2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Bu arada şu ana kadar ki performanslarından dolayı bu seneki yabancılardan Caloiaro dışında kimseyi kadroda tutmam. Caloiaro da çok iyi 6.yabancı olur Avrupa için...

Muhaymin, bence üzerine gidilip köşelere hapsedilmezse epey faydalı olur. Onuralp'in çıktığı kadrodan, onuralp'ten daha potansiyelli olarak görülen bir oyuncuyken bugün onuralp nerede muhaymin nerede. bence üzerine gitmeli en azından kemik bir yerli kadrosu kuracaksak o kadronun parçası olmalı kendisi. 8-9. yerli olarak kullanılabilir.
ilk 5 yabancı + 6-Sadık + 7-GK61 + 8-Yerli Guard + 9-Muhaymin + 10-Yerli Pivot şeklinde.

Pistiolis bizle birlikte ilk defa head coachluk deneyemi yasayan bir hoca.
Gecen senede sezon ortasinda gelmisti, yani hayatinda ilk defa ana karar verici coach olarak bi takimin basinda sezona basladi.
Yani daha arayis icinde daha tam anlamiyla "olmamis" bir hoca. O yüzden bu sürec sikintili gecicek.

Oyuncus secimindeki hatalar, bazi maclardaki rotasyon, set oyunlari vesaire bana kalirsa hep bundan kaynakli.
Coach olarak daha kendi kimligi olusturma asamasinda ve arayis icinde.

Burdaki soru su Pistiolise nekadar daha süre taninmali? Bana kalirsa gelecek sezon daha bir sans verilmesi gerektigini düsünüyorum.

Bu arada şu ana kadar ki performanslarından dolayı bu seneki yabancılardan Caloiaro dışında kimseyi kadroda tutmam. Caloiaro da çok iyi 6.yabancı olur Avrupa için...
Ennis tutulmasi lazim,Caloiaro 6 yabanci olarak kalmasi lazim.

Sene başı Okben ile Ridvanı tutsak çok daha iyidi dedigimde çok daha fazla katkı alırdık dediğimde benle dalga geçenler olmuştu onlar kimse bi parmak kaldırsın .

Seneye Sadık ,Gökşenin Türk olarak kalmalı
Ennis,Caloiaro yabanci olarak kalmalı.
Russel performansa göre sene sonu karar verirlir.

Haftalardır Uzun bekledik Rıstıc 'ı aldık adam Sahada zor yürüyor.

Simdiden Doguş Özdemiroglu,Yigit Arslan,Osman Ercani almak lazim parası neyse verceksin yada kapa abi subeyi

Pistiolis bizle birlikte ilk defa head coachluk deneyemi yasayan bir hoca.
Gecen senede sezon ortasinda gelmisti, yani hayatinda ilk defa ana karar verici coach olarak bi takimin basinda sezona basladi.
Yani daha arayis icinde daha tam anlamiyla "olmamis" bir hoca. O yüzden bu sürec sikintili gecicek.

Oyuncus secimindeki hatalar, bazi maclardaki rotasyon, set oyunlari vesaire bana kalirsa hep bundan kaynakli.
Coach olarak daha kendi kimligi olusturma asamasinda ve arayis icinde.

Burdaki soru su Pistiolise nekadar daha süre taninmali? Bana kalirsa gelecek sezon daha bir sans verilmesi gerektigini düsünüyorum.

Valla öyle duruyor ki, Pistiolis sonrası Ergin Ataman gelecek takıma. Yani hem kitle bunu istiyor hemde pistiolis sonrası ergin ataman boşta olursa başka birini getirmesi durumunda büyük tepki çeker yönetim.

Ben kesinlikle Pistiolis'in sözleşmesini tamamlaması gerektiğini savunuyorum. Henüz ilk sezonu HC olarak. Geçen yıl yasattiklari ortada, bu sene elindeki kadro ortada. Seneye zaten bu senenin aynısı yaşatılmaz diye düşünüyorum. Secim sürecine falanda denk gelmeyecek kadro kurulumu, bir sene daha kalıp kendisini görmeliyiz. Sözleşmesini tamamladıktan sonra ne yapacağımıza karar veririz. Ama kalmalı, başka seçenek olmamalı bence.

Valla öyle duruyor ki, Pistiolis sonrası Ergin Ataman gelecek takıma. Yani hem kitle bunu istiyor hemde pistiolis sonrası ergin ataman boşta olursa başka birini getirmesi durumunda büyük tepki çeker yönetim.

Ben kesinlikle Pistiolis'in sözleşmesini tamamlaması gerektiğini savunuyorum. Henüz ilk sezonu HC olarak. Geçen yıl yasattiklari ortada, bu sene elindeki kadro ortada. Seneye zaten bu senenin aynısı yaşatılmaz diye düşünüyorum. Secim sürecine falanda denk gelmeyecek kadro kurulumu, bir sene daha kalıp kendisini görmeliyiz. Sözleşmesini tamamladıktan sonra ne yapacağımıza karar veririz. Ama kalmalı, başka seçenek olmamalı bence.

Bende öyle düsünüyorum. Cünkü Pistiolisin cok iyi bir head coach olma potansiyeli var. Bencede sözlesmesini tamamlamali ama bunu icin taraftarlarinda desteklemesi lazim.

Gelecek Sezon tecrübe kazanmis olarak sezona baslicak. Bu sene basinda yapilan hatalarin asla yapilmayacagini düsünüyorum.

Mahir ve Sedat Ali 'yi gönderip bir uzun (Egemen ya da Samet) bir de pg (Kartal yada Doğuş) kaliteli yerli almaya çalışırdım. Para yeterse 2 numara için Yunus'tan çıkıp Buğrahan'a değil İsmet Akpınar 'a giderdim.

Yunus ve Mahirin +1 sözlesmeleri suan iptal edildiğini görmek Taraftarı biraz mutlu eder.

Hocaya dogru düzgün bir kadro vererek bakın kurdurarak degil vererek devam etmeliyiz.

Turgay beye zerre güvenim yok Takım kurma konusunda.

Ilk once gelecek sene bu takımı kim kurucak bunu görmek lazım.

Turgay beyin her getirdigi gönderdiginden daha kötü geliyor.