2018-2019 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

O da Burak Can Yıldızlı gibi olumsuz referans almış ama idman performansını arttırırsa kadroda olacaktır bence önemli bir potansiyel. Çoğu yerli oyuncuda olmayan özgüvene sahip. Çalışmazsa zaten kaybedecek bir şeyimiz yok ama ben inanıyorum süre alacağına.

O da Burak Can Yıldızlı gibi olumsuz referans almış ama idman performansını arttırırsa kadroda olacaktır bence önemli bir potansiyel. Çoğu yerli oyuncuda olmayan özgüvene sahip. Çalışmazsa zaten kaybedecek bir şeyimiz yok ama ben inanıyorum süre alacağına.

Ertuğrul hoca nin kampta onunla her oyuncudan daha fazla ilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ibb de mert çevik i bile rotasyon a soktuysa emir gökalp i de kazanması gerekir Ertuğrul hocanin.

Sportando da geçmiş Hayes ve Ayres isimlerini.
Umarım bu 2 transfer olur.
Hayes'i 4, Ayres'i 5 ve yanlarına kalpli sert bir 5 daha alıp uzun rotasyonunu tamamlamaliyız.
Hayes'i 3 düşünmüyordur umarım Ertuğrul hoca.
3 numaraya da Nunnaly gibi dış şutu iyi olan skorer bir 3 numara bulabilirsek süper olur.

Tai webster hileli insanlar beni sinirli yapar diye tweet atmış bizle alakası yoktur değil mi ? (Şube GM i ömer yalçınkaya olunca insan korkmuyor değil)

Hayes tarzı 3.5 aranıyorsa Zipser de bir yoklanabilir. Bu arada K.C.Rivers da boşta. Şu ana kadar herhangi bir takımla adı çıkmadı, piyasası ne durumda bilmiyorum. Yine de bize düşme ihtimalini görmüyorum. Ama Efes'in yerinde olsam Anderson yerine Rivers'i alırdım.

Bu arada Webster ve Klobuchar ile ilgili bağlayıcı bir protokol var mı acaba? Eğer 3 numarada beklediğimiz hamleyi yapamazsak Klobuchar'dan vazgeçip oraya G.Neal gibi bir hamle yapabiliriz. Webster ve G.Neal gibi etkili bir 1-2 rotasyonu kurduktan sonra 3 numarada Diebler bile yeterli olur.

Son düzenleme:
Güya ağustos un ilk haftası tüm transferler bitecekti. Yalancı GM ve yönetim ekibi sözünde duramadı. Her zamanki gibi tai ve klobucar i bile açıklamadılar. Bunlarda ertuğrul hoca bile çok durmaz benden söylemesi.

Yönetimin aşırı vurdumduymaz tavrı yüzünden küme düşeceğiz haberleri yok.

Basketbol gibi branşlarda tüm kadrolar daha Mayıs sonu Haziran başı kuruluyor. Öyle futbolda ki gibi sınırsız oyuncu havuzu da yok.

Kadın takımında ne olduğu belli değil. Erkek takımda düşme hattında süre almakta zorlanan adamlardan yerli rotasyonu kurduk. Yabancı belli değil.

İyi isimlerle ilgileniyoruz ama resmi açıklamaların gelmemesi sıkıntı... Buva'ya da "oldu" gözüyle bakıyorduk ama son anda elden kaçtı. İdari olarak iş bitiricilikten tamamen uzak bir yapımız var malum.

Hocam alakası yok 4 tane yerli açıklandı.Transfer açıklamak için cezanın kalkmasına gerek yok ki.Ceza kalkmayınca linsans çıkartamıyoruz sadece.

Burak Bey, Allah askina bu yorumun mantikla bir alakasi var mi ? 1. sizinde soylediginiz gibi lisans cikartamadiktan sonra oynatamiyorsunuz da, dolayisi ile transfer yasaginin kalmasi gerekiyor oncelikle. 2. ise daha 3 gun once Avelinno ile oyuncu kapma yarisina girdik adam 50 bin usd eksigine Avelinnoyu tercih etti.

Demek ki neymis, para hersey degilmis, itibariniz yoksa teklif ettiginiz rakamlarinda hic onemi yokmus!

Mustafa Cengiz ne zaman Baskan secildi ? Ocak ayinda degil mi ? Transfer yasagi ne zaman geldi Ocak ayinda degil mi ? Baskanin gorev suresi kadar transfer yasagi devam ediyor. Ayip degil mi ? Ocak ayinda 1 usd 3.7 Tl civarindaydi simdi ise malumunuz 5.1 civarinda. Ulkenin ekonomik buhranlara girecegi de belliydi, bir zahmet akil edip klubu 1-2 milyon Tl zarar ettirmeyelerdi.

Bazi arkadaslarim kusura bakmasin. Transfer yasagi kaldirilmadigi surece, ortada ismi zikredilen insanlarin hic mi hic onemi yok! Yasakliyiz biz, Transfer yasaklisi. 1905 yilinda kurulmus Kulubumuz ve 25 - 30 milyon taraftarimizla hep beraber yasakliyiz.

Ayres ve Hayes gelirse uyum saglarsa guzell olur.Hatta websterda dahil hepsine 2ser yıllık imza attırılmalı

Ayres icınin kendi fikrim 2,06 cok uzun olmamasına rağmen sert oldukça sert,Adamda tam benim istedeğim tarzı olan sert vede ateşli (çılgın) tabirini kullancam.2007-2008 döneminde Charles Gaines vardı ona benzettim ama Parmak Hissiyatı ondan oldukca iyi duruyor videolardan gördüğüm kadarı ile insallah olur.

