2020-2021 Euroleague

Efes nihayet Larkin ve Micic’in birlikte iyi oynadığı bir maçı geriden gelerek kazandı. Giden maçı döndürdüler resmen son anlarda. İkisi de sorumluluk aldı.

İsmail ile İhsan konuşuyor ama alakasız konuşuyorlar. Sürekli; konsantrasyon, Fb Ataşehir atmosferi, taraftar, oyuncular haddini bilecek vs... Biri de demiyor ki ya arkadaş 3.kalite adamlarla anca bu kadar basketbol oynanır. Yok hadmiş hudutmuş, oyuncular nerede olduklarını bileceklermiş... Nerede bu oyuncular, GSW, Lakers’ta falan mı ? Avrupa’nın en iyi antrenörüne senelerce 30’ar milyonlar döküp sadece 1 kupa alabilmiş, basketbol kültürü bile olmayan, taraftarı basketbolu son 3-4 senede keşfetmiş vasat bir proje takımı. Para bitti Obra gitti rüya bitti, işte bu kadar basit denklem.

Son düzenleme:
Klemen Prepelic'in orta mesafe şutuyla Valencia, Anadolu Efes'e karşı kazandı. Efes ilk 4'ün dışında kalacak ve play-off'ta elenecek gibi duruyor. Anadolu Efes yönetimi sezon sonunda "Başarısız ama çok para saçılmış Ergin Ataman sezonundan kalan enkazı" durumuna hazırlansın. Ergin Ataman 4. kez bir takımı delicesine para harcadıktan sonra batıracak gibi duruyor. Neyse. Bizden uzak olsun da isterse Slovakya'da koçluk yapsın.

Efes'in bi kültürü var, bi kitlesi var ve basketbola başlayan birçok çocuğun idolü olmuştur, kahramanı olmuştur Efes. Basketbol topunu bomba zannedenlerle kıyaslanamaz. Ben eurolig izleyicisiyim ve bütün takımların maçlarını takip eder zevk alırım. Galatasaray'ın olmadığı yerde Efes'i destekleyeceğim tabiki bu gayet normal :D

Klemen Prepelic'in orta mesafe şutuyla Valencia, Anadolu Efes'e karşı kazandı. Efes ilk 4'ün dışında kalacak ve play-off'ta elenecek gibi duruyor. Anadolu Efes yönetimi sezon sonunda "Başarısız ama çok para saçılmış Ergin Ataman sezonundan kalan enkazı" durumuna hazırlansın. Ergin Ataman 4. kez bir takımı delicesine para harcadıktan sonra batıracak gibi duruyor. Neyse. Bizden uzak olsun da isterse Slovakya'da koçluk yapsın.

Aynen kardeşim, Euroleague sonuncusu olarak aldığı takımı ilk sezonunda Euroleague finali oynatttı, 2. sezonunda iptale kadar Euroleague'yi domine etti, Efes'e son yıllarının en başarılı sezonunu geçirtti ama enkaz bırakmış oldu.

Hayır, hayatında gördüğün tek şampiyonluktaki antrenör hakkında bu kadar maksatlı konuşabilmek nasıl bir psikoloji ürünü, Vallahi Billahi merak ediyorum. Yahu Antu'ya gir bak, şöyle yorum göremezsin, pes hakkaten

Efes'in bi kültürü var, bi kitlesi var ve basketbola başlayan birçok çocuğun idolü olmuştur, kahramanı olmuştur Efes. Basketbol topunu bomba zannedenlerle kıyaslanamaz. Ben eurolig izleyicisiyim ve bütün takımların maçlarını takip eder zevk alırım. Galatasaray'ın olmadığı yerde Efes'i destekleyeceğim tabiki bu gayet normal :D

O zaman seni Efes forumlarına alalım. Benim için Efes ne desteklenecek bir takım ne de Ergin Ataman desteklenecek bir koç. Burası Galatasaray Basketbol Forumu.

O zaman seni Efes forumlarına alalım. Benim için Efes ne desteklenecek bir takım ne de Ergin Ataman desteklenecek bir koç. Burası Galatasaray Basketbol Forumu.

İsteyen istediği forumda yazar küfür,aşağılama,hakaret olmadığı sürece. Hepimiz tabiki Galatasarayı tutuyoruz. Ama Avrupa'da başka bir takımı da destekleyebiliriz ekstra olarak.. Ki başında bizim eski koçumuz varsa. Siz sevmeyebilirsiniz eski koçumuzu. Bu sizin fikriniz. Ama sevenler de var bu forumda ama başka forumda bizim yazmamız konusunda siz bize telkin veremezsiniz.