2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe Doğuş'un koçu ve kadrosu iyi bence. Eddie'yi kaç sene önce uraya yazmıştım, sonra Phoenix yapıp geri döndü. Diğer eklemeler de kötü değil. Ayrıca yine hazırlık maçları haddinden fazla önemseniyor bence. Takımın eksiklerini görmek adına çok güzel maç oldu diyemem çünkü zaten takım hala eksik.

Eurocup kalitesinde oyunculara sahip 3'luk atmaktan başka bir şey bilmeyen Dogus takımını yakın zamanda Euroleague parkelerinde görmekten buyuk mutluluk duyacagız. Artık normal sezon sonunda sondan kaçıncı olurlar merakla bekliyorum.. Sadece 3'luklerle var olan bir takım,Karsıyaka'ya karşı ne duruma dustukleri ortada gecen hazırlık macında. Burda önemli olan bizim durumumuzdu. 9 kusur yabancıya karsı ,4 yabancı ile bu kadarı yeterlidir bu mac için.

Kötü başladık maça. 11 - 3 gerideyiz. Ayberk yerine Motum ilk beşte olmalıydı

Williams çok kötü serbest atış kullanıyor

Son düzenleme:
Motum sayı atarsa atıyoruz işte....

Ayrıca Zach Aguste'yi mesela beğenmeyenler,sevmeyenler vardı cok selam olsun...

Tekrar yazayım 3 lük atabilen bir 3 numarada şart

Tempomuz dusuk olunca ve topa baski yapamayinca hem hucumda hem de savunmada butun zaaflarimiz apacik ortaya dokuluyor.

En iyi Türk gelecek vaadedne potansiyelli oyuncuları bjk aldı.Ercan Osmani basta olmak uzere.. Tum Banvit Besiktasa gecti. Bizimkilerde Zalgrise transfer olma sureci ile Hapoel Holon takımı oyuncularını izleme arasında donduler durdular. Barış Eermiş'i alacağıma gider Banvit'in yedek guardını Turk alırdım.

En iyi Türk gelecek vaadedne potansiyelli oyuncuları bjk aldı.Ercan Osmani basta olmak uzere.. Tum Banvit Besiktasa gecti. Bizimkilerde Zalgrise transfer olma sureci ile Hapoel Holon takımı oyuncularını izleme arasında donduler durdular. Barış Eermiş'i alacağıma gider Banvit'in yedek guardını Turk alırdım.
Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki şubeden sorumlu yönetici Banvit ile anlaşma yapmıştı hatta masrafları cebinden karşılayacaktı.Ancak bay Yalçınkaya buna engel olmuştu diye hatırlıyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki şubeden sorumlu yönetici Banvit ile anlaşma yapmıştı hatta masrafları cebinden karşılayacaktı.Ancak bay Yalçınkaya buna engel olmuştu diye hatırlıyorum.

O yönetici zamanında bir tane transfer yapmamış. Sosyal medyada 3-5 tanıdığına yazdırır ancak altında hiçbir şey yok. Kaldı ki oyuncuların çıkış ücretlerinden menajer de pay alacak. Espor takımını ödenmeyen maaşlar yüzünden alt lige düşürdüler o zaman yöneticisiydi kendisini. Oraya da Yalçınkaya engel olmadıysa tabi:)

Takımın vücut dilini beğenmedim. Ama FB maçında da söylediğim gibi hem direkt rakibimiz değiller hem de fazla yabancıları var. Bu 10 günde 3. maçımız Efesle. O yüzden sonuç beni çok şaşırtmadı. Ama savunmada hiç efor sarf etmiyoruz. Üstüne hücumda henüz oturmuş değiliz. kağıt üstünde 5 + Alex toparlar savunmayı.

Ayberk konusunda söylemiştim maalesef. Yönetim çok gereksiz inat ediyor kendisi hakkında

Ya arkadaşlar Allah aşkına şu Efes maçlarına bakıp enseyi karartmayın...Adamlar Euroleague'de bile açık ara favori bu sene...Hiç kadrolarını bozmadılar...Bildikleri düzende devam ediyorlar...Setleri ezbere oynuyorlar, savunmada herkesin rolü belli, ne zaman adam değişecekler ne zaman yardıma gidecekler biliyorlar...Yerli kaliteleri çok iyi buğrahan olsun sertaç olsun doğuş olsun belli bir destek alıyorlar...Ligdede Avrupada da sorun yaşamazlar...Aynı şeyleri Fener için diyebilir miyim asla...İki devşirme Ali haricinde tek yerlileri Melih...Hazırlık maçlarında 9 yabancıyla oynuyorlar ama ligde bu sayı 5 inince hepten afallıyacaklar...Biz ise iyi yoldayız...Bu bütçe ile kurulabilecek iyi bir takımımız var...Unutmayalım lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...