2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

1.5 sene olduğu bilgisi nereden? Olmayabilir gibi geliyor ama min 1.5 sene olmalı bence de buy out ödeyip yatırım yaptıysan

Ben Oktay hoca ile Turgay beyin benzetmesini
Oyuncu araştirma yapmamalarini benzettim

Miskoda kim var anlaşalim
Banvitte kim vardi hadi getirelim

Parasal en ufak bir niyet belirtmedim.

Kendi niyetlerinizi kalbinizden geçenleri Köyün delisi dogrulari diyince üstünden ima etmeyin.

Misko zamanin 1 numarasi diye bütün yabancilari ondan almamiz gerekmiyor.

Kaldiki 1 numarali menejer herkesden fazla komisyon ister.

Turgay Bey Banvite aldiğı her oyuncu Galatasaraya'da almak zorunda degil

Kişi kendinden bilirmiş işi
Benim öyle bir düşüncem yok. Ben tam tersi ikisi de öyle bir şeye tenezzül etmez diyorum.

sen bizi Ahmet Çakar mı sandın ya dolaylı konuşup algı yapcaz?

8 asist ortalaması gayet iyi, 10-12 bandına çıktığı olmuş. Mornar oldukça kötü bir takım çer çöple oynarken bu sayılara çıktıysa belirli bir seviyenin üzerinde pasörlüğü vardır diye tahmin ediyorum.
Yine de beklentiyi iyi ayarlamak lazım, larkin - Howard falan draft edilmiş oyuncular.

Benim öyle bir düşüncem yok. Ben tam tersi ikisi de öyle bir şeye tenezzül etmez diyorum.

Bugune kadar bu forumda sert eleştirim olmuştur,Yeri gelmiş alayci tavirla yazim olmuştur ama kimseye gözümle görmediğim biseyin iftirasini atamam Kul Hakkına girer.

Yazim belli niyetim belli oyüzden beni bu tarz indire gandi olaylarina sokmayin...

Bu zamana kadar Işıtan dışında aleni belli olan durum indire Gandici kimseye demedim.

Galatasaray ismi çok büyük Her Sirketle Her Menejerle çalişmaliyiz

Bizde çalisanlar ise Vizyonu Geniş büyük Olmali

Bu arada Turgay Zeytingöz'ün yaptığı transferlerden bir çıkarı olduğu mu ima ediliyor? Açıkçası ben bundan da pek emin değilim. Kolaya kaçıp tanıdığı oyuncuları getiriyor olabilir ama kendisine bir çıkar sağladığını sanmıyorum. Ayrıca transfer ne yalnızca hocaya ne de yalnızca genel menajere bırakılmalıdır. Sonuçta para harcıyorsun çakıl taşı değil.

Ben bir taraftar olarak x oyuncuyu y oyuncuyu isteyebilirim fakat bu transferler belli aşamalardan geçilerek yapılıyor olmalı. Yani aman taraftar istiyor, istatistikleri de iyi alalım mantığıyla yaptılarsa transferi bu kumarın sonunda ikisi de koltuklarını kaybedebilir.

Turgay Zeytingöz öyle bir insan degil zaten öyle bi durum olsa 10 yildir banvitte calisamazdi elbet bi yerden bi koku gelirdi.
Ama insanlar kötülemek icin elinde hic bisey olmadan yine iftira atmaya hevesli. Elestirmek baska bisey arkasinda art niyet aramak baska bir sey.

Sadece Banvitte oynamis oyunculari transfer ediyor ve bi cikar
Sadik Emir Kabaca banvitte oynamisti acaba bu transferdende bi cikari varmidir? Buna kimse bir sey demez tabi oyuncu iyi oynayinca ama kötü oynayinca hemen yok bi cikari var yok komisyon aliyor yok öyle böyle

ya birak renktas bu arkadasa laf anlatamassin. su forumda yaptigi tüm yorumlari alt alta koysan zaten amacinin ve niyetinin ne oldugu cok asikar.

Turgay Zeytingöz 10 yil banvitte calismis. 10 yil icinde banvitten kactane oyuncu gecmistir yani Galatasarayda Banvitte oynamis oyuncunun gelmesi cok normal bir durum.

Itoudisde Banvitte calismisti. Eger biz Itoudisi alsaydik ayni yorumlar yapilcakmiydi. Yada Sadik Kabaca icin bu yorumlar yapiliyormu.

