2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

Öyle olmuyor maalesef aslında fenerin yaptığı bu hamleler etkiliyor diyelim futbola da meclisten gecen bir kararla bddk kurulur ancak oyle cozulur dedigin ki ben onu 10 senedir söylüyorum

Bu kısma bayılıyorum. hep karşı taraf suçlu, hatalı, yanlış..
Şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim : https://www.sozcu.com.tr/2021/yazarlar/yilmaz-ozdil/amerikan-bahari-6202060/
Özellikle de şu kısmını :
İnsanlar sosyal medyada kendisi gibi düşünen insanları takip etmeye başladı, sonra da kendisi gibi düşünen insanların düşüncelerini kendi sosyal medyasından yaymaya başladı.
Böylece insanlar yavaş yavaş, farklı düşüncenin giremediği, aynı düşünceden ibaret, habire aynı düşüncenin yankılandığı, yalıtılmış yankı odalarına hapsoldu.
Çok seslilik yarattığı zannedilen sosyal medya, insanların kendi kendine sansür uyguladığı tek sesli ortamlara dönüştü.
Herkes kendi sosyal medyasında, kendisi gibi düşünmeyenlere karşı sansür uygulamaya başladı.
Üstelik… Devamlı kendi düşüncesinin yankısını duydukça, kendi düşüncesinin doğru olduğuna daha çok inanmaya başladı, kendi düşüncesini kendi kendine alkışlamaya başladı.

...

yok eğer yanlış anladıysam kusura bakma :) ama genede yukarıdaki düşüncem sabit..

Diagne cezalı.
Oğulcan 3 hafta yok.
Şener 2 hafta yok.
Muslera dönüyor.
Denizli maçı ilk 11'i..

Muslera
Linnes Donk Marcao Saracchi
Belhanda Taylan Kılınç
Feghouli Babel Arda

Rahat bir oyunla 3 puan alabileceğimiz maç olmalı. Rakip ligin en kötü futbol oynayan takimi. Yaninda maaş problemi yüzünden oyuncularda kazan kaldırmış durumda. Zaten bu maçıda yenemezsek mental olarak iyice dibe gideriz.

Fikstürü detaylı inceledim bence 5 maçta 3 puan alırız gibi görünüyor şu an ki eksik ve sakatlarla sakatların dönmesi 21 subat alanya macini buluyor ki yaklasik 1 ay yoklar kasimpasa maci ortda o macta ki eksiklere bakmak lazim tabi bizim yeniden cikisa gececegimiz mac alanyaspor maci olur sonrasinda sezonu 3 bitirip turkiye kupasini aliriz gibi geliyor boyle sezonlarda turkye kuoasi alinmistir sezon basi tam da boyle bir sezon gececegini düşünmüştüm seneye de 2 sene şampiyon olmamış galatasaray ac gelip şampiyon olur bence

Transfer olmayacak. Beceremeyecekler. Kimse şampiyonluk beklemesin...
Zaten başkan bunun mesajını verdi. Cimriyim dedi ve riske girmek istemem dedi. Falcao transferini de taraftara attı. Başkanın mantalitesi ile hocanın mantalitesi de uyuşmuyor. Başkan az paraya çok efor istiyor, hocada ben az parayla çalışmam mesajı veriyor. Yani ya başkan gidecek yada terim. Yoksa bunlar birbirini yerken sergen gibi hokkabazlar şampiyonluk görecek, alı gibilerde önümüze geçecektir.

Zaten başkan bunun mesajını verdi. Cimriyim dedi ve riske girmek istemem dedi. Falcao transferini de taraftara attı. Başkanın mantalitesi ile hocanın mantalitesi de uyuşmuyor. Başkan az paraya çok efor istiyor, hocada ben az parayla çalışmam mesajı veriyor. Yani ya başkan gidecek yada terim. Yoksa bunlar birbirini yerken sergen gibi hokkabazlar şampiyonluk görecek, alı gibilerde önümüze geçecektir.

