2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Euroleague başlayacakken gerekiyordu. Zellous'a da bir ilgi varmış ama Çankaya bonservis almadan bırakmak istemiyormuş. Devşirme statüsü varsa büyük bir kazanım olabilirdi bizim için umarım olur bu transfer de.

Qyl, Euroleague kadrosuna dahil edilmiş.
Zellous da olursa çok iyi olur.
Hâlâ sayı olarak çok az kişiyiz.
Bu dar rotasyonla işimiz çok zor...

Skorer bir kısa üzerinde duruyoruz ama Meltem’in de sakatlığıyla bence skorer bir 3.5 numara almak daha önemli oldu. Steinberga’yı orada kullandık ama olmayacağı çok barizdi. Ancak geçiş dönemlerinde bir kaç dakika idareten oynatabilirsin. Hruscakova da dört numara pozisyon olarak. Belki onu deneyebiliriz orada ama daha kendisinden hala tam katkı alamamışken bir de rol değişikliği nasıl olur kestiremiyorum.

Olmayanlar dönecek, bütün sene olmayacakları anlamına gelmiyor. 12 tane ilk beş başlayacak oyuncunun bir arada olduğu takım olmaz.
Cansu takım kaptanı olarak form tutmalı çok çalışıp herkese örnek olmalı.

Ben Euroleague maçları için diyorum.
3 maç üst üste oynayacağız.
Ve malesef çok dar bir rotasyonumuz var.

Nereye yazacağımı bilemedim. O yüzden buraya yazayım dedim.

Işıl Alben ve Tilbe Şenyürek malesef sezonu kapattılar . Dünkü ilk kontrollerde iyi haberler gelmesine rağmen , bugün yapılan muayene sonucu Tilbe Şenyürek'te minüsküs yırtığı Işıl Alben'de ise çapraz bağ kopması olduğu ve sezonu kapattıkları bilgisine ulaşıldı.

Geçmiş olsun...

Nereye yazacağımı bilemedim. O yüzden buraya yazayım dedim.

Işıl Alben ve Tilbe Şenyürek malesef sezonu kapattılar . Dünkü ilk kontrollerde iyi haberler gelmesine rağmen , bugün yapılan muayene sonucu Tilbe Şenyürek'te minüsküs yırtığı Işıl Alben'de ise çapraz bağ kopması olduğu ve sezonu kapattıkları bilgisine ulaşıldı.

Geçmiş olsun...

Geçmiş olsun. Seneye bizim formayla dönerler inşallah.

Sofia ayrılmak üzereymiş ve kısa alınacakmış. Bu insanlar profesyonel yaşamlarında bugün yapmaları gereken bir işi yarına bırakıp kaybettikleri şeyler olursa bu zararı çalışan üzerinden çıkarmıyorlar mı? Aylardır biz ne anlatıyoruz size?