Ozamanlar Itoudisi Banvite getiren Turgay Bey vizonluydu simdi vizyonsuz öylemi

Turgay Zeytingöz öyle bir insan degil zaten öyle bi durum olsa 10 yildir banvitte calisamazdi elbet bi yerden bi koku gelirdi.
Ama insanlar kötülemek icin elinde hic bisey olmadan yine iftira atmaya hevesli. Elestirmek baska bisey arkasinda art niyet aramak baska bir sey.

Sadik Emir Kabaca banvitte oynamisti acaba bu transferdende bi cikari varmidir? Buna kimse bir sey demez tabi oyuncu iyi oynayinca ama kötü oynayinca hemen yok bi cikari var yok komisyon aliyor yok öyle böyle

ya birak renktas bu arkadasa laf anlatamassin. su forumda yaptigi tüm yorumlari alt alta koysan zaten amacinin ve niyetinin ne oldugu cok asikar.

Turgay Zeytingöz 10 yil banvitte calismis. 10 yil icinde banvitten kactane oyuncu gecmistir yani Galatasarayda Banvitte oynamis oyuncunun gelmesi cok normal bir durum.

Itoudisde Banvitte calismisti. Eger biz Itoudisi alsaydik ayni yorumlar yapilcakmiydi. Yada Sadik Kabaca icin bu yorumlar yapiliyormu.

Kardeş sen ne anlatiyorsun halamın bıyığı olsa Amcam olur kafasına girmisin.

Ian 'ı benmi aldim ,Reymanı benmi aldim Mahiri benmi aldim,Sonsırmayı benmi aldim.

EZBERE konusmak olsun diye yazdiklarimi anlamamisin hic yazmak olsun diye yazmışın.

Adam Banvitte iyi kötü kimi getirmiş götürmüs beni baglamaz diyorum.

Oyuncu havuzu yok diyorum anliyormusun ?

O Y U N C U H A V U Z U Y O K

bak tek tek harfleri ayirarak yazdim.

Hemen Banvitte kim vardı onu getirelim kafasına giriyor diyorum bunu anlamiyorsan başka yerlere çekiyorsan senin kalbinin Niyetidir.

Burda eleştirdigimiz Konu Banvitten oyuncu konusunu kendisi bile artik anlamiski bunun konuşmasini Turgay bey kendi yapmis sen hala
Halamın bıyığı olsa amcam olurdu diyorsun

Devamkeeee

Kardeş sen ne anlatiyorsun halamın bıyığı olsa Amcam olur kafasına girmisin.

Ian 'ı benmi aldim ,Reymanı benmi aldim Mahiri benmi aldim,Sonsırmayı benmi aldim.

EZBERE konusmak olsun diye yazdiklarimi anlamamisin hic yazmak olsun diye yazmışın.

Adam Banvitte iyi kötü kimi getirmiş götürmüs beni baglamaz diyorum.

Oyuncu havuzu yok diyorum anliyormusun ?

O Y U N C U H A V U Z U Y O K

bak tek tek harfleri ayirarak yazdim.

Hemen Banvitte kim vardı onu getirelim kafasına giriyor diyorum bunu anlamiyorsan başka yerlere çekiyorsan senin kalbinin Niyetidir.

Burda eleştirdigimiz Konu Banvitten oyuncu konusunu kendisi bile artik anlamiski bunun konuşmasini Turgay bey kendi yapmis sen hala
Halamın bıyığı olsa amcam olurdu diyorsun

Devamkeeee

söyledigin cok mantiksiz. Oyuncu havuzu yok diyorsun. 10 yildir Banvitte Genel Menajerlik yapan birisi oyuncu havuzu olmadan kafasina göre oyuncu transfer etti öyleyse tutar veya tutmaz diye öylemi.

Saydigi alinan oyunculari herkes elestirdi zaten. Ama sen Turgay Zeytingöz vizyonsuz, yok banvitte calistigi oyuncular aliyor sadece diyip diyip duruyosun.

Ikincisi bu kararlari sadece Turgay Bey kendi basina vermiyor. Pistiolis da bu oyunculari istedi ve onayladi.
Burda kac defa söylendi Pistiolisin Mahiri kendisi begendigi vesaire vesaire

Ücüncüsü yillardir bu forumlarda heryerde keske Banvit gibi organizasyonumuz olsa keske Turgay Bey bizim subeye gelse diye yorumlar yapildi. Simdi hemen adamin ikinci yilinda bukadar yerden yere vurmak cok gereksiz.

Bu kulüp 10 yildir Ömer Yalcinkaya gibi birisine sabir ve zaman göstermis.