Hayes 3mü 4mü 3 için kısa duruyor 4 içinde sert değil gibi videolardan izledigim daha yakından tanıyanlar elbet yorumlar.Katkı vericek insallah delici 3 numaramız yok birde el yakan topu teslim edicegimiz adamımız yok
Chris Babb durumu nedir alabilirmiyiz? Melvin Ejim bu arkadasinda alabilirmiyiz ? bilgi sahibi olanlar yazarsa seviniirm

Son düzenleme:
Ayres ve Hayes gelirse uyum saglarsa guzell olur.Hatta websterda dahil hepsine 2ser yıllık imza attırılmalı

Ayres icınin kendi fikrim 2,06 cok uzun olmamasına rağmen sert oldukça sert,Adamda tam benim istedeğim tarzı olan sert vede ateşli (çılgın) tabirini kullancam.2007-2008 döneminde Charles Gaines vardı ona benzettim ama Parmak Hissiyatı ondan oldukca iyi duruyor videolardan gördüğüm kadarı ile insallah olur.

Hayes 3mü 4mü 3 için kısa duruyor 4 içinde sert değil gibi videolardan izledigim daha yakından tanıyanlar elbet yorumlar.Katkı vericek insallah delici 3 numaramız yok birde el yakan topu teslim edicegimiz adamımız yok
Chris Babb durumu nedir alabilirmiyiz? Melvin Ejim bu arkadasinda alabilirmiyiz ? bilgi sahibi olanlar yazarsa seviniirm

Babb Bahçeşehir'le imzaladı. Ejim de Kazan'da kaldı. Topu teslim edecek bölge Webster-Klobucar bölgesi Klobucar da iyi yönlendiricidir o bölgedeki sorun dış şut istikrarı olacak gibi.

Burak Bey, Allah askina bu yorumun mantikla bir alakasi var mi ? 1. sizinde soylediginiz gibi lisans cikartamadiktan sonra oynatamiyorsunuz da, dolayisi ile transfer yasaginin kalmasi gerekiyor oncelikle. 2. ise daha 3 gun once Avelinno ile oyuncu kapma yarisina girdik adam 50 bin usd eksigine Avelinnoyu tercih etti.

Demek ki neymis, para hersey degilmis, itibariniz yoksa teklif ettiginiz rakamlarinda hic onemi yokmus!

Mustafa Cengiz ne zaman Baskan secildi ? Ocak ayinda degil mi ? Transfer yasagi ne zaman geldi Ocak ayinda degil mi ? Baskanin gorev suresi kadar transfer yasagi devam ediyor. Ayip degil mi ? Ocak ayinda 1 usd 3.7 Tl civarindaydi simdi ise malumunuz 5.1 civarinda. Ulkenin ekonomik buhranlara girecegi de belliydi, bir zahmet akil edip klubu 1-2 milyon Tl zarar ettirmeyelerdi.

Bazi arkadaslarim kusura bakmasin. Transfer yasagi kaldirilmadigi surece, ortada ismi zikredilen insanlarin hic mi hic onemi yok! Yasakliyiz biz, Transfer yasaklisi. 1905 yilinda kurulmus Kulubumuz ve 25 - 30 milyon taraftarimizla hep beraber yasakliyiz.

Yazdığımdan ne anladınız tam olarak bilmiyorum ama açıkliyim tekrar.Arkadaş webster ve klobucarın transfer yasağından dolayı açıklanmayabilecegini söyledi.Ben de alakası yok transfer bittiyse açıklanabilir dedim(Tıpkı Can Korkmaz Erolcan Ayberk gibi).Ben Mustafa Cengiz’in 2. Kez seçildiği gün üzüntüden uykuları kaçmış birisiyim.Çünkü basketbolun başına bunların geleceği çok net belliydi (Geçen sene pivot almayarak Playoff yapmak istemediler ) Yani şuraya gelmek istiyorum Benim cevabını verdiğim şeyle sizin beni eleştirdiğiniz şey bambaşka şeyler.Biraz sakin olalım lütfen...

belki başlık yeri burası degil ama kurulan kadro dan ziyade artık galatasarayın anlayışının değişmesi lazım. ciddi bir ekip kurulup ciddi bir sponsorluk anlaşması yapmak gayet mümÄ·ün . ancak bunun icin emek harcayan bir yönetim ve camiamız yok malesef

Fraport Skyliners'tan Tai Webster ve İBB'den Jaka Klobucar'ı kadrosuna katan Galatasaray, Nigel Hayes ve Jeff Ayres'le de ilgileniyor. Hayes geçen sezon Sacramento Kings formasıyla NBA'de 5 maça çıktı, sezonun büyük bölümünü G League'de geçirdi. Jeff Ayres ise Eskişehir Basket'te oynamıştı.

Basket faul e göre webster la klobucar kesin olarak alınmış

Diğer takımlar kadrolarını açıkladı hazırlık kampı takvimini açıkladı bizim daha kadromuz hazır değil. Yazıklar olsun böyle yönetime de GM diye şubeyi babasının çiftliği gibi kullanan o adama da

Diğer takımlar kadrolarını açıkladı hazırlık kampı takvimini açıkladı bizim daha kadromuz hazır değil. Yazıklar olsun böyle yönetime de GM diye şubeyi babasının çiftliği gibi kullanan o adama da

Ne yöneticilerin suçu var me gm bin.Başkan şubeyi önemsese şunları 1dk tutmaz görevde.Boşuna dememişler balık baştan kokar diye.

Not:Dursuncu değilim :) Galatasaraylıyım