2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Okan hoca bu sezon özelinde rüştünü ispat etti gibi, hele şampiyon da olursa bir sezonu daha olacaktır. Fakat 2-1 oldukça riskli skor ve oyuncu değişikliğinde çok geç kaldı bence

O kadar maç üst üste kazanmak hiç kolay değil.Kaldı ki Başakşehir,Beşiktaş,Fenerbahçe maçlarından alnının akıyla iyi futbolla çıkmak ayrı bir takdir gerektiriyor.

Takımada,Okan Buruğada helal olsun,tebrik ederim.

Ben Antalyasporu ise 1 ay önce küme düşürmüştüm tahmin olarak bakalım düşmemeleri için bir reaksiyon gelecek mi kendilerinden.

9 galibiyet üstüste ligde fazlasıyla saygıyı hakediyor. Bu seri 14-15’e kadarda uzayacak gibi. Okan hoca için artık birkaç hiçbirşeyden memnun olmayan kişiler harici konu kapanmıştır sanırım.

Neyse ki kayıpsız atlattık. Eleştiriye tahammülleri olmayan skor taraftarlarına bakmadan yola devam etmek lazım.
Skor taraftarları sen ve senin gibi en ufak başarısızlığa tahammül edemeyen ağzından nefret salyası harici birşey çakmayan kişiler için oluyor tamda. Aksine başarısızlığında dahil takımını destekleyen taraftar skor taraftarı olmuyor.

Skor taraftarları sen ve senin gibi en ufak başarısızlığa tahammül edemeyen ağzından nefret salyası harici birşey çakmayan kişiler için oluyor tamda. Aksine başarısızlığında dahil takımını destekleyen taraftar skor taraftarı olmuyor.
Senin gibi kazandık diye takımı dokunulmaz zanneden, eleştiri görünce kuduran, laf sokmaya fırsat kollayan kraldan çok kralcı kapıkullarına inat gördüklerimi söylemeye devam edeceğim. Ağlamaya devam edebilirsin.

Senin gibi kazandık diye takımı dokunulmaz zanneden, eleştiri görünce kuduran, laf sokmaya fırsat kollayan kraldan çok kralcı kapıkullarına inat gördüklerimi söylemeye devam edeceğim. Ağlamaya devam edebilirsin.
Ben ağlamıyorum zevkten dört köşeyim Takımım iyi olunca . Senin gibi kuduz köpekler asıl takım başarılı olunca kuduruyor ve ağzından salyalar akıyor. Eleştiri yapamamak veya istediği şekilde sallayamamak içine dert oluyor belli. Benim için Galatasaray kazanmasada dokunulmazdır. Senin gibi veletler türedi sıkıntı sadece o .

Ben ağlamıyorum zevkten dört köşeyim Takımım iyi olunca . Senin gibi kuduz köpekler asıl takım başarılı olunca kuduruyor ve ağzından salyalar akıyor. Eleştiri yapamamak veya istediği şekilde sallayamamak içine dert oluyor belli. Benim için Galatasaray kazanmasada dokunulmazdır. Senin gibi veletler türedi sıkıntı sadece o .
Senin gibi kimin kapısında kemik yaladığı belli olmayan ne idüğü belirsiz troller azalarak biter umarım. Kendi yorumunu yap, millete havlama. Senin gibiler antu’da falan takılıyor genelde. Seviyen oraya bile yetmeyebilir gerçi.

Senin gibi kimin kapısında kemik yaladığı belli olmayan ne idüğü belirsiz troller azalarak biter umarım. Kendi yorumunu yap, millete havlama. Senin gibiler antu’da falan takılıyor genelde. Seviyen oraya bile yetmeyebilir gerçi.
Seviyeden bahseden kendini tepeden gören böceğe bak hele . Benim ömrüm Galatasaray ile geçmiştir ve geçecek . Hertürlü her ortamda savundum ve savunacağım .Senin gibi it köpeğinde heryerde yerli yersiz eleştirmesinede karşı koyacağım. Benim değil senin gitmen lazım o foruma kaldıki Fenerliler bile senin pis ağzın kadar eleştirmiyordur.

Seviyeden bahseden kendini tepeden gören böceğe bak hele . Benim ömrüm Galatasaray ile geçmiştir ve geçecek . Hertürlü her ortamda savundum ve savunacağım .Senin gibi it köpeğinde heryerde yerli yersiz eleştirmesinede karşı koyacağım. Benim değil senin gitmen lazım o foruma kaldıki Fenerliler bile senin pis ağzın kadar eleştirmiyordur.
İlk hakareti eden sensin lağım herif. Ne yapıyorsan yap, yazma bir daha. Senin gibi beş para etmez trollerle vakit harcamak için girmiyorum bu foruma. İnsanlar da bizim tartışmamızı okumak zorunda değil.

Bu takimin kötü top oynamicakmi? Yada mac kaybetmicekmi? Elbette her ikiside olucak.

Ama her ikisi oldugunda kötü dönem gecirdiginde elestirmekten cok destek olmak önemli.

Okan Buruk kazandigi maclarda dahi yerden yere vuruldu.
Insanlar elestirirken bazii parametreleri göz ardi ediyor.

Elestiri yaparken bu kadronun bu sene 0dan kuruldugunu. Kactane yeni oyuncun takima katildigini.
Bu yeni katilanlarin cogunun 8. Hafta geldigini, adapte durumu...
Gecen sene cok sancili bi dönem gecirildigini 13. olarak
Oyuncularin sahada isiklandigini yoruma katmak lazim.

Yani elestiri yaparken durum analizi yapipta elestiri yapmak var.

Beşiktaş'ı döve döve yendiğimiz, başakşehir gibi bir takıma evinde 7 attığımız, Sivasspor gibi bir deplasmanı Aralık ayında 3 puanla aradan çıkardığımız, Kadıköy'de Fenerbahçe ile alay ettiğimiz bu 9 maçlık sürecin 9'unda da galibiyet alan, umudu olmayan ve yalandan anticilik oynayanlarin "bu süreç sonunda Okan kovulur" diyenlerin beklentilerini boşa çıkaran ve 5 puan geriden gelip övülmekten bir hal olan Fenerbahçe ve jesus'un elinden liderliği alan Okan Buruk'u, oynattığı oyunu, yaptığı değişiklikleri ve değişiklik dakikalarını, aldığı tek farklı galibiyetleri eleştirmeyeceğim. Eleştireni de art niyetlilikle suçlayacağım çünkü art niyetli olmayan biri mevcut ortamda Okan Buruk hakkında olumsuz konuşmaz. İtirazı olan varsa buyursun.