Bahaneleri ffp.Ffp varken aldıkları Luyindama varken halen yok limitimiz bu kadar yok sponsorlar var diyip bahane arıyorlar. Falcao transferinin tek sorumlusu fotoğrafı basına servis eden A.Albayrak'tır. Boş yere yılda bonuslarla beraber neredeyse 10 milyon euro ödeme yapıyoruz sakat adama.

Bahaneleri ffp.Ffp varken aldıkları Luyindama varken halen yok limitimiz bu kadar yok sponsorlar var diyip bahane arıyorlar. Falcao transferinin tek sorumlusu fotoğrafı basına servis eden A.Albayrak'tır. Boş yere yılda bonuslarla beraber neredeyse 10 milyon euro ödeme yapıyoruz sakat adama.
Çok hataları oldu ve süreleri bu yaz dolmuştu zaten. falcao transferinde ise suçlu abdurrahimdir. o fotoğraf olmasa taraftarda bu kadar yüklenmezdi. yönetim iyi niyetli ama galatasarayı yönetecek güçte insanlar değiller.

Diğer olayları bilemem ama Ya Falcao ya istifa diye tag açan da taraftar, sürekli yönetimi bu konuda sıkıştıran da taraftar. Gelirken 100 binlerce retweeti sadece kulüp başkanı atmadı Falcao olayında sorumlu taraftardır hepimiz istedik bi şekilde aldılar ama olmadı. Boşuna hedef şaşırtmaya gerek yok. Diğer şeyler için suçlansınlar eyvallah ama Ya Falcao Ya İstifa yazan da sonra Falcao işi olmayınca biz istemezük çeken de taraftar. Burdan şu çıkıyor taraftara göre iş yaparsan yarın öbür gün sana git 2 tane de çay getir derler. Bu işlerde taraftarı muhatap almamak lazımmış.

Ramazan Civelek'i İki Milyon Liraya almış Kayserispor. Keşke biz alsaydık. 2-3 senedir Karagümrük'te izlediğim bir oyuncuydu. Her sene üstüne koyan bir oyuncu. Yaşı da hala genç, Karagümrük niye gönderdi anlamadım. Yedek sağ bek olarak iyi olurdu hatta Linnes ve Şener'in durumlarını da düşünürsek 11'e bile denenirdi.

Ramazan Civelek'i İki Mİlyon Liraya almış Kayserispor. Keşke biz alsaydık. 2-3 senedir Karagümrük'te izlediğim bir oyuncuydu. Her sene üstüne koyan bir oyuncu. Yaşı da hala genç, Karagümrük niye gönderdi anlamadım. Yedek sağ bek olarak iyi olurdu hatta Linnes ve Şener'in durumlarını da düşünürsek 11'e bile denenirdi.

Orta sahada dinamo görevi de görürdü. Gerçekten beğendiğim bir isimdi. Ama Fanatik Fb'lidir, onu da biliyorum.

-Maç beklediğim gibi çok rahat geçiyor. denizlispor şuan ligin en kötü takımı ve maaş alamadıkları için antremanlara da çıkmıyorlar. beşiktaş yenilgisi sonra dişli bir takımla yapsak puan kaybı olasıydı.

-hoş geldin kaptan

Muslera ve Feghouli'nin takıma katılması oyunculara acaip bir güven vermiş. Ligte bir sistem dahilinde set olayını en iyi oynayan takım biziz. Ama süratli bir kanat golcüsüne daha ihtiyacımız var. Onyekuru olsa tadından yenmez.

Emre Akbaba gol atsa da ilk 11 de onu değil Kılınç'ı görmek istiyorum...

Zor fikstür öncesi bu skor güzel oldu. Hem beşıktaş maçı yenilgisini unutturur hemde moral verir. Musleranin dönmesi de zorlu maçlar öncesi önemliydi. Yalniz bu maç özelindedir umarım savunmamız çok adam kaçırdı. Buna dikkat etmeliyiz. Denizlispora ise seneye ikinci ligde başarılar. Hem top oynamiyorlar hemde maaşlar ödenmiyor.