Turgay Zeytingöz daha ikinci yili.

Avrupada oynamamış Amerikalı oyuncu alınmama tercihi Pistiolis 'in tercihi diye biliyorum.

Garantici bir yol gibi görünuyor ama aynı karar vericiler sakatlık geçmişi olan oyuncuyu tercih etmekte sakınca görmemesi ilginç geliyor. Yoksa kimler vardı James Blackmon Aaron Harrison Whittington Purcell Patric Young sakatlık geçirip eski günlerine donemeyen bir dolu oyuncu var. Bu kadar garanticiysek Raymar Morgan'a olur nasıl verdiler?

Şubede para yok diye Hummer alındıysa Ristic Russell nasıl alınıyor?

Russell hayırlı olsun alınabilecek en iyi oyunculardan biriydi iyi transferdir tutar tutmaz ayrı konu. Ristic de iyi transferdir ha ihtiyaç profile tam uyuyor mu ayrı konu.

söyledigin cok mantiksiz. Oyuncu havuzu yok diyorsun. 10 yildir Banvitte Genel Menajerlik yapan birisi oyuncu havuzu olmadan kafasina göre oyuncu transfer etti öyleyse tutar veya tutmaz diye öylemi.

Saydigi alinan oyunculari herkes elestirdi zaten. Ama sen Turgay Zeytingöz vizyonsuz, yok banvitte calistigi oyuncular aliyor sadece diyip diyip duruyosun.

Ikincisi bu kararlari sadece Turgay Bey kendi basina vermiyor. Pistiolis da bu oyunculari istedi ve onayladi.
Burda kac defa söylendi Pistiolisin Mahiri kendisi begendigi vesaire vesaire

Ücüncüsü yillardir bu forumlarda heryerde keske Banvit gibi organizasyonumuz olsa keske Turgay Bey bizim subeye gelse diye yorumlar yapildi. Simdi hemen adamin ikinci yilinda bukadar yerden yere vurmak cok gereksiz.

Bu kulüp 10 yildir Ömer Yalcinkaya gibi birisine sabir ve zaman göstermis.

Turgay Zeytingöz daha ikinci yili.
Dosttum Banvitin Başarisi nedir ?

Ufuk Saricanin Milli takimda bir maçın molasında
Genciz güzeliz iyiz ama bu kadarda degil lafi buraya cuk oturdu.

Bana Banvit organizasyonun başarlarını açıklarmısın?

Galatasaray Tbl 'de degilse bile Sampiyonlar Liginde kupa bekliyor.

Tbl 'de bu forumda nasil final oynarizda Efese nasil Rakip oluruzu konuşuyoruz.

Biz yarşmacı bir Klubüz Takımız bizim isteklerimiz var.

Banvitte 10 sene hizmet etmesine laf etmedim.

Galatasarayin Hedefleri için Galatasarayin Bütcesi dogrultusunda Max seviyede oyuncu bulması lazim diyorum.

Turgay bey ise Bütce yok Banvitte kim vardı onu ucuza getirelim tarzını eleştiriyorum.

Ian aylik 25bin dolara oynuyormus totalde vurdunmu ucuz degil ama Aylik alma şekli ile anlatirsan gayet ucuz gözükür.

Dee 'nin senelik 300bin dolar aldigi yerde Ian neredeyse 250bin dolar para kazaniyor mantıkĺımı???

Ben sana soruyorum.

Manisa maçında Yunus 'u izledik Muhayim neredeyse maça giremiyordu.

Ben bunlari eleştirmiceksem ne dicem söylesene bana??

Allah aşkına vasata tamah etmeyin ya

Burak Yildizli yerine Sadik’i onermesi bize bir yildiz kazandirdi, Turgay bey bu isin en iyilerindendir.
Olaya komisyon gozuyle bakmak en hafif tabiriyle kul hakkina girmektir. Fakat; bu yilki transferler de elestirilmesi cok normal.
Sene basinda Yunus, Mahir’e cok guveniyorum dedi. Hummer’i almak ile Sadik’i almak ayni sey degil, Birisi olmayan kariyeri hizla asagi giden bir adam. Birisi gencecik cocuk. Olmasaydi da kimse neden bir gence yatirim yaptin demezdi.
Ama okeye donen Mahir, Yunus, Sedat Ali ve Sinan’i alirsan elestirilirsin. Hele bunu yaparken, Mahir ile Yunus listemizde Bugrahan ile beraber ilk siradaydi dersen de elestirilirsin, Erkan’i kisisel sebeplerden almazsan da elestirilirsin.

