2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Mevcut konumumuz düşünüldüğünde bu saatten sonra kadro mühendisliğiyle falan uğraşılmamalı. Piyasadaki nispeten kaliteli adamlardan alabildiklerini alsınlar. Kalan maçlardan 4-5 galibiyet çıkarsak kümede kalırız. Bize maç alabilecek adam gerek. Özellikle kısa transeferi maç alabilecek dominasyonda olmalı

beIN SPORTS SON DAKİKA: Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Pierre Jackson ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. demiş ismail şenol

Pierre Jackson hücumda muhakkak bir şeyler katar takıma. Ancak, savunmamız o kadar rezalet ki sonuçlar ne olur kestirmek zor. HÜCUM RİBAUNDLARI, pas kanallarına girememek, rakip kısaların katlarını takip etmemek gibi kronik problemlerimiz var. Hayırlısı olsun.

Muhtemelen 2 transfer daha gelecek forvet ve uzun olması muhtemel. Jonathan ayrılır Marei-Motum-Amile-PJ-Trice-Forvet olur. 26 Aralık'ta transfer ettiğimiz guard da taca çıkıyor böylece. Süper planlama hakikaten.

Bize şu an sadece günü kurtaracak adam lazım. Pierre Jackson o yüzden iyi olur bence. Ver topu tek başına oynasın sayı atsın. Şu an uzun vade, takım kimyası, kadro planlaması gibi şeyler düşünecek halimiz yok. Onlara sene sonu bakarız.

Muhtemelen 2 transfer daha gelecek forvet ve uzun olması muhtemel. Jonathan ayrılır Marei-Motum-Amile-PJ-Trice-Forvet olur. 26 Aralık'ta transfer ettiğimiz guard da taca çıkıyor böylece. Süper planlama hakikaten.
Marei-Motum-Amile-Pj-Trice olmak üzere 5 yabancı var. Buraya 2 transfer yaparsa toplamda 7 yabancı oluyor. Fuzuli bence. Forvet tamam ama elde Marei-Motum-Amile varken bir uzun daha almak saçma olur baya.

Bu arada J.Crawford Kuban'la yolları ayırmış. Para varsa gelsin, 1-2 maç da o alır

Marei-Motum-Amile-Pj-Trice olmak üzere 5 yabancı var. Buraya 2 transfer yaparsa toplamda 7 yabancı oluyor. Fuzuli bence. Forvet tamam ama elde Marei-Motum-Amile varken bir uzun daha almak saçma olur baya.

Bu arada J.Crawford Kuban'la yolları ayırmış. Para varsa gelsin, 1-2 maç da o alır
Mareinin dönüşüne göre. bence de fuzuli en azından bir transfer daha kesin gibi duruyor

Yalnız Jackson Ağustosta Panaya imza atmış tek maça çıkmadan yaklaşık 1 ay sonra da ayrışmış (sebep neydi acaba ? ).Fiziksel açıdan ne durumda acaba ?

Crawford eski favorilerimden mutlaka gelsin. Onu bu forma altında görmek isterim.