2022-2023 Basketbol Süper Ligi

Hayırlısı olsun. Beğendiğim bir oyuncu umarım Bursaspor’a katkı sağlar.
Fena oyuncu degil ama Bursaspor’un ihtiyaci sanki daha boyle 1.5 2 numara tarzi bir oyuncuydu.Yani combo guard dedigimiz turden..Andrews veya bize gelen Russell gibi..Zira Needham neredeyse her mac erken faul problemine giriyor ve Bursaspor basi kesik tavuga donusuyor sahada.Dawkins bunu kapatabilir mi ben kendi adima emin degilim acikcasi.

Fena oyuncu degil ama Bursaspor’un ihtiyaci sanki daha boyle 1.5 2 numara tarzi bir oyuncuydu.Yani combo guard dedigimiz turden..Andrews veya bize gelen Russell gibi..Zira Needham neredeyse her mac erken faul problemine giriyor ve Bursaspor basi kesik tavuga donusuyor sahada.Dawkins bunu kapatabilir mi ben kendi adima emin degilim acikcasi.
Aslında Bursa'dan giden üç vardı ki bunlar en önemli oyuncularıydı. Holland, Andrews ve Hayes geçen sezon bu üç oyuncunun etkileri baya yüksekti.

Normalde Clemonds Needham Ömer Utku ve Enes Berkay dört pg/sg leri var Onuralp yanına alındı Dawkins ama Clemonds baskı savunma ball handing ve delicilik anlamında iyi olsa da oyun kurucu olgunluğu tempo ayarlama oyun aklı koyma noktasında Andrews değil.

Çok iyi olurlarsa yenemeyiz zaten :) 6.yabancıyı alabilirler aslında.

Berk Uğurlu..Berk Uğurlu.Berk Uğurlu..!

İyi oynadığı maçta devre sonunda kapanışıda Berk yaptı Tofaş'ta.

İlk yarıda 14 sayı 3 asistlik katkı yaptı.Berk'i ciddi derecede bizim takımımızda görmek isterim.Tofaş'ta oyununu ciddi bir seviyeye getirdi.

Şut atar,uzunu besler,boşu görür,sorumluluk alır,oyun kurar,savunmada baskı yapar.Yani rotasyonunda maksimum katkı alabileceğin yerlilerden Berk.

Son düzenleme:
Konyaspor'u tebrik ediyorum abi çok net.Tofaş'a göre çok ciddi eksiklerin var,pota altını çok zor savunuyorsun ve 3.çeyrek 7dklık bölümü 2-18 seri ile geçip 14 sayıdan dönüp öne geçiyorsun.Son topa kadarda maçın içinde kalıyorsun.

Helal olsun tek kelimeyle.

Konyaspor'da spiker ve yorumcunun esprili söylemiyle ''Muhteşem Süleyman'' taktik faullerin yapıldığı bölümde üst üste 9 sayı attı serbest atısla beraber.

Tofaş faulleri attıkça karşı alanda ''Süleyman'' atışı sokup duruyordu.

Konyaspor'u tebrik ediyorum abi çok net.Tofaş'a göre çok ciddi eksiklerin var,pota altını çok zor savunuyorsun ve 3.çeyrek 7dklık bölümü 2-18 seri ile geçip 14 sayıdan dönüp öne geçiyorsun.Son topa kadarda maçın içinde kalıyorsun.

Helal olsun tek kelimeyle.

Konyaspor'da spiker ve yorumcunun esprili söylemiyle ''Muhteşem Süleyman'' taktik faullerin yapıldığı bölümde üst üste 9 sayı attı serbest atısla beraber.

Tofaş faulleri attıkça karşı alanda ''Süleyman'' atışı sokup duruyordu.
Rasheed bu sezon Konya’da en begendigim oyuncu.Euroleague falan goremez ama Eurocup ve Bcl takimlari icin iyi bir secim olabilir.

Rasheed bu sezon Konya’da en begendigim oyuncu.Euroleague falan goremez ama Eurocup ve Bcl takimlari icin iyi bir secim olabilir.

Seni etiketleyecektim tamda senin Süleyman neler yaptı diye :) benim Badzim çok kötü gidiyormuş son maçlarda ama.Bu maça kadar son 15 üçlüğü kaçırmış.

Konya basket sayfasıda gelen tekliften sonra çok ciddi düşüş yaşadı diyor.

Seni etiketleyecektim tamda senin Süleyman neler yaptı diye :) benim Badzim çok kötü gidiyormuş son maçlarda ama.Bu maça kadar son 15 üçlüğü kaçırmış.

Konya basket sayfasıda gelen tekliften sonra çok ciddi düşüş yaşadı diyor.
Evet o da aslinda cok iyi oyuncu ama son maclarda dususe gecti nedense.Belki senin okudugun gibi teklif falan geldiyse kafasi bulanmistir.

Darüşşafaka ve Lassa isim sponsorluğu anlaşması yapmış. Gelecek sezon bütçelerinde iyi bir artış olur muhtemelen.

ister misin bizden evvel davranıp Euroleague wild card için başvuruda bulunsunlar.. Allah korusun. çok üst düzey bir artış olur mu bilmiyorum ama böyle bir işbirliği bcl için değildir herhalde. ben daçka'nın bizimle beraber uleb'e geçeceğini düşünüyorum.

ister misin bizden evvel davranıp Euroleague wild card için başvuruda bulunsunlar.. Allah korusun. çok üst düzey bir artış olur mu bilmiyorum ama böyle bir işbirliği bcl için değildir herhalde. ben daçka'nın bizimle beraber uleb'e geçeceğini düşünüyorum.
Anlaşma bu sezon ve gelecek sezonu kapsıyor yani 1.5 yıllık. Dediğiniz gibi seneye Eurocup için bir işbirliği olabilir