Dosttum Banvitin Başarisi nedir ?

Ufuk Saricanin Milli takimda bir maçın molasında
Genciz güzeliz iyiz ama bu kadarda degil lafi buraya cuk oturdu.

Bana Banvit organizasyonun başarlarını açıklarmısın?

Galatasaray Tbl 'de degilse bile Sampiyonlar Liginde kupa bekliyor.

Tbl 'de bu forumda nasil final oynarizda Efese nasil Rakip oluruzu konuşuyoruz.

Biz yarşmacı bir Klubüz Takımız bizim isteklerimiz var.

Banvitte 10 sene hizmet etmesine laf etmedim.

Galatasarayin Hedefleri için Galatasarayin Bütcesi dogrultusunda Max seviyede oyuncu bulması lazim diyorum.

Turgay bey ise Bütce yok Banvitte kim vardı onu ucuza getirelim tarzını eleştiriyorum.

Ian aylik 25bin dolara oynuyormus totalde vurdunmu ucuz degil ama Aylik alma şekli ile anlatirsan gayet ucuz gözükür.

Dee 'nin senelik 300bin dolar aldigi yerde Ian neredeyse 250bin dolar para kazaniyor mantıkĺımı???

Ben sana soruyorum.

Manisa maçında Yunus 'u izledik Muhayim neredeyse maça giremiyordu.

Ben bunlari eleştirmiceksem ne dicem söylesene bana??

Allah aşkına vasata tamah etmeyin ya

dolamışsın diline bir "vasata tamah etmeyin" kalıbı, millet senin aksine ne derse karşılığında bunu söyleyip duruyorsun. kimsenin vasata tamah ettiği falan yok. söylediklerin tutarsız, altı dolu olmayan iddialar. insanlar bunu anlatmaya çalışıyor sen alakasız alakasız yok vasata tamah etmeyin yok şöyle yok böyle.

kimse mevcut yapıdan ve yapılan hamlelerden mutlu değil. hepimiz burda Galatasaray basketbol şubesinin iyiliğini düşünüyoruz merak etme.

dolamışsın diline bir "vasata tamah etmeyin" kalıbı, millet senin aksine ne derse karşılığında bunu söyleyip duruyorsun. kimsenin vasata tamah ettiği falan yok. söylediklerin tutarsız, altı dolu olmayan iddialar. insanlar bunu anlatmaya çalışıyor sen alakasız alakasız yok vasata tamah etmeyin yok şöyle yok böyle.

kimse mevcut yapıdan ve yapılan hamlelerden mutlu değil. hepimiz burda Galatasaray basketbol şubesinin iyiliğini düşünüyoruz merak etme.
Dosttum bana ozaman Suan Banvit Basketbol subesi varmi varsa nerede acikla

Dee 300bin dolar alirken Ian'ın250bin dolar almasini acikla

Mahir ile Yunusa 1+1 sozlesme nasil verildi acikla

Rayman Sakatliktan cikti harika durumu var diyip 6 ay sonra adam nasil Basketbolu birakti acikla

Aciklayamiyorsan benim yazilarima cevap verme rica ediyorum

Dosttum bana ozaman Suan Banvit Basketbol subesi varmi varsa nerede acikla

Dee 300bin dolar alirken Ian'ın250bin dolar almasini acikla

Mahir ile Yunusa 1+1 sozlesme nasil verildi acikla

Rayman Sakatliktan cikti harika durumu var diyip 6 ay sonra adam nasil Basketbolu birakti acikla

Aciklayamiyorsan benim yazilarima cevap verme rica ediyorum

evet Banvit Basketbol subesinin olmamasi Turgay Zeytingözün sucu :D Ya Turgay Bey nasilda Banviti kapatip geldin Galatasaraya ya (!)

Mahiri Pistiolis begenmis alindi Sonsirmayida büyük ihtimal begendi ve oda alindi

Rayman Morganin bi kumar oldugu herkes söyledi zaten. Sadece Teoride düsünülen pratikte ise yaramadi. Bukadar basit ve yollar ayrildi

Her transfer ettigin oyuncu tutucak diye birsey yok. Bunu anla artik. Anadolu Efeste, Fenerbahce Bekoda yapamiyor bunu.

Isaiah Taylor neden olmadi Anadolu Efeste? Fenerbahce Beko da sana kactane yanlis transfer edilen oyuncu sayarim.

EYYY GHERARDINI acikla bunu bakalim seni vizyonsuz (!)