2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Biz bu Taylan'ı neden aldık?
Adam yedekler de bile yok!
Solda hala Nagatomo ve Babel oynuyor!
Çarşamba ŞL maçında da bu 2'li oynayacak.
Babel 2 aydır lig, milli takım ve şl maçlarında sanırım yedek kalmadan sürekli oynuyor. Adamı dinlendirseydik bi!

Benim için birkaç güzel şey, Seri ve Lemina'nın aynı anda oynaması, Emre ve Şener'i olması yoksa Ahmet, Ömer, Japon, Babel zaten bıktığımız oyuncular, aynı Terim'in 17-18 yaş deyip yalan tekrarı gibi...

1-0 öne geçtik.

O kadar kötü paylaşıyoruz ki, halı saha maçında bile böylesine rast gelmez.

Maçı izlemedim arkadaşlar. Yorumlarınızı gördüm tabi de, asıl merak ettiğim biz hala o uyuz, boğuk, sıkıcı halde miyiz ? Yine bir oyun planımız yok galiba dimi? Yani aynı tas aynı hamam mı diyorsunuz ?

Maçı izlemedim arkadaşlar. Yorumlarınızı gördüm tabi de, asıl merak ettiğim biz hala o uyuz, boğuk, sıkıcı halde miyiz ? Yine bir oyun planımız yok galiba dimi? Yani aynı tas aynı hamam mı diyorsunuz ?

Maçta en az 30 hatalı pas yaptik en az bir o kadar da hücuma çıkacakken verilen paslar oyuncuların ya arkasına atıldı ya da tembel pas attık.

Oyun kalitesine hiç girmeyeceğim. Allah bize sabır versin.

Bugün pres görmek en sevindici şeydi oyun adına. Psg maçından sonra ilk kez izledik.

Onun dışında çok acemilikler ya da bencillikler oldu. Biraz dikkatli olsak çok daha farklı bitebilirdi.

Andone-Lemina-Omer günün sivrilen oyuncularıydi. Ama en çok sevindiren Ahmet oldu. Neredeyse hatasız oynadı.

Ömer çok iyi mücadele ediyor ama bu takımın orta sahası Nzonzi-Seri-Lemina olmadı.

Hoca eskiden bu kadar çapsız değildi, yapamayacağını anladığından beri hedefleri de küçülttü heralde. Bugün kontrolsüz bir mücadele vardı ama bir hakimiyetten-dominasyondan bahsetmek komik olur. İnşallah sene sonu şampiyon olsak da olmasak da hocayı omuzlarda emekli ederiz de Galatasaray gibi bir camianın en gözde, maliyetli, potansiyelli şubesine marka bir oyun inşa edebilecek bir taktisyenle çalışmaya başlarız artık.

Hoca eskiden bu kadar çapsız değildi, yapamayacağını anladığından beri hedefleri de küçülttü heralde. Bugün kontrolsüz bir mücadele vardı ama bir hakimiyetten-dominasyondan bahsetmek komik olur. İnşallah sene sonu şampiyon olsak da olmasak da hocayı omuzlarda emekli ederiz de Galatasaray gibi bir camianın en gözde, maliyetli, potansiyelli şubesine marka bir oyun inşa edebilecek bir taktisyenle çalışmaya başlarız artık.

Sezon başından beri aynı minvalde açıklama yapıyor ve görüldüğü üzere hocaya tavsiye verende yok. Kendisine olan saygının gün gittikçe azaldığını da farketmiyor veya farkediyor ama inatlaşıyor.

Her yönüyle fecaat.

GSBASKET.jpg

Sözlükte gördüğüm bir yorum, ağlanacak şu hale gülüyorum.