacak gibi duruyor zaten imzalanmasaydı Ertuğrul hoca Emir i veto etti diye söylentiler de vardı İnşallah öyle olmaz.

Katılır mısınız bilmiyorum ama bizim genç yetenek olarak gördüğümüz Emir Gökalp rotasyon dışında kalacak ya da minimum süre alacak gibi duruyor zaten imzalanmasaydı Ertuğrul hoca Emir i veto etti diye söylentiler de vardı İnşallah öyle olmaz.

İnşallah öyle bir durum olmaz ama olma ihtimali de var bakalım zaman gösterecek ama yerlilerden hiçbirinin şu kısa vade de çok katkısı olacağını düşünmüyorum.