2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Arkadaşlar merhaba.Twitterdan çogu yöneticiyi sık sık sıkıştırıyorum yaklaşık 3 aydır.Bugün özgür savaş özdogru dm den bir kaç bilgi verdi bana birkaç şey yazdı yakında paylaşır kendi hesabında da.Buyrun

Yönetim Kurulu Üyesi; Özgür Savas Özüdogru:

"Basketbol şubesi ile ilgili olarak Başkanımızın da belirttiği gibi stopaj ödemesi sonrası alınacak olan Amatör sporlara destek konusunda da gelecek hafta güzel haberler paylaşacağız!"

Devami:

"Normal şartlarda temmuz sonu işlemlerin tamamlanması gerekiyordu ancak mevzuata uygunluk vb gibi süreçlerden dolayı gecikti bir aksilik olmazsa haftaya ödemeyi alacağız ve süreçleri daha aktif hale getireceğiz."

Eğer olursa lige Caner-Göksenin-Hayes 3 numarayı döndürür gibi görünüyor Hayes-4.5-Uzun şeklinde bi rotasyona ek olarak EC için bir kısa takviyesi yapılırsa yeterli olur bence

Özgür bey hiç olmazsa çabalıyor. Taksitlendirme konusunu bizzat kendisi halletti diye biliyorum yoksa bu geri dönüşü alamıyorduk. Gelecek olan para oldukça yüksek bir miktar olmalı. Umarım transfer yasağını ve olası yakın zamanda yeniden yasak getirecek ödeme gecikmelerini hallederiz. Kurulacak kadro Yalçınkaya Cansever ortaklığı olacağı için o konuda fikrim hala sabit hiçbir şey çıkmaz.

[FONT=&quot]Basketbol şubesi ile ilgili olarak Başkanımızın da belirttiği gibi stopaj ödemesi sonrası alınacak olan Amatör sporlara destek konusunda da gelecek hafta güzel haberler paylaşacağız!

[/FONT]
[FONT=&quot]Normal şartlarda temmuz sonu işlemlerin tamamlanması gerekiyordu ancak mevzuata uygunluk vb gibi süreçlerden dolayı gecikti bir aksilik olmazsa haftaya ödemeyi alacağız ve süreçleri daha aktif hale getireceğiz.

[/FONT]
[FONT=&quot]Benim buradaki görevim Basketbol şubesi sorumlusu Yk üyesi arkadaşlarıma maksimum katkı sağlamaktır. Yoksa mevcut görevlerimi çoğunuz biliyorsunuz!(Spor okulları,Taraftar dern. ,Gsstore,Stadyum,Gs Topluluğu..)

(via@Ozsoz1905)[/FONT]

EÄŸer olursa lige Caner-Göksenin-Hayes 3 numarayı döndürür gibi görünüyor Hayes-4.5-Uzun ÅŸeklinde bi rotasyona ek olarak EC için bir kısa takviyesi yapılırsa yeterli olur bence

Kısa takviyesinde ki oyuncunun şutör olması gerektiğini düşünüyorum Furkan.
Şutunun iyi ve skorer biri olması bizi iyi noktalara getirecektir.

Caner'i beğenirdim. Euroleague'de oynarken de yerli rotasyonuna alınsa fena olmaz diye yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Son durumu nedir bilmiyorum, hayırlı olur umarım.

Arkadaşlar kadro Sevgili GM Ömer ve diğer Ömer önderliğinde kuruluyor ama yabancı tercihlerinde fena değiller. Webster - Hayes harika tercihler kim ne derse desin. Pivot için Ayres'te iyi tercih.

Yerli uzunumuz da Ozan Odabaşı olacak yüksek ihtimal, çok süre almasını beklemiyorum daha önceden yazdığım gibi gelecek yerliler için ümitlenmemek lazım. Millet tepki vermişti ama Bora Paçun 5'den daha çok süre alabilecek ve katkı verebilecek bir isimdi, hiç ilgilenmedik ama gerçekler malesef.

Yerli uzunumuz da Ozan Odabaşı olacak yüksek ihtimal, çok süre almasını beklemiyorum daha önceden yazdığım gibi gelecek yerliler için ümitlenmemek lazım. Millet tepki vermişti ama Bora Paçun 5'den daha çok süre alabilecek ve katkı verebilecek bir isimdi, hiç ilgilenmedik ama gerçekler malesef.

Yuhhh yaaa.
Hakikaten para yok diyoruz gidip saçma isimlere para veriyoruz.
Genç takımda hiç mi yok 5 numara onu koy en azından kasandan para çıkmaz !
MC malesef israfa devam ediyor !

Yuhhh yaaa.
Hakikaten para yok diyoruz gidip saçma isimlere para veriyoruz.
Genç takımda hiç mi yok 5 numara onu koy en azından kasandan para çıkmaz !
MC malesef israfa devam ediyor !

Ozan potansiyelli oyuncu, Bora Hun'a tercih ederdim. Trabzonun yabancı basketbolcularının maça çıkmadığı dönemde önemli sorumluluk almıştı. Finlandiya Milli takımında da oynuyor. Henüz 21 yaşında olduğunu da ekleyelim. Bana kalsa Caner Erdeniz hamlesi daha kötü bir hamle.

Ozan potansiyelli oyuncu, Bora Hun'a tercih ederdim. Trabzonun yabancı basketbolcularının maça çıkmadığı dönemde önemli sorumluluk almıştı. Finlandiya Milli takımında da oynuyor. Henüz 21 yaşında olduğunu da ekleyelim. Bana kalsa Caner Erdeniz hamlesi daha kötü bir hamle.

Potansiyel olarak evet daha üstünde ama 4 numara normalde, 5 oynayabilen biri gelmeliydi bence. Çok süre alacağını düşünmüyorum o yüzden.

Potansiyel olarak evet daha üstünde ama 4 numara normalde, 5 oynayabilen biri gelmeliydi bence. Çok süre alacağını düşünmüyorum o yüzden.

Mesela Emir'de fazla süre alamayabilir ama gelecek için önemli hamleler bana kalırsa. Emir ve Ozan hamlesi. Ege muhtemelen 5'ten süre almaya devam eder. 4'ten Ozan süre alır. Olası uzun rotasyonu;
Hayes - Ozan
Ayres - Ege - Ayberk( Her iki pozisyonda da süre alabilir)
Eğer 6. yabancı alınacaksa kesinlikle 2 numaraya olmalı. Şut konusunda sıkıntı yaşar bu takım.