2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

Kaptan Muslera: "Arda çok büyük bir kaptan, büyük insan. Onun bana jest yapması kaptanlığı bana vermesi beni çok mutlu etti."

Fatih Terim: "Arda saha içinde ve dışında müthiş. Çok seviniyorum. Kendi evladımızı sadece futbolcu olarak kazanmadık. Bundan sonra Galatasaray tarihinde başka görevleri de yapacak bir Arda olacak."

Sportif direktörlük yakışır.

Kaptan Muslera: "Arda çok büyük bir kaptan, büyük insan. Onun bana jest yapması kaptanlığı bana vermesi beni çok mutlu etti."

Fatih Terim: "Arda saha içinde ve dışında müthiş. Çok seviniyorum. Kendi evladımızı sadece futbolcu olarak kazanmadık. Bundan sonra Galatasaray tarihinde başka görevleri de yapacak bir Arda olacak."

Sahada futbolunu oynasın başka bir şey istemez.

Teknik direktör olur bu kariyere. Çok Türk oyuncuya kısmet olmayacak antrenörlerle çalıştı kariyeri boyunca, en az Fatih hocamız kadar da efsanemiz olmasını dilerim.

Hocanın Yanlıslarıda cok onuda göz ardı etmeyelım.

Hoca sever bazı adamları kayırmayı,Hoca sever saha dısına karısmayı ,Hoca sever kabadayılık yapmayı. Hoca işini yapsa yanına kimse yanaşamaz. Yeter ki kafasını futbola versin.

Adam alınacak sanıyorsunuz alınsa bile bonservis verilmeden alınır durum o derece de yılbaşı sonrası için sene sonu artık yeni dönem de göreceğiz hamleleri durum cengiz yönetimi ile ilgili değil zaten herhangi bir yönetim de olsa bu durumlar olacaktı

Çok isim geçiyor yine, buraya da yazmıyorum çünkü yönetim yemliyor da olabilir. gscimbom admini de 10 dakika önce de nj yazdı. umarım o isim jorgensen değildir..

İrfan Can transferi eğer denildiği gibi 4-5 milyon avro bonservis ve sonraki satıştan hem de 1.5 sezon içindeki transfer dönemlerinde %50 pay ise çok doğru bir iş. Satılacağı zaman da yanına bir oyuncu ekleyip bonservisini 1 milyon avro gösterip diğer oyuncunun satışını da kalan tutardan gösteriririz.

İrfan Can transferi eğer denildiği gibi 4-5 milyon avro bonservis ve sonraki satıştan hem de 1.5 sezon içindeki transfer dönemlerinde %50 pay ise çok doğru bir iş. Satılacağı zaman da yanına bir oyuncu ekleyip bonservisini 1 milyon avro gösterip diğer oyuncunun satışını da kalan tutardan gösteriririz.

Onyekuru 6 milyon Euro, Halil 2.5 milyon Euro satın alma opsiyonuyla gelecek.

İrfan Can, 4.5 milyon Euro + sonrali satıştan %50 pay ile gelecek hafta bitmesi bekleniyor

Taylan'ı yedekleyecek bir 6 numara transferi yapılacak. Masadaki isimler Seri ve Youssouf.

(via Mehmet Özcan)

Murat abi %50 pay çok değil mi yahu?
Hem Avrupa kulübüne sattık diyelim. Yanında kimi isteyecekler?
Böyle üç kağıtçılık işi bize yakışmıyor. O başka kulüplerin şanı bizim değil
Bu konuda size katılmıyorum.

6 numarada ise Seri bizim oyunumuza en uygun isim. Ama nerdeyse 6 aydır maç oynamıyor. Onun forma girmesine beklemektense Youssouf'u tercih ederim...

İrfan Can, 4.5 milyon Euro + sonrali satıştan %50 pay ile gelecek hafta bitmesi bekleniyor

Taylan'ı yedekleyecek bir 6 numara transferi yapılacak. Masadaki isimler Seri ve Youssouf.

(via Mehmet Özcan)

6 numarada ise Seri bizim oyunumuza en uygun isim. Ama nerdeyse 6 aydır maç oynamıyor. Onun forma girmesine beklemektense Youssouf'u tercih ederim...

İrfan Can transferinde takasta Luyindama'nın adı geçiyor inşallah doğru değildir.Her ne kadar bu aralar formsuz olsa da Muslera'nın gelişiyle onunda formunun yükseleceğine inanıyorum.

(via Mehmet Özcan)

Porto, Moutinho'yu Monaco'ya dediğim yöntemle sattı yoksa Sporting'e pay verecekti.